Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Spike26 10. 10. 2017 09:29

Napriklad ja jsem za dva roky u kaktusu ani jednou nedobijel mimo HD. Vzdyt bezne dobiti prakticky zdvojnasobi ceny. Prece to neni tak tezke v dnesni dobe si to pohlidat ne? Nove je na hlidani i aplikace a zda se, ze funguje.
P. S. Nejhorsi je procitani prispevku na facebooku Kaktusu. Viz. Jee, zase mi to nevyslo, pred hodinou jsem dobil a ted je HD. Ja na to mam smulu :-)
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 10. 10. 2017 10:30

buďme rádi za to, že takový jsou, kdyby každý dobíjel výhradně při HD tak si myslím že by byl tak jednou za čtvrt roku, oni to mají jako lákadlo, ale zas se to nesmí obrátit proti nim:)
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod k.eight.a 10. 10. 2017 11:03

hbboy píše:aha nastavoval jsem to dopředu
Čistě ze zvědavosti ... Jak, když to není dopředu možné :?:
The greatest trick the Devil ever pulled, was convincing the world he didn't exist.
k.eight.a
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Reku 10. 10. 2017 11:12

Už dnes je špatné, že HD je jen jedenkrát měsíčně....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod cactuz 10. 10. 2017 11:23

Mozna to je i kvuli tomuto threadu? Kazdopadne takova zmena vyvola reakci a brzo nastane doba, kdy budou datari prechazet od Kaktusu jinam.
cactuz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonyni 10. 10. 2017 13:07

Kdyby se síťoví operátoři včetně virtuálů řídili vlákny v diskuzích, tak věřím, že by maximálně osekali retence, benefity, apod. :-)) Jako menšina využívám Kaktus na SMS balíčky, ostatní služby jdou mimo mě, s posledním kreditem 200Kč (získáno 400Kč), co jsem dobil v srpnu, tak ještě stále nejsem na nule s kreditem, poslední balíček mě vyprší v 11/17. :-)
anonyni

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 10. 10. 2017 14:03

cactuz
tak zatím má být 1x měsíčně a na vánoce tipuju bude 2x, dle jejich vyjádření že nadále HD bude 1-2 měsíčně..předtím 2x a na vánoce byl vyjimecne 3x, kdyby byl 1x za čtvrt roku myslím že by to už celkem silně pocítili, já bych u kaktusu pak rozhodně nezůstal
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod PavlosPM 10. 10. 2017 16:52

Já si Kaktus pořídil před týdnem a to výhradně jako druhou SIM pro data. Pokud nebude HD fungovat v budoucnu, tak zde určitě nezůstanu a budu hledat nejspíš u Mtéčka.
PavlosPM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 10. 10. 2017 18:30

fungovat zatímb ude, žádný plašení i kaktus oficiálně tvrdí že bude 1-2x měsíčně a určitě končit nebude, ale možná tento měsic bude az na druhý termin? ted budou mit souteze na 4.roky, to vetsinou kdyz maji nejaky takovy akce tak dobijecka neni, v srpnu taky byla soutez cca v terminu druhyho hd

jinak čistě na data je emtéčko asi zajímavější teď s novým fup resetem, ale záleží na spotřebě, kaktus má výhodu, že se u něj dá zároveň i levně volat a smskovat, takže odpadá zbytečná kombinace simkaret, u emtéčka je to skoro 2x tolik a ještě blbá tarifikace
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Well-being 11. 10. 2017 05:27

Situace u Kaktusu by se dala zobecnit asi takto: Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. No a potom se jako vždy začnou utahovat šrouby ... ;-)
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 10. 2017 05:52

Kaktus je pořád výhodný, jen změnili podmínky... pravda, mohli dávat alespoň dva HD měsíčně
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 11. 10. 2017 06:21

Jako pm81 patřím do menšiny, která nepoužívá u kaktusu data. Já ho mám jen na volání a tak HD jen 1x za měsíc také pro mě není žádná tragédie, stále to je jedna z nejvýhodnějších předplacenek.
Mnohem více mi vadí nemožnost kombinovat jednorázové a samoobnovující balíčky minut. A to tak, že to časem bude důvod k odchodu...
bodyczech
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 11. 10. 2017 09:45

bodyczech
dyť u minut je to přeci jedno jelikož stojí stejně, tak když chce někdo kombinovat tak si dá jednorázové a je to, já taky jedu na jednorázových ačkoliv kupuju výhradně jen 200minut, ale mám to kvůli možnosti si balíček koupit i dopředu když mi dochází, abych pak při delším hovoru neplatil minuty bez balíčku a i případně pro umoření bonusu, pokud je potřeba
Naposledy upravil Reku dne 11. 10. 2017 09:59, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna reakce na již neexistující příspěvek
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Reku 12. 10. 2017 13:47

HD bude nejspíš zítra, pátek 13tého ;-)
Už je to měsíc a kousek od posledního.
Reku
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků