iPhone X - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 11. 2017 18:54

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 3. 11. 2017 21:15

Trošku jsem ti to Karl upravil :-), ale jinak s tím, že je to vlastně z jejich strany určitý druh příživnictví, souhlasím.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bennybull 3. 11. 2017 22:41

Koukám brno je jediný který neudělalo recenzi protože ho nemají..
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod Kapr99 4. 11. 2017 09:30

Muze mi nekdo vysvetlit proc "TO" stoji na Alze 42k???
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 4. 11. 2017 09:40

Na straně 5 se to dočteš. Z jejich strany veřejně prospěšná akce, z mého pohledu pouze reklama a určitým způsobem snaha o příživnictví při prodeji TOP produktu.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 11. 2017 10:06

Kapr99 píše:Muze mi nekdo vysvetlit proc "TO" stoji na Alze 42k???

https://www.mobilizujeme.cz/clanky/ipho ... 7870898293
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nAscA 4. 11. 2017 10:23

nAscA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 4. 11. 2017 12:38

Nemyslím, že Alza je nějaký arbitr, který by měl bojovat proti překupníkům. To je podle mne základní právo každého, kdo má OP, zda si počká nebo zda koupí něco od překupníka za násobně vyšší cenu.
Je to nedůstojné přiživení se na Apple produktu + nedůstojný způsob marketingu (kdy už ten zelený panáček je na rozstřílení obrazovky!) - bude se o tom psát a probírat to zprava/zleva = reklama. Chatita je jenom takový polštář, aby Alza nebyla za hajzla úplně.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bru7us 4. 11. 2017 22:04

bru7us
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 11. 2017 22:28

Apple bude z Face ID iPhone X předávat data?
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/appl ... 3356269673
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod itsme 5. 11. 2017 01:07

Zatím jsem spokojený (256GB Silver). Visí mi ještě jedna objednávka na space grey s dodáním příští týden, ale tu asi zruším, protože stříbrnej je docela pěknej.

Displej paráda, design je podařený. velikost akorát. Líbí se mi nová gesta pro multitasking a náhradu home.

FaceID funguje perfektně za všech podmínek pokud mám telefon v rukou. Ležící na stole je nutné odemykat kódem. Takže dva kroky vpřed jeden krok zpět...

Akorát mě zaskočilo, že ho dodávají se starou verzí iOS (11.0.3), takže jsem nemohl obnovit zálohu svého starého telefonu (iOS 11.1) a musel jsem přes iCloud.

Taky si zatím nemůžu zvyknout na větší boční tlačítko a nový flow při placení Apple Pay kartou (napřed autorizovat, pak přiložit)
itsme
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 5. 11. 2017 10:27

Mě vadí, že baterka neumí zobrazovat procenta :-(
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas-E30 5. 11. 2017 18:24

Umi, jen si to musis stahnlut pravej horni ruzek a ukaze ti %. Nicmene souhlas, taky sem na ne byl zvyklej...
Naposledy upravil Reku dne 5. 11. 2017 18:48, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna citace předchozího příspěvku
Lukas-E30
Junior

Odeslat příspěvekod František I. 5. 11. 2017 21:33

Tak to je docela ojeb, stejně jako s tím nevypnutím wifi.

Také bych se rád vyjádřil k designu iOS 11. Něco tak hnusného a zpraseného jsem už dlouho neviděl. Ty velké, tučné nadpisy, při překlápění obrazovky nesedí kraje písma a vzájemně se překrývají. Při psaní na šířku je klávesnice hnusně useknutá a nelze tedy využít vetší plochu tlačítek. Animace byly u 10 také elegantnější. Kalkulačku nepočítám, a to už mi udělalo chybu i v jiných výpočtech, než jen 1+2+3 a hodiny mi občas skákají rovnou po dvou minutách, tak jsou rychlé. Rychlé vybíjení akumulátoru je samozřejmostí.

Různé nabídky k přeprodeji objednávky na iPhone X nebo prodej 64GB verze za 38tis. je rovněž vyjádřením jisté ubohosti.
František I.
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 11. 2017 22:01

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků