Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 4. 11. 2018 19:02

Kotrbal to dojebal :D Nic ve zlém, tohle ale prostě pobavilo O:-)
Musíš udělat reálnou fotku pokud chceš někomu ukázat poškození ;-)
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod Novi michal 4. 11. 2018 19:11

musíš vyfotit fotakem a ne screenshot

-- 4. 11. 2018 20:16 --

Jinak ja jsem s8 pouzival jas na a utomatiku , a chvilku venku byl jas naplno ale jen chvilku. Navigaci jsem pouzil snad taky jednou asi pul hodky , nikdy jsem nenechal svítit displej pořad a stejne jsem ho mel vypaleny tak nevím ale případu je dosto z displejem od samsungu
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod kotrbal 4. 11. 2018 19:31

Ved uz som to pochopil hned ako som si to poslal na druhy mobil aj bez vulgarizmov, tak klud
kotrbal
Junior

Odeslat příspěvekod Novi michal 4. 11. 2018 19:41

Jo v pohodě jenom to pobavilo nic ve zlém.
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod kotrbal 4. 11. 2018 19:54

Ja len ze zo mna robis duteho, lebo ja som si to uvedomil hned ako som to tu poslal na forum a nevidel som to tam, tak som to poslal priatelke a ta povedala ze tam nic nevidi a uvedomil som si ze screen nic neriesi a musim to odfotit, co aj spravim ked pridem z roboty, potom sa mozes dalej na tom baviť. Jednoducho ma to sere, ze takto drahy telefon v setrnom zaobchadzani sa takto posiera, chcem zistit ci to nie chyba softweru, lebo vypaleny panel vyzera inak, mal som tu česť to vidieť. Existuje nejaka apka na zistenie stavu displeja? Navigáciu som na nom nikdy nepouzil.
kotrbal
Junior

Odeslat příspěvekod Novi michal 4. 11. 2018 20:26

Tak to nevím, osobně jsem měl tu čest vypalený displej jak už jsem psal ,a chapu že tě to sere za ty prachy co stojí telefon .Mám už taky strach u své s9 aby se mi to nestalo, ale i kdyby to byl jiný problém zkus reklamovat.

-- 4. 11. 2018 21:30 --

Sice ostatní píšou a diví se, jak je to možný, že se jim to nestalo, tak at jsou rádi je to opravdu k *****ání tak čus
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 4. 11. 2018 22:56

Ja mam s8 od zacatku prodeje a jedu navigaci docela casto.posledni dve leta sem jezdil hodne do ciziny a to jel Waze treba i devet hodin v kuse na plnej jas a vypalenyho nemam nic.pohybuju se v oblasti mobilu a samozrejme sem videl hodne vypalenych displeju i pri mnohem mensim pouzivani navigace.zatim se mi ale nepodarilo vysledovat,proc to ma jeden tak a druhy jinak.jestli je to kusem konkretniho displeje,nebo necim jinym..nevim..
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Novi michal 5. 11. 2018 06:03

Jo to si myslím taky ,že má hold někdo smůlu na špatný kus ,jinak si to taky neumim vysvetlit .
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 5. 11. 2018 10:13

Pánové, nechci pročítat všech 57 stran, zaznamenal někdo v ČR nebo SK problém, který je popsán na xda s oleofobni vrstvou na displeji?

https://forum.xda-developers.com/galaxy ... c-t3768295
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ALDA._ 5. 11. 2018 14:52

Tento problem tu zatim nikdo neresil...
ALDA._
Junior

Odeslat příspěvekod jartoo 5. 11. 2018 15:23

Ahoj, uz někomu přišlo 5k za nedavnou cashback akci? Za starý odevzdany šrot přišlo pár korun rychle, ale ten bur se louda teda :)

Pak bych měl dotaz.. Je nějakým zázračným způsobem možné to, abych pokaždé kdyz udělám screenshot aktuální obrazovky, aby se mi tento snímek uložil do určité složky v pc, kterou mám na Google drive? Nemám zájem abych sdílel každý obrázek v mobilu, jen ty screeny. Díky za tip..
jartoo
Junior

Odeslat příspěvekod ovi 5. 11. 2018 17:28

Prosím, jak se nastaví notifikační tón pro příchozí zprávu u Messengeru. Původně nastavený hlasitý tón Beep se mi změnil na bezmála neslyšitelné lupnuti.
Moc děkuji za radu.

Edit - vyřešeno za pomocí Google
Samsung Galaxy S9+
ovi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kaprar11 5. 11. 2018 18:43

V aplikaci kliknout na své foto poté upozornění a zvuky a pak zvuk upozornění.
Motorola D160,D520,2xM3888,Amio,Telitel,Alcatel 501,2x 302,2x SE T630,SE D750i,2x SE K790i,SE C905,Satio U1,2x SE 108i,GT 5570 mini,2x S1 I9000,SIII I9300,S4 I9505,S5 G900F,3xTab3T111,N4 N910F,S7edge G935F,S8+ G955F,S9+ G965F,S10+G975F.
Kaprar11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 6. 11. 2018 11:14

jartoo píše:Ahoj, uz někomu přišlo 5k za nedavnou cashback akci? Za starý odevzdany šrot přišlo pár korun rychle, ale ten bur se louda teda :)

Pak bych měl dotaz.. Je nějakým zázračným způsobem možné to, abych pokaždé kdyz udělám screenshot aktuální obrazovky, aby se mi tento snímek uložil do určité složky v pc, kterou mám na Google drive? Nemám zájem abych sdílel každý obrázek v mobilu, jen ty screeny. Díky za tip..


Neboj, cashback přijde, odesílá se ve vlnách.

Co se týče té druhé věci, použij aplikaci Autosync for Google Drive: https://play.google.com/store/apps/deta ... .drivesync

A složku Internal Storage / DCIM / Screenshots
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jartoo 6. 11. 2018 11:18

Super, díky
jartoo
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků