Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kotrbal 3. 10. 2018 14:39

Veď to. Vymenil som s7e za s9+, vcelku spokojnosť, je to posun, ale ten signal nedoriesili, wifi sa mi zdá ok, ale mobilný signal, nič moc. Mal som ako druhý mobil Huawei mate 10 lite a co sa týka signalu tak to bola ina káva. Som v pasme kvalitneho 2G signalu a v hranicnom pokryti 4G, a tu vidím pekne tie rozdiely, vedľa seba položené Huawei a Samsung a bohuzial Samsung 2G a Huawei 4G. Neviem preco tam nepraskli kvalitnejsie prijmove anteny, resp. to lepsie nedoladili, za tie prasule to malo byť o moc lepšie. Inak co sa tyka vydrze tak je to detto ako s7e.
kotrbal
Junior

Odeslat příspěvekod nunacek0 3. 10. 2018 16:00

Huawei je známý svými kvalitními anténami a ne nadarmo staví vysílače na 4g atd právě Huawei jelikož tohle je jejich top co umí opravdu dobře
nunacek0
Junior

Odeslat příspěvekod kotrbal 3. 10. 2018 16:44

No telefon meniť kvôli tomu nebudem, som s nim spokojny. Zostava este verit ze telekom sk u nás časom zlepsi, resp. rozsiri pokrytie :-) resp. bude viac pršať a bude hmlisto, vtedy sa to vyrazne zlepšuje :-)
kotrbal
Junior

Odeslat příspěvekod nunacek0 3. 10. 2018 17:09

Ale jinak dobrá volba. Všechno běží jak má
nunacek0
Junior

Odeslat příspěvekod stahovac00 3. 10. 2018 19:56

kotrbal píše:Zdravim všetkých vospolok. Chcem sa vas spýtať, ako ste spokojní s prijmom mobilneho signalu a signalu wifi na s9+, napr. s porovnanim s7edge. Dik


Nemůže to být operátorem? Ještě nedávno jsem měl Lumii 920 - nejprve se Simkou od virtuálního operátora v síti T-mobilu, kde byl signál vždy ok, pak jsem přešel k Vodafonu a příjem se podstatně zhoršil...a přitom telefon byl stále stejný...
stahovac00
Junior

Odeslat příspěvekod kotrbal 3. 10. 2018 20:28

Nie je to operátorom. Ak máš ako som popisoval dva MT Huawei a Samsung vedla seba, so SIM totozneho operatora a na Huawei mam dve palice s LTE a na Samsungu 4 palice EDGE, po 3 minutach vymenim ich miesta aj ked su vedľa seba a vysledok je totozny, potvrdi mi to otvorena aplikacia Network cell info, tak nie je co dodať. Je to jednoducho fakt. Uvazoval som este o tom, ze prepnutie do LTE u Samsungu je nastavene na inu citlivosť signalu, ale i to nie je pravda , lebo tiez dbm na otvorenenej aplikacii na oboch telefonoch pri LTE ukazuje jasne v prospech Huawei, opakujem vsak, ze toto je len postreh a 90% diskutujucich sa to netýka, ale i napriek tomu si stojim za s9+, je to dobry stroj. Hold nemal som stavať dom mimo mesta, ale aspoň je tu klud :-)

-- 3. 10. 2018 21:57 --

Opakujem ja som mojimi prispevkami neisiel proti s9+, je to fajn fon, len toto je môj postreh, ale je to fakt. Keby som sa mal znova rozhodnúť idem aj tak do s9, lebo som od S5 verný tejto znacke, lebo mi vyhovuje, je to vsak len môj subjektivmy názor. Každý máme iné kriteria a kazdemu nieco ine vyhovuje, mne s9+ vyhovuje.
kotrbal
Junior

Odeslat příspěvekod vormen 3. 10. 2018 20:59

hlavně nedejte na ukazatel signálu. Že Huawei ukazuje kvalitní signál v místech, kde ostatní značky mají míň čárek nic neznamená. Jak je známo, tak Huawei rád podvádí a dělá z lidí blbce. Kvalita spojení hovorů i dat bude stejná. Mám odzkoušeno na P20 a S8 se stejným operátorem v lokalitě s mizerným signálem.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod nunacek0 3. 10. 2018 21:13

To je pěkná blbost. Podvádět může ale fakt je ten, že když v tom samém místě mi Huawei ukazuje lte a Samsung Edge a dám načíst stránku tak Huawei ji bleskem otevře a Samsung se zástavi a otevře ji za hooodne dlouhou pokud vůbec. A věřte že píšu z vlastní zkušenosti. Nehanim ani nevyzdvihuji ani jeden model ale v tomto je Huawei lepší. Jinak oba mobily jsou špička a rozdíly jsou dále jen o tom kdo co je ochoten tolerovat a co je jeho priorita. Třeba baterka a výdrž je u P20pro hodně jinde. Dnes mám 50%a 4 Hodiny použity display v aktivním stavu. A to se nijak neomezují. Data, synchronizace, WiFi vše zapnuté. Myslím že jsem docela aktivní uživatel. Samozřejmě dnes tak 2h hudby a nějaké fotky. V tomhle se Samsung nechyta. A to pro mnohé může být také dost důležitý parametr pro zhodnocení jestli si pořídit ten či onen mobil. Jak říkám je to o tom co kdo chce. Samsung točí lepší videa a na sluníčku má displaye lepší viditelnost. Rychlost a odladeni je mírně na straně Huawei. Ale není to nic co by mělo rozhodnout o pořízení. Stačí?
nunacek0
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 3. 10. 2018 22:38

Bohuzel v tom souhlas , ja mel S8 a moja honora. Ona LTE s 2ma carkama a funkcni , ja edge :-(
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kotrbal 4. 10. 2018 03:26

kotrbal
Junior

Odeslat příspěvekod vormen 4. 10. 2018 04:34

tak to je zajímavé, asi mám nějakou vadnou S8, když mám dobrej příjem signálu :)
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Loader 4. 10. 2018 05:02

Já nemohu posoudit, pohybuji se na místech s dobrým až vynikajícím signálem a na chalupě jsem chytl 4G s S9+ i OP3.

Žádné lepší Huawei bohužel nemám pro testování.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nunacek0 4. 10. 2018 06:22

Záleží kde se pohybujes. Pokud v místech s dobrým pokrytím není žádné problém
nunacek0
Junior

Odeslat příspěvekod vormen 4. 10. 2018 07:41

máme chalupu v místě, kde signál není a telefonovat se musí chodit ven. současně jsem měl s sebou P20 a S8 se stejným operátorem (Kaktus) a telefony se chovaly úplně stejně. tím ale nechci zpochybnit zkušenosti ostatních. jen bych z toho nedělal globální problém tj. Samsung = špatný příjem. U wifi je naopak příjem mnohem lepší u S8 než u P20, kde byl mimo jiné výborný.

-- 4. 10. 2018 09:01 --

jinak zítra blesková sleva 5000 a dalších 5000 za výkup :-)
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod aje1 4. 10. 2018 09:13

No chtěl jsem ho koupit ale když to čtu dale na YT problem se šumem videa ( mel jsem to na H P10 ) tak řeknu něco co jsem myslel, že nikdy neřeknu asi půjdu do jabka
aje1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků