Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cosmicboy 6. 3. 2017 11:42

Tak dnes nabídka pro nového zákazníka - neomezenka s 1,5 GB za 500 Kč. Levněji prý ani náhodou, když u nich nemám žádnou historii. Pokud tuto nabídku přijmu, tak se musím upsat na 2 roky. Tím bych získal historii a po 2 letech se dá vyjednávat o lepším tarifu...
cosmicboy
Junior

Odeslat příspěvekod Kuk321 6. 3. 2017 14:14

Nebo počkat do léta co bude za cenovou revoluci u tarifu.
Kuk321
Junior

Odeslat příspěvekod Kozlik007 6. 3. 2017 16:22

Pánové, jen pro info.
Taky mne tlačili to toho, že mi od příštího měsíce změní můj tarif na standardní.
Nynější, který jsem si vyhádal před rokem a půl prý musí skončit.
Nyní mám 1,5 GB dat, 60 minut volání a 50 sms. Platím 290,-Kč s DPH.
Párkrát jsme se dohadovali na infolince a v sobotu se mi zlomil měsíc (ten vyúčtovací) a
změna žádná. Stejné ceny, stejné množství dat. Takže zřejmě budou čekat až na konec těch dohodnutých cen, který je v září 2017. Tak doufám, že do té doby dojde ke změně cen u operátora.
Směrem dolů samozřejmě :-)
Kozlik007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hanz1 6. 3. 2017 16:29

S revolucí bych si nějaké velké naděje nedělal. Aby to zrušení roamingu nemělo opačný efekt a nedošlo ke zdražení tarifů.
hanz1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jiproko 12. 3. 2017 11:00

masher 007 píše:Dnes jsem dostal do aplikace Můj Vodafone milou zprávu, že mi můj tarif (dříve mBank za 299,-, před nedávnem prodloužený za stejných podmínek na další 2 roky) zdražují na 347,- měsíčně s tím, že není zbytí a mám možnost smlouvu bez sankcí vypovědět. Nechápu, co se s Vodafonem děje, jsem jeho klientem přes 10 let a jsem tím znechucen. Nevíte, za jak dlouho mi umožní odejít k jinému operátorovi, když dám ihned výpověď? Budou aplikovat výpovědní lhůtu 30 dní po skončení zúčtovacího období?

Ja dostal cvop okamžitě po telefonatu na infolinku..Jen musím odejít do konce zůčtovacího období,tak koukam a stihnu to o den dříve,tomu se říká štěstí..
Poco X5 Pro
jiproko
Junior

Odeslat příspěvekod smajlik2 12. 3. 2017 12:22

Jakou si našel náhradu, kam odcházíš?
smajlik2
Junior

Odeslat příspěvekod Dr4Gon 12. 3. 2017 19:11

Zdravím, vypršel mi u Vodafonu tarif 50min+50sms+1.5gb za 310kč. Nabídnuto mi nebylo skoro nic o co bych stál, jen výhodný volání,ale drahej internet. A to jsem u nich přes 12let. Že už nejde udajně kombinovat sleva na volání a sms spolu se slevou na internet :( Nejlepší co sem vymyslel bylo udělat si tarif přes přítelkyni na studenský Je to v tobě ( neomezenka a 10gb) za 500 bez závazku. Dá se sehnat něco lepší za tydle peníze? Je to něco co v podstatě nevyužiju. Nejraději bych 100min+100sms a 1,5gb (dat by mohlo být klidně víc).
Dr4Gon
Junior

Odeslat příspěvekod smajlik2 13. 3. 2017 07:09

Zkus si spočítat jak by to vycházelo s Kaktusem, kdyby si dobíjel v HD a dostal dvojnasobek kreditu. Jen je s tím trochu práce - HD se musí hlídat.
smajlik2
Junior

Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 13. 3. 2017 07:42

Jj u Kaktusu by tech 50 min. + 50 SMS + 1,5 GB vyšlo kolem 300 Kč pokud by využil Happy day.
Lues.deFunes
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 13. 3. 2017 09:14

OT, ale myslím že ještě trochu míň. 50MB balíček + 3x500MB vyjde na 350,-Kč, 50min. na 100,-Kč, 40sms na 50,-Kč, celkem 500,-Kč. Při dobití v Happy day tedy stačí dobít jednou měsíčně 250,-Kč. Vypadá to složitě, ale to jen kvůli tomu že si ty balíčky může člověk u kaktusu poskládat tak jak potřebuje on. Je to tedy výhoda a ne nevýhoda. Výhoda je účtování volání 1+1 a nekonečné převádění nespotřebovaných balíčků včetně dat do dalších měsíců.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod Benikdb 13. 3. 2017 13:15

Ehm. Tak dnes vodafone neomezenka s 1.5gb na 2 roky za 397...rikal jsem o tarifu neomezene399 a ze jsem s nimi 17let...platebni moralka super... Slusne chovani... Takze jde to!
Nebyt namachrovany od zacatku... 2 cisla... Takze pohoda... Hodne stesti ostatnim preji...
Benikdb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kuk321 13. 3. 2017 13:33

Spis je to o náhodě jednomu z deseti dají lepší nabídku aby namlsaly ostatní a taky s kým jednas ,jeden na lince ti řekne že flat pod 500kc nenabízí nikomu a dalsi bez problémů .
Kuk321
Junior

Odeslat příspěvekod jiproko 13. 3. 2017 16:37

smajlik2 píše:Jakou si našel náhradu, kam odcházíš?

Ke svému firemnímu,neomezenka plus 3 GB internet za 350 Kč.Tak hodně štěstí s Vodafonem všem...
Poco X5 Pro
jiproko
Junior

Odeslat příspěvekod JanFogas 13. 3. 2017 22:34

Dopřeju vám taky trochu toho zasmáníčka při pondělku. :-D Tak po 12 letech u VF mi u prodloužení smlouvy tarifu Red+ nabídli na 24 měsíců slevu 50% na zvýšení datovéhp limitu o 1GB. :tleskani
To si zákazníka po 12 letech opravdu váží na 50% slevu 1 GB dat? :pozor To si pište, že jsme si neplácli. Kdyby nabídli tu porci 40GB dat s 50% slevou, to by byla jiná. :-) Ale ani neměl snahu vyjednávat. On nic nezmůže, musel by to probratat se šéfem... Na to, že volal po druhé a nabídl úplně stejný prdlajs, tak ať to řeší klidně ještě dva měsíce se šéfem, ale já zvedám kotvu. ;-)
JanFogas
Junior

Odeslat příspěvekod Xr33 13. 3. 2017 23:10

No vidíš, jakou ti Sobotka zachoval obrovskou výhodu vyhozením Mládka.
Můžeš smlouvat o ceně ..... :-D
Xr33
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků