Oskarta v síti Vodafone - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod DevAstor 9. 3. 2016 12:23

Škoda jen že po vyčerpání se rychlost sníží na pouhých 20 kb/s.
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mangalica 9. 3. 2016 14:48

Myslím, že je to docela fajn cena vzhledem k tomu, že je to na předplacence. I těch 20kb/s je lepší než třeba 16kb/s u Mobil.cz.

Pro notorický dataře to samozřejmě není, o tom žádná...
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod Swejzi 9. 3. 2016 15:21

Mangalica: Máš trošku zastaralý informace. Mobil.cz jede 32/16kbps a Oskarta, alespoň v době, kdy jsem jí používal, tedy v době promoakce s internetem zdarma, jela v reálu 32/32kbps. Volal jsem přes to VoIP s kodekem GSM a SPEEX bez výpadků.
Swejzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mangalica 9. 3. 2016 16:27

Tím líp. Vím, že Mobil.cz je po vyčerpání fup na WhatsApp a podobný datově nenáročný operace dostačující, ale informaci o rychlostech jsem nebyl schopen na stránkách mobil.cz najít - hledal jsem jen tak narychlo a spokojil se s tím, co mi vyplivl Google... :)
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 9. 3. 2016 16:49

Ja bych jen pridal zkusenost ze internet jde po FUP s trochou trpelivosti a obrazky nastavenymi na nizkou kvalitu normalne pouzivat s Operou Mini a zaplym Turbem/ usporou dat. Funguje i Facebook Messenger. :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 11. 2016 17:16

Oskarta nadělí v prosinci 25% kreditu navíc :)
https://mobilenet.cz/clanky/virtual-oskarta-zakaznikum-nadeli-behem-prosince-kredit-navic-31651
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 17. 11. 2016 18:33

To se moc nepredali.
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod Letadlo 17. 11. 2016 20:29

Bomba jsou i ta pravidla, která věrně připomínají nutnost dobíjet na mobilu levou rukou za zády poskakujíc na pravé noze za úplňku nahý kolem umělého jezera.

A ke všemu ještě platnost takto získaného kreditu jenom 7 dní? To si nemohli vzít příklad z Kaktusu, Tesca nebo Blesku? Prostě kdo si dobije v prosinci, ten dostane 25%, platnost měsíc nebo jako normální kredit.

Tohle je spíš směšné.
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mangalica 18. 11. 2016 11:18

Kdyby aspoň dali LTE... :(
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod milne 30. 1. 2017 09:12

Kolegyně se vrátila z Itálie, přišla jí SMSka s informací o ceně hovorů, přijímala hovory, SMSky, roaming má zapnutý, kredit cca 150 Kč a nemohla volat. Kde by mohla být chyba?
milne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonyni 11. 4. 2017 21:11

Podmínky marketingové nabídky Velikonoce: https://www.oskarta.cz/Oskarta_podminky ... .pdf?tc=fb Platnost bonusu 7 dní + registrace na tuto akci pouze do dnešních 23:59 :!: Podmínky, podmínky, podmínky. :oboze
anonyni

Odeslat příspěvekod sumerian 13. 5. 2017 09:50

Nemohu nikde najít, když koupím Oskartu https://www.vodafone.cz/predplacene-kar ... ta-zdarma/ jestli na takové Oskartě mohu mít internet, který nebude na "balíčky", ale bude se strhávat z kreditu podle aktuálně spotřebovaných kilobajtů, megabajtů. Umí toto Oskarta? Popřípadě jiná předplacenka, virtuál?
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 13. 5. 2017 10:01

Pochybuji, že změnili co bylo kdysi. Tehdy jsem měl pár těch s kreditem 10 Kč, data jela s tím účtováním po 1kb. Tak se asi dá říct jen "Hledej šmudlo!", v nějakých těch FAQ to tam určitě někde mít popsáno budou.
Btw. A nehledat u vodafounu, ale na doméně http://www.oskarta.cz . :-)
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sumerian 13. 5. 2017 11:09

Děkuji, díky dobré radě jsem našel. Pochopil jsem to tak, že se účtuje jen poměrná část a ne cely 1MB najednou, když začne připojení k internetu. Tedy když denně spotřebuji 0,5MB, tak se mi naúčtuje pouze 0,5MB. Díky ještě jednou.
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 13. 5. 2017 13:22

Presne tak. Dokonce kdyz nekdy spotrebujes na jedno pripojeni treba jen par desitek kb, zaplatis jen je, tj par haliru. U nejakeho toho Twistu tusim strhnou celych 100kb vzdy na sebekratsi pripojeni, tam pak profrcas stejne velky kredit, ac je u nich mego levnejsi, rychlejc.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků