Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod opasino 19. 7. 2017 20:43

Tak to je asi rozhodnuto, že? Je tajné, kde to udělají za 1.700,- Kč? (pro případné info ostatním)
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pypyn 20. 7. 2017 06:09

Určitě není problém http://servis.tsnova.cz/samsung
pypyn
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 7. 2017 17:27

Porovnání čitelnosti displejů na slunci
https://www.mojandroid.sk/vlajkove-lode ... -exterier/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 20. 7. 2017 19:22

To je jasný vítěz :)
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 20. 7. 2017 20:14

Takže fotky k testu úplně o ničem :-(
Autori testu poznamenali, že fotografie upravili tak, aby čo najvernejšie odzrkadľovali ich reálne zážitky.

A ani mi tedy podle nich nepřijde, že Samsung je nejčitelnější.
BTW: na displeji své S8 už mám solidně vypálenou navigaci :hm
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 7. 2017 23:41

Srovnání fotoaparátu S8 a HTC U11
https://mobilizujeme.cz/clanky/srovnani-nejlepsich-fotoaparatu-galaxy-s8-vs-htc-u11-fotoduel?mobile_switch=desktop
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deglaser 21. 7. 2017 05:33

Karl Kopfrkingl píše:Takže fotky k testu úplně o ničem :-(
Autori testu poznamenali, že fotografie upravili tak, aby čo najvernejšie odzrkadľovali ich reálne zážitky.

A ani mi tedy podle nich nepřijde, že Samsung je nejčitelnější.
BTW: na displeji své S8 už mám solidně vypálenou navigaci :hm


Proč si nekoupíš navigaci dit máš ti samé potíže jako u s7. ( Asi navigaci v mobilu používáš moc často.)
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jartoo 21. 7. 2017 07:19

ok píše:Mám problém s Gmailem, přestože mám vše nastaveno, tak mi vůbec nechodí oznámení o nové - doručené poště...ani zvuk, vibrace...prostě nic.
Na SG7 jsem to měl naprosto stejně nastaveno a vše jelo bez problémů.
Netušíte, kde je háček?


Ahoj nemáš to nějak poresene. Taky s tím mám problém, ne vždy ale to jak u S7, tak S8. Někdy přes noc mi to mejly na čte a zobrazí notifikace, ale jindy prostě musím dát obnovit příchozí poštu a mejly teprve potom doskacou. Mělo by to Snad chidit hned.. Neni nějaká perlička v nastavení, kterou přehlížím?

Z jiného soudku,, fungují vám někomu notifikace na hodinkách suunto ambit 3 peak? Mám to spojeno s appkou movescout, u hodinek i tel poslední updaty, synchronizace funguje v pohodě, ale na hodinách a to je spíše otázka k řešení u suunta, mi to nezobrazí nic. (podotýkám že už jsem to funkční měl, ale nevím kdy naposledy.. Možná ještě s, android 6 u S7).
jartoo
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 21. 7. 2017 07:56

deglaser: Protože předpokládám, že když je navigace mezi standardní nabídkou aplikací, která je v tlf nainstalovaná již při koupi, tak bude optimalizovaná pro daný tlf/displej.
A také bych předpokládal, že v tlf za 24t nebude low-cost displej, který se po pár týdnech používání vypaluje.
Když někam jedu, tak navigaci používám - už jenom kvůli dopravě a na takové trase Praha - Bratislava, to může svítit i několik hodin. Ale kromě Samsungu jsem se s tímto jevem jinde nesetkal.

jartoo: Ano, gmail si s notifikacemi dělá, co chce. Někdy, když má asi svůj den, tak to oznamuje poctivě a jindy ani ťuk.
Nevím, jak to má Suntoo aplikace, ale třeba u Garmina je nutno v aplikaci přidat ty aplikace, u kterých má být notifikace zobrazená. Jinak standardně snad jenom zvonění a WhatsApp + maily je nutné povolit.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M.BoBo 21. 7. 2017 08:47

Karl, Karl,... AMOLED se vypaluje z principu technologie. Stejně jako v minulosti plazmy (měl jsem dvě a obě se časem vypálili), jedna se nereklamovatelnou uvádí, jelikož jde o vlastnost. Tehdy to u te TV bylo i v návodu, aby na ni nebezpečné staticky obraz, ale loga tehdy statická byla a proto na ni časem na furt. To samé pruhy u filmu (nahoře a dole).

Takhle budeš za rok nadávat na S9, kterou si stejně poridis, i na iPhone 8 (pokud bude mít AMOLED) atd. Kdybys měl tehdy i nějakou Lumii (ano také byly s AMOLED), tak se při tom stejném používání vypálí stejně.

Na jednu stranu si hraješ na pokročilého uživatele mobilních technologii a i jim zřejmě i si, na druhou stranu ze sebe děláš blbce a BFU tím ze říkáš já to jenom používám a ono to nevydrží.
M.BoBo
Junior

Odeslat příspěvekod jartoo 21. 7. 2017 09:00

Mejl sedí, nekdy opravdu šílenost. S hodinkama jsem si teď chvíli hrál, a zase pohoda. Šlape to, jen mi přijde že jsem to dělal stejným postupem milionkrát a teď až to funguje no
jartoo
Junior

Odeslat příspěvekod ok 21. 7. 2017 22:06

jartoo píše:
ok píše:Mám problém s Gmailem, přestože mám vše nastaveno, tak mi vůbec nechodí oznámení o nové - doručené poště...ani zvuk, vibrace...prostě nic.
Na SG7 jsem to měl naprosto stejně nastaveno a vše jelo bez problémů.
Netušíte, kde je háček?


Ahoj nemáš to nějak poresene. Taky s tím mám problém, ne vždy ale to jak u S7, tak S8. Někdy přes noc mi to mejly na čte a zobrazí notifikace, ale jindy prostě musím dát obnovit příchozí poštu a mejly teprve potom doskacou. Mělo by to Snad chidit hned.. Neni nějaká perlička v nastavení, kterou přehlížím?


Čau, vyřešil jsem to potom snadno. Otevřel jsem Gmail na playgooglu a dal odinstalovat. (ovšem, že se odinstalovala poslední aktualizace) Okamžitě to začalo fungovat. Po restartu mobilu se o5 ta aktualizace nainstalovala, ale už vše bez problémů. Musím říct, že dokud jsem na to nepřišel, tak se telefon šíleně přehříval. Gmail žral šíleně baterii.
Ale od teď je klid.
(.)(.)
neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí CARPE DIEM
ok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 21. 7. 2017 23:21

M.BoBo píše:Karl, Karl,... AMOLED se vypaluje z principu technologie. Stejně jako v minulosti plazmy (měl jsem dvě a obě se časem vypálili), jedna se nereklamovatelnou uvádí, jelikož jde o vlastnost. Tehdy to u te TV bylo i v návodu, aby na ni nebezpečné staticky obraz, ale loga tehdy statická byla a proto na ni časem na furt. To samé pruhy u filmu (nahoře a dole).

Člověče - mám v dětském pokoji pořád plazmu od Panasonicu (asi 15 let starou) a žádný vypálený obrazec.

M.BoBo píše:Takhle budeš za rok nadávat na S9, kterou si stejně poridis, i na iPhone 8 (pokud bude mít AMOLED) atd. Kdybys měl tehdy i nějakou Lumii (ano také byly s AMOLED), tak se při tom stejném používání vypálí stejně.

To asi nebudu, protože pro mne je to špatná technologie. A asi nebudu sám, co používají navigaci nebo jiné statické aplikace po delší dobu aktivní. Takže jsem smířený, že skončím na iP7. S Nokií jsem skončil někde u E91.

M.BoBo píše:Na jednu stranu si hraješ na pokročilého uživatele mobilních technologii a i jim zřejmě i si, na druhou stranu ze sebe děláš blbce a BFU tím ze říkáš já to jenom používám a ono to nevydrží.

A na tom je něco špatně, když říkám, že špičkový telefon, nad kterým mnoho lidí sní vlhké sny, používá displej, co je schopen se vypálit za pár týdnů a že bych raději, kdybych to používal a ono to vydrželo - jak tomu bývalo dříve? Možná bych u vlajkové lodi i očekával, že to budou mít vzájemně odladěné, když už tu navigaci mají ve standardním balíčku aplikací. Napsat do návodu, že je to vlastnost, není pro mne omluva tohoto jevu, ale spíše přiznání faktu, že to je šunt.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 7. 2017 21:00

Karl Kopfrkingl píše:Člověče - mám v dětském pokoji pořád plazmu od Panasonicu (asi 15 let starou) a žádný vypálený obrazec.

15 let plazmu nemáš Karl, uber ;-)
----------------------------------------------------------------------
tahle odolná S8 se sem zřejmě opět nedostane..
https://dotekomanie.cz/2017/07/samsung-galaxy-s8-active-se-opet-vice-poodhaluje/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 23. 7. 2017 22:26

Co má ubrat? první plazma na trhu byla v roce 1996.
roy1
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků