Blesk Mobil v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ze.us 17. 4. 2018 19:37

Ano, pane rediteli, kod z novin z 6.4. se bude shanet tezce, ale da se.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 17. 4. 2018 19:55

Přesně tak, nyní jseš bez toho unikátního kódu v hajzlu. A opravdu tentokrát opět rozdílné byly, sám jsem si dvě AHA (podražili, mrchy, na 10) pro dvě sim koupených za sms z maminkovských Tescosimek, tehdy ráno na benzínce kupoval ( pak je v práci bez čtení věnoval kolektivu, příště je nechám rovnou trafikantovi, ani to nikdo nejevil zájem číst :-) )
Nechal ses rozmazlit kódy zdarma, tak teď budeš muset počkat na další várku akce, do léta určitě ještě nejmín jednou bude.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 28. 5. 2018 15:25

Opět akce 300 Kč s novinami. Jestli tam opět budou rozdílné unikátní kódy jako naposled, nebo jen něco univerzálního, zjistí asi až první pokusný králík :-) (podle popisu postupu aktivace by ale unikátní být měly)

Získejte s BLESKmobil kredit 300 Kč zdarma. Kupte si v pátek 1. 6. deník BLESK nebo AHA!. Na přední straně naleznete kupon s kreditem 300 Kč. Uschovejte ho. Zároveň si v období 1. 6. až 17. 6. kupte a aktivujte novou SIM kartu BLESKmobil a uplatněte kupon. Kredit v hodnotě 300 Kč je váš.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 5. 2018 15:50

Ta nová SIM karta BleskMobil musí být koupená 1. - 17.6 nebo stačí tahle, co je teď v akci s kreditem 150kč za 99kč ?

https://bleskmobil.blesk.cz/koupit?_e_p ... 7437189977
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 28. 5. 2018 15:57

Datum koupení přeci nikdo neohlídá :-) Takže cokoliv i šuplíkovýho, pokud to nebude nějaká extra stará edice (třeba ta s ještě nebonusovým úvodním kreditem, u který by to tedy identifikovat mohli, i když proč by se s něčím takovým párali). Já mám ještě nějaký zásoby za maminkovský tesca, u těch se určitě nebojím.
Ale i takhle za těch 109 (sim+AHA - s principem vyčerpat a zahodit) to ujde, mít za ně 3GB k dispozici nějakých vybraných 30 dní až do září.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 28. 5. 2018 16:45

To uz mi bude pomalu dochazet 35 GB gratis u O2 SK (7 sim po 5 gb). Tak na srpen se to bude hodit z domrte vytezenych Tesco SIM. :)

-- 31. 5. 2018 05:38 --

Ty noviny se daji jak asi tak dlouho sehnat zejtra ? Vali se to na stanku az do vecera nebo je drbu chtivi ctenari skoupi hned rano ? A da sem nekdo zejtra info jestli kod je unikatni nebo pro vsechny stejny ?
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 6. 2018 10:28

v Blesku a Aha jsou odlišné kódy
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 1. 6. 2018 12:53

takže v Blesku je stejný kód ve všech a v AHA je stejný kód ve všech ale jejiný od Blesku. Nebo v každém časopise je jiný v každém jednom výtisku ? :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 1. 6. 2018 13:41

Je to stiraci, kody budou unikatni.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 1. 6. 2018 15:17

Zakoupeno Aha za 10 Kč. Blesk byl za 17 Kč :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 6. 2018 15:54

Ředitel ČTÚ píše:takže v Blesku je stejný kód ve všech a v AHA je stejný kód ve všech ale jejiný od Blesku. Nebo v každém časopise je jiný v každém jednom výtisku ? :D

To nevím, neboť se mi nechtělo i přes nižší cenu kupovat 2x stejné noviny Aha
Blesk byl s TV magazínem
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 1. 6. 2018 16:02

Každý výtisk jiný kod. Kupováno 2x aha ráno na benzince. U kasy před placením setřen napřed jen jeden, po zjištění, že tam fakt není jen nějaké univerzální slovo typu BONUS, ale devítimístné číslo, zaplaceno i druhé :-)
Dvojí výtisk mi nevadil, po sloupnutí nálepek jsem noviny hned bez čtení vyhodil, podobné tiskoviny nejsou můj šálek kávy.
Jinak ty moje začínaly na 9063, pak od sebe asi 1 400.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 6. 2018 20:18

Posílá Blesk Mobil informační SMS, když se blíží vyčerpání datového balíčku?
Anebo stav dat lze nějak zjistit přes SMS? (mám simku v tabletu bez možnosti volání)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 1. 6. 2018 22:44

A dá se obnovit těch 1,5 gb i v cizině ?
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 1. 6. 2018 23:26

Nick Cave píše:Posílá Blesk Mobil informační SMS, když se blíží vyčerpání datového balíčku?
Anebo stav dat lze nějak zjistit přes SMS? (mám simku v tabletu bez možnosti volání)

SMS posílaj, při 80%. Nebo v samoobsluze stále vidíš aktualizovaný (není ale tuším zcela online v řádu sekund ani minut) teploměr s dosavadní spotřebou z koupených x MB, včetně info typu "Zbývá x MB z 1 500,0 MB"

Jinak stále (ověřeno 30.4. a 12.5) pokračuje chyba O2 (dělalo to vloni i Tesco), že poslední den o půlnoci se ještě jednou balíček (pokud ještě není na nule, již nulový stav nemám ověřen) zresetuje na plný stav, tj. u MAX má člověk ještě do času ukončení balíčku zas plných 1,5 GB. Někomu se tedy vyplatí prvotní zapnutí balíčku provádět až co nejdýl večer, než třeba v šest ráno, má pak ještě slušnou porci dat celý den :-)
Kdo je po obnově s kreditem již na nule a sim poté vyhazuje to má tak zadarmo, těm, kteří si za další dobité peníze dál kupují balíček na další měsíc, se to údajně strhne pak z již toho nového.

-- 2. 6. 2018 01:06 --

Ředitel ČTÚ píše:A dá se obnovit těch 1,5 gb i v cizině ?

To je zajímavá otázka. Asi ale bude nutno se obrátit nějak k nim na podporu.

Podle kdysi stažených FAQ to lze dvěma způsoby :"Dojde-li k vyčerpání objemu dat, je možné si odesláním bezplatné SMS ve tvaru INTERNET R na 999340, nebo v internetové samoobsluze, objednat jednorázové obnovení objemu dat dle aktivního tarifního balíčku 100 MB/500 MB/1500 MB. Obnovený objem dat má platnost do nejbližšího obnovení tarifního balíčku BLESKmobil Internet na měsíc. Obnovený objem dat je možné objednat opakovaně."

Z ciziny asi ta SMS nebude (?) bezplatná, i když možná by také došlo k několikaminutovému zpoždění platby za SMS oproti stržení 150 Kč kreditu za tu obnovu (tak jako se daly (a dále dají?) v eshopu kupovat za prémiovou sms, i přes nutnost zaplatit i za to odeslání sms, nové sim i s kreditem jen 150 Kč a tedy poté s konečným výsledkem -1,50 Kč, což zahazovače nijak netrápí), a nenastal by tedy ten průsser, že si to napřed z kreditu strhne za tu SMS a pak už nezbyde celých 150 Kč na tu obnovu.
Popisuji modelový případ pro zahazovací sim s jen úvodním kreditem plus novinovým bonusem, tj. s kreditem 450 Kč, a aktivací balíčku MAX s jednou obnovou, tedy s nutností neutratit z toho kreditu nijak ani halíř.

A jestli to fakt je i v té samoobsluze si teď nevybavím (mám ale dojem, že jsem to někdy klikal i tam), u sim s nezapnutým balíčkem tam teď vidím jen tlačítko "Automatické navýšení objemu dat", což je ale něco jiného (malé dokupy po 12 Kč).
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků