Aplikace Emtéčko, rady a návody

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Marnie 30. 11. 2017 09:51

Ano, také hlásím že znovu zobrazuje tagy z XML kódu. Zkoušel jsem se přihlásit /odhlásit - bez úspěchu, zkoušel jsem vymazat mezipamet aplikace - bez úspěchu.
Marnie
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 8. 12. 2017 00:13

Omlouvám se, migroval jsem na nový server a při přenosu dat jsem použil starší ještě neopravenou zálohu. Takže už by to mělo být OK :-)
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marnie 9. 12. 2017 14:11

Ano, dnes už to vypadá opět čitelně. Musím přiznat že jsem si na tu chybnou verzi už zvykl, ale takhle je to bez pochyb lepší. Děkuji za to co děláte
Marnie
Junior

Odeslat příspěvekod Smells 9. 12. 2017 17:05

Do novýho roku výjde ofiko apka.
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petriks-x 10. 12. 2017 17:50

dj.kure:
- dokoupil jsem si balíček s 200 SMS a od té doby mi nejde přehled na mobilu v Opeře mini a Chrome, na počítači taky běhá 6 koleček načítám

Děkuju
petriks-x
Junior

Odeslat příspěvekod Marnie 14. 1. 2018 09:50

Ahoj, diky za to co děláš, ale proč mi Eset mobile security píše že tvá aplikace je vir Fakeapp? Díky
Marnie
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 14. 1. 2018 13:07

Protože eset a další antiviry jsou úplně k ničemu. Z podstaty systému nemohou fungovat, android není windows.
roy1
Pokročilý


Odeslat příspěvekod dj.kure 14. 1. 2018 19:13

Zdravím, jak již bylo řečeno, antiviry na mobilu klidně smažte. Jediné co dělají je, že ukrádají drahocenný výkon. Aplikace je jen obyčejné WebView, žádný vir.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod imaster 1. 2. 2018 11:05

Zdravím Vás a mám jednu prosbu. Nešlo by nějak udělat, aby se v programu zobrazovaly dva účty MT čka? Třeba nějaké záložky, nebo něco jako uši dole v excelu. A nebo upravit nějak program, abych ho mohl mít nainstalovaný dvakrát, každý s jiným přihlášeným účtem a vždy si spustil ten, který potřebuji.
Děkuji za odpověď.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 5. 3. 2018 14:26

Zdravím, nad tím jsem po pravdě ještě nepřemýšlel, ale neviděl bych v tom takový problém. Pozastavím se nad tím u další aktualizace.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod imaster 5. 3. 2018 14:44

Bylo by to super, díky za snahu.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reno.v 5. 4. 2018 21:41

Dobrý večer,mám dotaz jak se přihlásit v apce k ůčtu?Děkuji
Reno.v
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod imaster 6. 4. 2018 04:56

https://samoobsluha.emtecko.cz/emtecko/

Tady si vytvoříte přihlašovací údaje a ty pak můžete použít i v aplikaci.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tramin 12. 10. 2018 07:58

Dá se v apce nastavit,aby se nezapočítávaly provolané minuty a sms mezi uživateli emtéčka do limitu?
tramin
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků