Nokia 3 /3.1 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 7. 2017 00:15

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 6. 7. 2017 05:11

BigT píše:Do firmy jako levný dualsim s bezpečnostníma záplatama, proč ne?

Proc jo? Ve firme totiz nastavuje bezpecnostni politiky admin pro kazdy telefon a jsou pod hromadnou spravou,takze pokud admin umi, fakt z bezpecnostniho hlediska neni problem.Pokud je to firma kde se rozda 20 telefonu a delejte co chcete,je to fuk.Existuje x cest kdy se podivam co se deje i na mobilu s posledni zaplatou a nebavim se jen o androidu,apple,BB atd..Staci nastrcit hotspot,nebo byt na stejnem kterej nekdo smiruje.Admin na firemnim blokne mimo jine moznost abys na takovem fungoval,plus dalsich tisic veci se upravuje politikama,stokrat dulezitejsi nez zaplata.
Jako levnej proc ne,on je ale drahej,mel by stát min.Jo a posledni security patch je z června, ja ho na ANDROIDOVI 7.1.2 mam,Ta Nokie z bleskovyma zaplatama ne :-)
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 12. 7. 2017 06:10

Dioda NE.Ctecka NE.Procesor kterej uz ani uplně noname cinani nedavaji do telefonu za 60 dolaru.No nekup to,tradici je to naprd ale ma to logo Nokia musi pozvednout dalši generace bojovníků
Co jde pochvalit je NFC a OTG,to nepochopitelne vynechavaji i drazsi modely.Kdyz ctu o uvodni obrazovce google now a zasecich,tak je to jasny..Zkus jiny launcher, mily honzo :-) anebo vodu a google now si nastav z jakekoliv obrazovky
Skoda ze nezvolili cestu cistyho androidu bez google veci jako systemovych..Z obchodniho hlediska je jasny proc,z hlediska firmware kdy si sam doinstalovavam gmail atd a rozhodne now neni aktivni, protoze android po instalaci o existenci google nema tucha, je to skoda.Na pleckach typu Nokie to znacne pomuze ve sviznosti chodu.To je pure android,nikoliv toto.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 4. 8. 2017 08:44

Možná půjdu proti proudu, ale mně se ten telefon líbí. Dostatečně rychlý, pěkná konstrukce, solidní výbava, pravidelné aktualizace. Navíc několik barevných verzí...

https://youtu.be/CPJ_wnTELZo
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 8. 2017 02:29

… a navíc má dostat Android O
https://mobilizujeme.cz/clanky/startovni-model-nokia-3-nakonec-dostane-i-android-o
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jicer 16. 10. 2017 07:27

Zdravím všechny,

má mi dorazit Nokia 3, chci se jen zeptat, jakou používáte aplikaci na počasí? Defaultní je předpokládám jen Google počasí...děkuji. Četl jsem o problémech s nabíjením - nabíjení se zastaví např. na 76% a dál se nenabíjí, též neustálé restarty. Jaké jsou vaše zkušenosti? Spokojenost?
Naposledy upravil jicer dne 16. 10. 2017 07:37, celkově upraveno 1
jicer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 10. 2017 07:32

Do 14dnu můžeš N3 vrátit, kdyby něco nefungovalo jak má..
Používám Palmary Weather Pro, Aladin Počasí
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdaP 9. 11. 2017 08:48

Na zamklém displeji se mi nezobrazuje příchozí sms, nevíte někdo jak to napravit?
mirdaP
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 9. 11. 2017 12:01

Myslíš to tak, že když přijde smska, jen se ozve upozornění a displej se nerozsvítí?
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mirdaP 9. 11. 2017 12:26

Přesně tak. Konzultoval jsem na chatu Nokie, je to sw chyba.
mirdaP
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 9. 11. 2017 13:10

To se objevuje u více telefonů s Androidem, které jsem měl.... Jak píšeš, je to SW chyba nebo dokonce vlastnost (i když špatná).
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod roy1 9. 11. 2017 15:21

No a v nastavení máš povoleno zobrazování na zamčené obrazovce?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mirdaP 9. 11. 2017 15:36

Ano, mám to povolené. Hovor se zobrazí.
mirdaP
Junior

Odeslat příspěvekod ppk777 14. 11. 2017 20:50

pořídil sem si noki 3, ještě ho nemám ani měsíc ale nevím jak nastavit automaticke vypínání a zapínání
ppk777
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lutzi 6. 12. 2017 20:00

Mám Nokii teprve od včera, ale jsem spokojená. Akorát teda mě nejde do hlavy že se mě nechtějí v telefonu ukazovat kontakty ze simkarty. Vůbec nevím kde by se to dalo nastavit. Nikdy jsem se s něčím takovým u Androidu nesetkala.
Sice jsem kontakty přesunula do Gmail adresáře, ale i tak je to pro mě trochu vada na kráse.
Lutzi
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron