Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dufi0515 2. 3. 2018 11:06

Ahoj všem. Děkuji předem za info ohledně tarifů, ale volali mi s retenčího a nakonec jsem dostal nabídku na prodloužení tarifu Red LTE Super za 750 Kč. jedná se o tarif neomezené volání a sms + flat 10 GB dat a 1000 minut do zahraničí + 3000 na mobil. Nakonec jsem to vzal nebo potřebuji volání do zaharaničí i na pevné linky a nechtěl jsem nic kombinovat. Smlouva mi končila 3.3.2018
Dušan
dufi0515
Junior

Odeslat příspěvekod lukodlak 4. 3. 2018 15:03

Ahoj, myslíte, že kdybych podepsal smlouvu na 2 roky s vodafonem, tak by mi ten studentský tarif dali levněji?
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 4. 3. 2018 15:51

Proc se jich nezeptas primo? Za to prece nic nedas ne?
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lukodlak 4. 3. 2018 16:34

Jo, zeptám, ale ptám se, jestli to někdo nezkoušel.
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod Tecko 6. 3. 2018 14:53

V prosinci 22. jsem psal tohle:
Tak dnešní nabídka Vodafone. Končí mi v březnu smlouva na neomezenku s 0,5GB dat za 297Kč. Volali sami říkám, že mi schází data. Tak nabídla neomezenku s 1,5GB za 349 jako první nabídku. Nevzal jsem to....chci to co se tu uvadí o pár postů výš. Neomezenku + 1,5GB dat za 298Kč
Nyní nastal březen a já začal situaci řešit. Samozřejmě neomezenku a 1,5GB dat. Říkal jsem, že mám nabídku za 280,- od T-mobile. (tu jsem neměl) 2.3. telefon na linku a okamžité přepojení od operátora na retenci. Nabídka za 398,- odmítnuta. Borec říká..to už by jsme ty tarify mohli dávat rovnou zadarmo. Tak jsem se pousmál a nechal si vytvořit číslo k přenosu.
6.3. telefonát tentokrát velice milá slečna (paní) s nabídkou za 320,- tak jsem to vzal. Úpis na dva roky
Tecko
Junior

Odeslat příspěvekod danikd 6. 3. 2018 15:06

A ja reknu svoji historku ... Skoncil pausal na 2 cisla ( ja + manzelka) - 550Kc s DPH za kazdeho - Flat+1,5GB sdilene tusim ..., nevsimli jsme si, volame proc platime jednou tolik ( byla 50% sleva) - pane skoncila Vam smlouva. Bude Vam volat kolegyne ... volal kolegyne, odmerena dama, nerikam arogantni ale k mile slecne hodne daleko ... Nabidnu Vam 524Kc ... dekuji nechci, vsude ctu ze retencni nabidky jsou 400-450Kc...ona ze to jsou neverejne nabidky... rikam neverejne ale existuji komunity lidi kteri se o tom fundovane bavi ... bohuzel nic lepsiho pro Vas nemam ... takze CVOP ... cekam 10 dni na telefonat z retencniho ... manzelaka nervozni, protoze nam uz bezi druhy mesis drahy tarif... rikam no nic, zavolam tam ...operatorka, no to Vam uz ale voalla pani z retencniho, rikam a to uz se nikdo jiny neozve? Pry ne, muze jim npsat dotaz, ale maji na to 3 dny ... Slusne jsem ji rekl ze jsem dost zklaman pristupem ... ona hmmmm. Takze bratru, Ja u VDF pres 16 let, manzelka 12,5r, platby bez problemu, nerikam ze horentni sumy ale vzdy 2-3 cisla a NIKDO ani nezavola ... smutne ... Kde proboha berete ty nabidky 400, 320 ... ???
Nebo mam jen smulu? Kazdopadne jdu zhnusen pryc, od lamose O2 Family za 399 flat + 2GB ...
danikd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukodlak 6. 3. 2018 15:28

To se dost divím, že Tě pustili.
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod danikd 6. 3. 2018 15:46

Ja to take nechapu, a to jsem jim oboum rikal ze nemusime jit nakost, placnu 450Kc ... a klidne bych jim to zase na 2 jary podepsal ... ale ne, nezajem ... jo k tem 524 byla sleva na tel. 3000Kc, coz opravdu nevyuziji ... Ted na tom O2 Family bude pry 4000 ...
Rad bych zustal, vzdy jsem VDF preferoval pred ostatnima ... Horsi pro ne ze prijdou o dalsi 4-5 cisel, sice babicky a deti, predplacenky, ale litranek mesicne to taky urco da ...
Pani ani nemela snahu...
danikd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod třešinka 12. 3. 2018 10:45

Dnes jsem chtěla převést číslo z ČD2 + 500mb na předplacenku s balíčkem Komplet v síti. Nabídnuta smlouva na 2 roky: neomezenka s 1,5 giga (+ další 2 v samoobsluze) za 397,-
třešinka
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 6. 4. 2018 13:27

Dneska jsem na prodejně podal žádost o předčasné ukončení zvýhodněných služeb. Mám Flat+ 1,5GB za 550kč.Zjistil jsem, že měsíčně provolám max 70 minut + 20 SMS. Mám možnost jít na náš firemní tafir 200 + 100 + 3GB za 470kč od T-Mobile a nebo zvažuju Emtéčko 100+40+10GB za 563, 300+30+5GB za 585kča nebo 100+40+5GB za 419kč. Takže pokud nepřijde žádná nabídka od Vodafonu a myslím si, že nepřijde, jelikož zatím během 17 let nikdy nikdo nevolal ani když jsem přecházel od O2 k Vodafonu, od Vodafonu k T-Mobile a od T-Mobile k Vodafonu. Naštěstí mě to ale tak netrápí, jelikož už tyto možnosti jsou pro mě dobré. Nechme se překvapit. Zatím nechám u Vodafonu manželky číslo, jelikož volá hodně a dcery, protože má ten studenský za 499kč. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Surik4t4 6. 4. 2018 21:19

Tak já na jsem se nechal přepojit na retenční oddělení Vodafonu a tam mi nabídli Flat + 5GB za 553,- Kč. Jako levný to není, ale kde vzít v ČR lepší nefiremní flat s 5 GB dat, že?
Surik4t4
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 6. 4. 2018 22:11

To ano. Zatím budu čekat na ČVOP a pak se uvidí kde zakotvím. Výhoda je, že již teď mám ty možnosti a oproti současnosti si nepohorším nikde ( podle mých měřítek ). ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod michalkopecky2 7. 4. 2018 10:42

Mně se to teď podařilo taky přes infolinku. 5GB flat za 553 Kč. Jsem u nich 9 let. Takže asi padlo jejich dogma, že na nové tarify nedávají retence.

Úvodní argument - nabídka tarifu od T-M za 499 Kč s 10 GB (Gorillaz). Poté vymezení se proti nabídkám z webu, že oba dva mluvením o nich ztrácíme čas. Následovalo přepojení.

Vzal jsem si čas na rozmyšlení. Nejsem si jistý, že to je to, co teď chci (jsem totiž v období překotných změn). Jinak je to na Vodafone a velkou trojku super nabídka. Jedno i druhé.
michalkopecky2
Junior


Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků