Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bodik 18. 4. 2017 19:46

Potvrzuji. Dnes mi volali - smlouva mě končí 15.6. a nabídli neomezenku s 1,5 GB za 397 Kč. Chci spíše data, tak není problém 4 GB za 250 Kč bez volných minut a sms, kdy minuta pak stojí 3 Kč něco a sms si nepamatuju (to je mi fuk). Tak uvidím.

Ale vzhledem k tomu, jak šli dolů (všichni 3 operátoři), tak o to více mě zajímá stav po uvolnění roamingu...
Bodik
Junior

Odeslat příspěvekod ka-spel 21. 4. 2017 14:05

To mě taky, ale polské ceny neočekávám.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smajlik2 24. 4. 2017 05:52

Jde u Vodafonu mít smlouvu jenom na rok? Povedlo se to někomu? Končí mi smlouva a dva roky mi přijde moc dlouhý úvazek.
A nějakou rozumnou náhradu za mBank 300 Kč tarif co Vodafone zdražil jste získali a nebo jste odešli? Kam?
smajlik2
Junior

Odeslat příspěvekod Colomboa 24. 4. 2017 08:51

Co jsem to tady procházel, tak nejlepší nabídka od Vodafone jako náhrada za mBank 300 (malý tarif) je neomezené volání, neomezené SMS a 500MB za 299,- Tahle nabídka, dle mého, převyšuje původní tarif.

S tarifem na 12 měsíců bych asi moc nepočítal. Nicméně, jestli bude skutečně možné, podle nového zákona (co má být chválen), moci odejít bez sankcí kdykoliv, tak bych se toho dvouletého úvazku nebál.

Moc nechápu ty poznámky lidí, že by mohlo zrušení roamingu nějak změnit situaci na telekomunikačním trhu... Očekává snad někdo, že se bude hromadně přecházet k zahraničním operátorům? Vždyť zrušení roaming nijak neovlivní cenu mezinárodních hovorů... (Nebo spíš zvýší cenu)
Colomboa
Junior

Odeslat příspěvekod noone01 24. 4. 2017 10:47

To, co píšete, je nesmysl. Pořád bude platit pro spotřebitele 20% sankce x počet zbývajících měsíců ze smlouvy na dobu určitou. Jediné, co se upravuje je doba přenosu tel. čísla od podání výpovědi a to do 10 dnů nejpozději + upráva při jednostrané změně podmínek operátorem a to pokud se změnou nebudete souhlasit, můžete odejít bez sankcí ať je změna k lepšímu či horšímu.
noone01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stevt 27. 4. 2017 06:55

Je nějaká možnost u Vodafone získat retenci na předplacenku, případně minimální paušál - cca do 20Kč měs. a pak mít sazbu na volání okolo 1.50 Kč? Jsem teď dlouhodobě v zahraničí, do ČR přijedu vždy jen párkrát do roka na 1-3 týdny, předplacenka je tedy pro mě nutnost, ale měsíční balíčky Vodafone jsou dost nevýhodné a 3.50/min. platit nechci. I Oskarta za 2 Kč/min mi přijde moc a data nevýhodná. Přemýšlím o Odorik nebo Vectone mobile - ten sice má taky pouze měsíční balíčky, ale mnohem výhodnější (100 min+100 sms za 100Kč + balíček 1GB za 200 Kč).
stevt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zivan 27. 4. 2017 09:02

U Odoriku budes platit 0,7Kc/den pri neprovolani 100Kc za predchozich 30 dni. Nebu tu kartu budes vzdy deaktivovat?

Kolik toho cca za ten tyden provolas a prodatujes?
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 27. 4. 2017 09:21

Na sim, která leží většinu roku v šuplíku, možná Kaktus v síti T-mobile viewtopic.php?f=1939&t=1200358&start=0 .
Kredit platí rok, při využití hepydejů se provoz silně zlevní, na volání a sms využívat jen třeba jednorázové balíčky v době pobytu v ČR nebo v malém objemu i jen základ, nebo při vyšší potřebě dat si je nasyslit přes ten princip datového obnovovacího s dokupem za 10hal/MB (cena tak cca vychází při bonusovém dobíjení).
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 4. 2017 10:55

Co Sazkamobil Šťastný tarif 47?
Cena 47 Kč za měsíc je sice už přes rozpočet, ale zase to vynahrazuje levnější cena 0,90 Kč za minutu či sms a celkem přijatelná cena volání z Eurozóny.
anonymni

Odeslat příspěvekod peterparker18 29. 4. 2017 09:12

Tak se to konečně podařilo.V Květnu mi měla končit smlouva, kontaktovali mě a stačilo zmínit tarify TM a hned nabídly neomezenku s 10GB dat za 378Kč, to si myslím je celkem slušné.Je to vlastně stejný tarif jako mají pro studenty s isic ale já nestuduji.
Naposledy upravil peterparker18 dne 29. 4. 2017 09:26, celkově upraveno 1
peterparker18
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mirek.P 29. 4. 2017 09:26

Mam dotaz ohledne sdílené datové SIM karty kterou je mozne poridit k red tarifum. Tuto SIM chci dat dceři ktera volat nepotřebuje - staci ji data. Ted ten dotaz na ty kteri toto resili popr. dotaz na napr. Ondru nebo nekoho z Vodafone. Bude moct dcera za par let na teto SIM zmenit tarif a cislo napsat na sebe (oddělit od meho cisla)? Dekuji.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod smajlik2 29. 4. 2017 10:32

peterparker18 píše:Tak se to konečně podařilo.V Květnu mi měla končit smlouva, kontaktovali mě a stačilo zmínit tarify TM a hned nabídly neomezenku s 10GB dat za 378Kč, to si myslím je celkem slušné.Je to vlastně stejný tarif jako mají pro studenty s isic ale já nestuduji.

Pěkná nabídka. Co si měl před tím? A měl si podanou výpověď nebo ti Vodafone sám zavolal? Smlouva je na 2 roky?
smajlik2
Junior

Odeslat příspěvekod Davee66 29. 4. 2017 10:54

Zdravím, úplně Vám závidím jak Vám Vodafone nabídl takové skvělé podmínky. Mě jednoduše Vodafone poslal do pr..ele. Měl jsem tarif Free platil jsem 299 Kč, 100min, neomezené SMS a jen 300MB net. ten mi vůbec nestačí. Nabídli mi jenom Tarif RED LTE za 524 Kč (neomezené volání, SMS a 1,5GB dat. Řekl jsem, že to je hodně a nechal jsem si uvolnit číslo. Už to je týden a nikdo mi nevolal. Asi pro ně nejsem žádaný zákazník. Co mám udělat, aby jsem platil méně a měl jsem lepší podmínky ?
Davee66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peterparker18 29. 4. 2017 11:16

smajlik2 píše:
peterparker18 píše:Tak se to konečně podařilo.V Květnu mi měla končit smlouva, kontaktovali mě a stačilo zmínit tarify TM a hned nabídly neomezenku s 10GB dat za 378Kč, to si myslím je celkem slušné.Je to
vlastně stejný tarif jako mají pro studenty s isic ale já nestuduji.

Pěkná nabídka. Co si měl před tím? A měl si podanou výpověď nebo ti Vodafone sám zavolal? Smlouva je na 2 roky?


Je to bez uvazku s uvazkem by to bylo levnější ale vázat se nechci.Konecne trosku revoluce v datech.Byl jsem na prodejně a s prodavacem jsme volali na nějaký číslo asi retence volali z5 asi za minutu.

Jinak číslo mám asi 3 roky a včas platím.
Naposledy upravil peterparker18 dne 29. 4. 2017 11:46, celkově upraveno 2
peterparker18
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bastaj00 29. 4. 2017 11:34

Já podal výpověď a požádal o přenos čísla. Měl jsem mBank. Máme ve škole možnost zaměstnaneckého tarifu od O2 za 240Kč. Neomezené volání a SMS a 1,5 GB dat. Ještě čekám hovor od vodníka, ale na tuhle nabídku se asi nedostanou...
bastaj00
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků