Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tielk 14. 2. 2017 20:06

Pokud nevadi ze treba prijdete o cislo zkusil bych sedivku ,ty nasi operatori se fakt zblaznili za 550 kc flat s 1,5 GB a 3 letou smlouvou tomu rikam nabidka.
Tielk
Junior

Odeslat příspěvekod pider 15. 2. 2017 10:44

StabiLu píše:Ahoj, tak se cítíme jako před 10 lety. Vodafone nám změnil neomezené volání a sms za asi 320 kč na Smart 100, 100 min volání, sms jen do Vodafone, jinak 1,5 a asi 100MB dat. A to celé za nesmyslných 390 kč. Nějak se nám nechce řešit další retenci, už toho máme po těch letech dost. Po snad 15 letech uvažujeme, že odejdeme. Chtějí nám vnutit data, která nechceme, ani nemáme chytré telefony ( také je nechceme) a vlastně cítíme zlost, protože se z Vodafonu stalo přesně to, co je O2 nebo Tmobile - tahají z vás prachy a na vaše potřeby kašlou. A teď k věci, ví někdo o zajímavém tarifu, nejlépe neomezeném a nejlépe bez dat a to za cenu do 400kč. Ideálně opět kolem 320 kč, to nám vyhovovalo. Máme 4 čísla a z principu nechceme Rodinný tarif od Vodafone, nechceme ta data, máme internet všude kolem sebe a mobily máme, zcela staromódně, jen na volání a sms. Nebo máme počkat na červen, až se to pohne? Díky za tipy a mějte se.

Ahoj, máme to taky přesně tak. Z Vodafone se stala pěkná se sebranka. Svévolně změní tarif a ještě jsou arogantní. Poslali jsme písemnou výpověď a museli jsme pohrozit ČTÚ, aby se s námi vůbec bavili.
Teprve potom se probudili, ale stejně nic pořádného nenabídli. A stejně jsem k nim ztratil důvěru, takže jsem milou arogantní paní poslal někam. Takže po 12 letech odchod.
My nakonec číslo převedli na firemní tarif, ale jinak jsme přemýšleli o Sazka mobilu a jejich tarifu za 377 Kč. Je v něm 1000 minut do všech sítí a to je pro nás neomezeně. A data a SMS neřešíme. Doma jsme měli od Sazky jednu sim a zatím fakt spokojenost, nejsou to takoví z**** jako Vodníci.
Naposledy upravil milanBrno dne 15. 2. 2017 20:28, celkově upraveno 1
Důvod: Priste bude smazan cely prispevek
pider
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .357 15. 2. 2017 11:50

Vzkaz všem ukřivděným zákazníkům Vodafonu:

Tak jak se teď operátor zachoval k vám, tak se ke svým zákazníkům zachoval jako první O2, a když jim to prošlo, tak i T-Mobile. Takže nebrečte a ani neutíkejte jinam, všude je to stejný!!
.357
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod pider 15. 2. 2017 12:40

Ale prd, nezastavej se Vodnika, ses za to placenej? Lidi nesmej byt lini a musejí se trochu porozhlidnout. Vojak se stara, vojak ma...
Co treba Sazka mobil, Mobil.cz, Odorik, Kaktus, Tesco mobile? Urcite lepsi jak velka zlodejska trojka.
A samo, kdo muze na firemni tarif, tak rychle tam. U sedivek mi vadi ta nejistota a nepruhlednost, takze tam za mne teda ne.
Naposledy upravil BeznyFrantaUzivatel dne 15. 2. 2017 14:57, celkově upraveno 1
Důvod: Necituj předchozí příspěvek!
pider
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .357 15. 2. 2017 15:17

Plácáš tu nesmysly. Za prvé se nikoho nezastávám, jen píšu, že je to všecko stejná pasáž! A za druhé, takové podmínky, jaké ti může (pochopitelně pouze v rámci retence anebo pod firmou) nabídnout velká trojka, ti žádný virtuál nedá! Tihle paběrkující drobečkové jsou tu jen pro pár velmi nenáročných klientů.
.357
BAN MM.cz


Odeslat příspěvekod .357 16. 2. 2017 11:31

Zas to nějak vochčijem, dyť jsme ***** Češi!!
.357
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod zivan 16. 2. 2017 12:26

Ze by se vyplatilo uzavrit/prodlouzit smlouvu s retencni/firemni nabidkou drive, nez to zacne platit :)
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod karlovarak 16. 2. 2017 12:34

Těžko říct, ve hře je snížení ceny za data nebo zvýšení množství dat za původní cenu a konec roomingu a teoreticky změnu podmínek a ceny kterou se budou zřejmě operátoři snažit kompenzovat svůj snížený zisk.
Pokud bych neměl jinou nabídku asi bych podepsal.
Já tedy odcházím pod jiného operátora neb jsme nenašli společné řešení na můj požadavek snížit cenu. Asi je pro ně důležitější mít víc *****ých zákazníků nebo méně zakazníků než pár se slevou a spokojené víc jak 12 let.
karlovarak
Junior

Odeslat příspěvekod Black Sabbath 16. 2. 2017 13:14

Vidím to podobně. Poté, co mi chtějí změnit tarif jsem dal výpověď. Ozvali se z retenčního a nabídka téměř shodná s nabídkou na infolince (SMART 100 za necelé 300,- nebo neomez. za 524,-). Toto se mi zdá jako výsměch. Je vůbec možné z nich dostat lepší nabídku nebo neztrácet čas?
Black Sabbath
Junior

Odeslat příspěvekod puschpull 16. 2. 2017 14:25

Levnější tarif si už nevyhádáte. Mají platit jen ceníkové ceny
http://mobil.idnes.cz/konec-podpultovych-nabidek-a-slev-dl7-/mobilni-operatori.aspx?c=A170216_105928_mobilni-operatori_jm
Audio Card: Asus Xonar Essence STX | PC Speakers: Audioengine A2 | Beyerdynamic DT 990 | Xavian XN 270 | DPA 380 SE MkII | PP01SE | Denon DCD-2560 | Cowon Plenue D | Echobox Nomad N1 | T-Peos Altone200
puschpull
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .357 16. 2. 2017 16:00

Plha je teď pušpůl :-)
.357
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod Black Sabbath 16. 2. 2017 16:19

puschpull píše:Levnější tarif si už nevyhádáte. Mají platit jen ceníkové ceny
http://mobil.idnes.cz/konec-podpultovych-nabidek-a-slev-dl7-/mobilni-operatori.aspx?c=A170216_105928_mobilni-operatori_jm

Bavím se o současném stavu. Ne o tom, co možná někdy bude... :roll:
Black Sabbath
Junior

Odeslat příspěvekod Cajky 16. 2. 2017 16:48

Mělo by to jít. Na vánoce jsem dostal neomezený +1.5GB za 397,-
Řešil jsem přechod, měl jsem nabídku od Tmobile, řekl jsem mu jakou a on mi automaticky dal tohle.
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod Frenza 17. 2. 2017 15:33

Jen pro info... Dneska mi nabídli na retenčním:
1) neomezenku + 500mb za 396kč s úvazkem
2) 250min, neomezený SMS a 250mb bez úvazku za nějakejch 290kč, nebo s 500mb za asi 330kč.
Předchozí tarif byl 200min, 200sms, 250mb bez úvazku.
Vypadá to, že už se trochu polepšili :-)) Vzal jsem ten s 500mb bez úvazku, abych nebyl vázanej, pokud bude fakt nějaká "reevoluce tarifů"...
Frenza
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků