Vodafone, kazdy mesic jiny limit dat

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod podikk 30. 8. 2017 08:46

Zdravim, mam ramcovou smlouvu na neomezeny tarif s 1,5 GB dat. Posledni dobou mam snad kazdy mesic na kazdym cisle (mame 5 cisel) jiny limit dat. Driv to bylo 1,5 GB, pak to to bylo 1,5 GB s tim, ze jsem si mohl navysit asi v pulce mesice o 2 GB, minuly mesic to byly od zacatku 3 GB, mohl jsem si navysit zase 2 GB a asi 3 dny zpatky zacalo nove zuuctovaci obdobi, meli jsme 3 GB, ted se divam, kolik uz mam vycerpano a mam tam 10 GB. Jsem fakt z toho blazen, ale na info nechci volat, aby se treba neprislo na nejakou chybu. :) Ve smlouve jsem nic nemenil, jen jsem se informoval, jestli mi to muzou zvetsit kdyz ted jsou nove tarify. Pry jo, na 5 GB + 2GB navyseni v samoobsluze, ale po vycerpani vypinaji net uplne, coz nechci, tak jsem to nemenil. Jak to mate s daty vy? Diky

Jeste doplnim, ze mam ten zakladni tarif za 750,- s nejakou slevou
podikk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 8. 2017 10:44

V aplikaci bys mel mit zpravu s vysvetlenim.
anonymni

Odeslat příspěvekod Rmann 30. 8. 2017 14:25

Já mám ČD tarif, platím si 250MB. V červenci jsem použil samoobsluhu v jiném telefonu, tak jsem dostal dalších 100MB, pak hned ten 2GB bonus... za měsíc jsem se díval do samoobsluhy a zas tam byl ten 2GB bonus, najednou jsem měl skoro 4,5GB dat. A dneska se dívám do samoobsluhy, kolik mi zbývá vyčerpat dat v půlce zúčtovacího období a vidím, že mám k dispozici 7,5GB (platím pořád 250MB). Já ne, že bych si stěžoval, ale nevím, co s tolika daty :D a ani nevím, kde se vzaly, žádné vysvětlení, nikde.
Rmann
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 30. 8. 2017 16:29

Nečtete zprávy v apce, kdybyste četli věděli byste proč tam data jsou jak jsou a hlavně byste se neradovali, co bude následovat se vám až tak líbit nebude....
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod podikk 30. 8. 2017 17:31

Nemam zadny zpravy v apce
podikk
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků