Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Abracas 3. 5. 2017 09:07

Dnes nabídnuto neomezené volání, sms, 1,5GB data za Kč 397,- včetně DPH s úvazkem na 2 roky. Vzhledem k tomu, že je to nabídka pro jedno číslo, tak je to na ČR dobrá nabídka....
Abracas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tttom 3. 5. 2017 09:26

peterparker18 píše:Tak se to konečně podařilo.V Květnu mi měla končit smlouva, kontaktovali mě a stačilo zmínit tarify TM a hned nabídly neomezenku s 10GB dat za 378Kč, to si myslím je celkem slušné.Je to vlastně stejný tarif jako mají pro studenty s isic ale já nestuduji.

Já mám firemní tarif za 400 (flat s 500 MB), stačí mi to, ale na nižší cenu se asi nedostanu. Včera jsem zavolal na infolinku a požádal o přenos, nikdo se zatím neozval a asi ani neozve. Na prodejně to prý řešit nemůžu, neb jde o zaměstnanecký tarif... Tak myslím, že se nedostanu ani na toto uvedené. :-\
tttom
Junior

Odeslat příspěvekod robbert 3. 5. 2017 17:28

Abracas píše:Dnes nabídnuto neomezené volání, sms, 1,5GB data za Kč 397,- včetně DPH s úvazkem na 2 roky. Vzhledem k tomu, že je to nabídka pro jedno číslo, tak je to na ČR dobrá nabídka....

Cos proto musel udělat?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 3. 5. 2017 17:39

Vždyť to je skoro ten studentský tarif.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 3. 5. 2017 19:58

Ne skoro ale úplně.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cajky 3. 5. 2017 22:05

robbert píše:
Abracas píše:Dnes nabídnuto neomezené volání, sms, 1,5GB data za Kč 397,- včetně DPH s úvazkem na 2 roky. Vzhledem k tomu, že je to nabídka pro jedno číslo, tak je to na ČR dobrá nabídka....

Cos proto musel udělat?

Dovolim si odpovedet, jelikoz mam uplne stejny. Udelal jsem pro to jen to, ze jsem zasel na prodejnu, rekl jim, ze chci CVOP, sepsali jsme papiry a domluvili se, ze za par dni, az mi prijde zprava, dostavim se tam opet a doresime to.
Dorazil jsem tam, pan zavolal na retenci, ktera mi hned volala zpatky a na otazku proc chci odejit jsem mel jednoduchou odpoved- nabidka od Tmobilu, ktera se neodmita, neomezenku+1.5GB s 50% slevou, tedy za 375,-(a skutecne jsem ji mel) nacez hned prvni nabidka od retence byla toto.
22,- mi nestoji za to, abych odesel po vic jak 16ti letech nekam jinam.

Takze za me Vodafone palec hore, nemuzu si vubec stezovat, kdyz pominu ty vseobecne nesmyslne ceny.
Cajky
Junior


Odeslat příspěvekod alessoukup 5. 5. 2017 08:21

Ke konci května mi končí závazek na MMP 490Kč, v současnosti mi stále dobíhá tarif původně od mBank, který obsahuje neomezené volání, neomezené SMS, 4GB dat a 1000minut na volání do zahraničí. To vše za 599Kč. Bavil jsem se s retenčním oddělením, které mi nenabídlo vůbec nic, jen prodloužení stávající smlouvy na dalších 24měsíců. (případně jako bolestné navýšení datového limitu o 1GB s 50% slevou - za 50Kč). :nenapadne

Stále přemýšlím nad tím, že bych za 600Kč (možná i více) chtěl dostat něco víc, než jen toto. :oboze

Analýza mé spotřeby: cca 150minut za měsíc, cca 100+ SMS, data ideálně 6GB a více. Nějaké nápady? Návrhy? Strategie?

Nezdá se mi úplně šťastné uvázat se MMP na dalších 24měsíců v souvislosti s koncem roamingu... Nebo bude opět český trh zakonzervovaný i po další dva roky? :roll:
alessoukup
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sinco 17. 5. 2017 15:29

Koncil me uvazek u VD , nakonec vyjednan tarif flat s 2.5GB dat za 490. Mohlo to byt o chlup mene penez ale nepovedlo se. TM me u flatu nabidl 50procentni slevu na 3 mesice. Nic vic. No asi nejsem jako novy zakaznik zajimavy.
A jen tak na okraj, pri informacnim hovoru na TM jsem se dozvedel ze me bude zaslan na email informacni zprava. Behem hovoru se me zeptal na jmeno, adresu bydliste, rodne cislo a nakonec cislo OP. Mohl jsme ho zastavit drive ale rikal jsem si ze pockam co bude. U cisla OP jsem ho zarazil proc to vsechno a z neho obklikou vypadlo ze ke me do dvou dnu prijede kuryr se sim kartou a smlouvou. To jsem razantne odmitl. Povazoval jsem ten rozhovor jako informacni, nikoliv k uzavreni smlouvy. Zacal narikat ze se mnou stravil pomalu hodinu a neco ve smyslu za muj cas zaplatis odeslanou smlouvou. Vim ze i kdyby poslal se simkou mluvciho prezidenta pana Ovcacka, tak to prevzit nemusim, nehlede k tomu ze je smlouva uzavrena na dalku- mozna vypoved ve stanovene lhute. Ale svinsky me tento zpusob jednani na*ral a odpudil k dalsimu moznemu uzavreni smlouvy. Leda ze by to byl tarif v cene a sluzbach co vlastni nejedno ministerstvo.
sinco
Junior


Odeslat příspěvekod smajlik2 17. 5. 2017 16:42

Stalo se někomu, že Vodafone něco rozumnějšího nabídl až po použití čísla přenosu?
A jde vůbec objednáný přenos čísla ještě zrušit?
ČVOP už mám vygenerováný, ale Vodafone číslo pustí až příští měsíc, tak přemýšlím kdy ten přenos čísla objednat.
smajlik2
Junior

Odeslat příspěvekod smoldak 19. 5. 2017 07:52

Nabídl už tu někomu Vodafone retenci na nové tarify Naplno?

Za pár měsíců mi končí klasický Red LTE s 1,5 GB dat. Teď za něj platím 500 a byl bych rád, aby to tak při přechodu na tarif Naplno s 5 GB i zůstalo.

Mám docela obavy, aby vůbec retence pokračovaly. ;-)
smoldak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 5. 2017 14:05

smajlik2 píše:Stalo se někomu, že Vodafone něco rozumnějšího nabídl až po použití čísla přenosu?
A jde vůbec objednáný přenos čísla ještě zrušit?
ČVOP už mám vygenerováný, ale Vodafone číslo pustí až příští měsíc, tak přemýšlím kdy ten přenos čísla objednat.

Pokud přebere ČVOP už nový operátor, tak lze přenos zrušit složitě.
Jinak s vygenerovaným ČVOP nemusíš nic dělat, samo vyprší po 60 dnech.
anonymni

Odeslat příspěvekod petyo 19. 5. 2017 21:40

To sice ano, ale u tarifu je potřeba dávat pozor jestli s lhůtou nevyprší i platnost smlouvy. Pak v koncem ČVOP skončí i sim.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod xlendi 21. 5. 2017 22:07

smoldak píše:Nabídl už tu někomu Vodafone retenci na nové tarify Naplno?
...
Mám docela obavy, aby vůbec retence pokračovaly. ;-)


Mě VF docela vyfakoval. Mám u něj už dlouho internetový tarif 4GB za cenu 249 Kč měsíčně (plus byly tehdy dva měsíce a modem zdarma). Nejdříve jsm měl přes rok v podstatě totéž (777 Kč za 3 měsíce - to jsem otočil asi pětkrát). Teď mi dochází dvouletá smlouva - jedině jsou ochotni prodloužit za cenu 259 Kč (tedy o desetikorunu dráž) ovšem s tím, že se ruší pofupová rychlost (prostě vyberu 4GB a jsem na suchu) a od 11.6. se nepřipojím v roamingu. A nepůjde ani zdarma dual sim. Tak jsem dal výpověď a stále hledám. Chci ale už 10 GB, LTE a roaming jsou podmínkou. 4GB mi poslední rok nějak nestačí, teď jsem vypotřeboval dokonce 6GB (dávali poslední dva měsíce 2GB navíc zdarma).
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků