Hledám telefon podobný Lumii 640 LTE

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod stubby 18. 7. 2017 22:12

Ahoj.chtel jsem si koupit lumia 640 lte,bohuzel jsem nenasel solidni obchod na prodej. Vim,ze tento mobil je jiz nejaky cas mimo.
Zaujala me cena,vydrz a win.
Poradite mi obdobny telefon ale s overenym prodejcem?nejlepe s win. Android asi neni pro me.diky za jakoukoliv radu.
Naposledy upravil opasino dne 18. 7. 2017 22:23, celkově upraveno 1
Důvod: Upraven název tématu.
stubby
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 7. 2017 23:10

Kontrolní otázka: co se ti nelíbí na Androidu? Protože Lumie jsou ve známých eshopech vyprodané anebo by jsi musel hoodně připlatit..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stubby 19. 7. 2017 04:30

Po cca 4 letech uzivani androidu jsem prisel na to,ze ho dokazu vyuzit minimalne.nejvic tel.vyuzivam pro zaklad a internet. Plus udajne na bankovnictvi (docetl jsem se ze pres win je to bezpecnejsi) v android nechodim.
Plus mozna i stereotyp,ktery mam.
Prave,bud opravdu hodne priplatit nebo z druhe ruky a nebo opet and.
stubby
Junior

Odeslat příspěvekod stubby 19. 7. 2017 08:41

Asi pravda,pri porovnavani telefonu vychazi lip nejaky android.
Mate doporuceni nejaky s dlouhou vydrzi baterky a trochu solidni,cena vsak max. do 4000?
stubby
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 7. 2017 08:46

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cova 19. 7. 2017 09:33

No já nevím, mě (jako fandu mobilních win, Lumia 950) těžko může někdo obvinit ze zaujatosti, ale nákup Lumie 640 by byl hodně neuvážený počin... Manželka ho má, ale po přechodu na W10M je to prakticky nepoužitelné, pořád nějaké problémy. Takže jsem to před týdnem vyřešil nákupem Xiaomi Redmi 4X Global (viz Nick Cave). Za ty prachy je to výborná koupě, jen nastavování je dost opruz a denodenně řeším nářky v souvislosti s tím, že si snad nikdy nezvykne na přechod z dlaždic, které jí (stejně jako mně) maximálně vyhovovaly. Tady furt něco hledá, uživatelské prostředí se jí nelíbí, ale hardware se za tu cenu dá těžko něco vytknout. Snad si zvykne, alespoň do doby, než se Microsoft vzpamatuje (pokud vůbec) a přijde s něčím použitelným. Osobně hodlám s Lumií vydržet, co to půjde (zatím nemám v podstatě žádný problém), no a potom se uvidí...
Cova
Junior

Odeslat příspěvekod Xr33 19. 7. 2017 09:58

Měla si koupit Huawei, nebo Honor, v jejím případě novy Huawei Y7 s obří vydrží a parádním displejem a fotoaparatem za cca 4 tisice s tozemskym zastoupením a podporou firmy, firemním servisem a zarukou od vyrobce . Ty telefony mají možnost přepnutí do jednoduchého rozhraní s velkými tlačítky podobné dlaždicím ve Win.

Pohledej na webu kde je to zobrazeno.
Naposledy upravil Xr33 dne 19. 7. 2017 10:19, celkově upraveno 1
Xr33
Junior

Odeslat příspěvekod stubby 19. 7. 2017 10:06

Redmi 4x global vypada dobre.diky za radu.
stubby
Junior

Odeslat příspěvekod Xr33 19. 7. 2017 10:09

K tomu Huawei Y7 a moznosti jednoduchého ovládání přepnutím co mají vsechny Huawei a Honir.

Ukazka

https://www.mojandroid.sk/huawei-p9-lit ... triky/amp/


Huawei Y7

http://consumer.huawei.com/en/phones/y7/
Xr33
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 19. 7. 2017 10:11

Zjednodušený režim má od výrobce Xiaomi též, nic výjimečného. Má ho vlastně každý droid, stačí třeba Big Launcher.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Xr33 19. 7. 2017 10:23

Xiaomi nemá tuzemské zastoupení a podporu výrobků , nema firemní servis a pod.

Volba stylu zobrazení je u Huawei v základu, stačí jen přepnutí, proč zas...t telefon dalším previtem jako je big launcher a pod.

Ale kdo chce, ať si zadělá, jen jsem odpovídal na narek tazatele nad uživatelským rozhraním


Vůbec se o tom nemíním hádat, stejně jako o tom, že. Huawei Y7 s podporou vyrobce je lepší volba než Xiaomi.

Něj se.
Xr33
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 7. 2017 10:42

Xiaomi tady bude oficiálně, s obchody a servisem
https://www.svetandroida.cz/xiaomi-obchody-cesko-201707/?_e_pi_=7%2CPAGE_ID10%2C3949983702
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 19. 7. 2017 11:16

Ramsesi (Xr33) jsi asi natvrdlý volba zjednodušeného režimu je u Xiaomi v základu, stačí jen přepnout přepínač, ó Launcheru byla řeč u ostatních droidů. Vzhledem k tomu, že Redmi 4x prodávají zavedení prodejci distribuci netřeba řešit.
Btw hádat se s tebou opravdu nebudu, mě Xiaomi neplatí, narozdíl od Huawei který platí tebe. Jsi oceněn od postu, nebo od řádku?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Xr33 19. 7. 2017 11:33

Nick Cave píše:Xiaomi tady bude oficiálně, s obchody a servisem
https://www.svetandroida.cz/xiaomi-obchody-cesko-201707/?_e_pi_=7%2CPAGE_ID10%2C3949983702



:-D
Zatím je to jen v plánu, až to bude a bude to funkční a ověřené, tak o tom napiš. :lol:

Cituji z odkazu :
Čínská společnost Xiaomi plánuje expanzi do Evropy a Česko bylo vybráno jako jedna z dvanácti zemí, kde se objeví jako první. Plánují se zde i speciální Xiaomi obchody.

Zatím je to podloudnický prodej Xiaomi výrobků, bez jakékoliv garance a jistoty vyrobce , dovozce neručí za nic.. :-]

Měj se a přestaň pábit... ;-)
Xr33
Junior

Odeslat příspěvekod Cova 19. 7. 2017 11:42

Koupil jsem ho u T.S.Bohemia s dvouletou zárukou, to co píšeš, mě nějak zvlášť netrápí. Pokud bude problém, v pohodě vyreklamuju.,.
Cova
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků