Iphone 6s vs iphone 8

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod delong 13. 5. 2018 21:20

Neviem sa rozhodnut co kupit. Iphone 6s vs iphone 8. Mal som stale android a chcem apple, uz ho mam odskusany a vyhovuje mi ten system. v podstate nepotrebujem od mobilu nic extra, hlavne aby fungoval 2-3 roky. je mi jedno ze 8 nema jack a podobne. ale zase asi mi viac vyhovuje mechanicke tlacidlo ale takisto mi to je nejak jedno. oplati sa priplacat za iphone 8? cenu neriesim ale chcem len vedet ci v dnesnej dobe nestaci 6s, zase zbytocne vyhadzovat peniaze nemusim. iphone 7 nema zmysel a iphone x nechcem lebo chcem touch id.
delong
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 13. 5. 2018 21:50

6 je uz vylitany srot , ber 8.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jankalli 15. 5. 2018 11:38

Být tebou, tak si koupím iPhone X. Sám ho mám. Jediné co mě vadí je, že když si nasadím brýle, telefon mě nepozná a musím odemikat telefon kódem. Jinak je to super device.
Zajímám se o zahraniční techniku, zejména z Číny. Je spousta věcí, které nakupujeme zbytečně draho.
jankalli
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vormen 15. 5. 2018 12:25

právě iphone 7 ve tvým případě smysl má a byla by to ideální volba, 6s je nesmysl kupovat
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ptichopad90 15. 5. 2018 13:48

Taky bych bral spíše iPhone 7
ptichopad90
Junior

Odeslat příspěvekod bennybull 15. 5. 2018 14:45

Mám 6splus a musím říci ze super nic méně rozdíl mezi 8plus a 6splus v ceně je minimální hlavní přednost 6s je jack konektor rozdíl v ceně nového je asi 5000,- což je relativně malý rozdíl vzal bych kvůli fotaku ip8
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod delong 15. 5. 2018 18:25

jack a mechanicke tlacidlo je + pre 6s
technologia je + pre iphone 8
X fakt nechcem, az bude mat touch id v displeji.
7 fakt nevidim dovod, je to horsi iphone 8, nema nijaku vyhodu
delong
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xlendi 15. 5. 2018 19:04

Pro mě jack pořád hraje prim. Takže já mám 6S. A mechanické tlačítko je taky návykové, virtuální tlačítka mě štvou i na androidech.
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 15. 5. 2018 19:14

Mechanicke tlacitka uz jsou out. Komu se chce kazdy den mackat a mackat. Ktomi casem stejne odejde. A za dalsi podpora zachvilu skonci 6s je uz fakt old.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod red98 15. 5. 2018 19:28

iphone 8.
Argumentum ad hominem je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod delong 29. 6. 2018 12:32

kupil som ten iphone 8, dik vsetkym, odporucam, super mobil
delong
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků