Vodafone Smart Ultra 7 - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod profimal 4. 12. 2016 10:22

Neumím zprovoznit 360 stupňová videa. Koupil jsem si virtuální bryle, ale mobil nereaguje na pohyb. Ani na YouTube. Prstem po displeji obrazem pohybují ale pohybem mobilu ne. Děkuji za jakoukoliv radu.
profimal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod K4m1k4z3 8. 12. 2016 18:00

Protože nemá GYROSKOP!!! Psal jsem to už před půl rokem na první straně tohoto vlákna.
• Aspire V3-571G | 15.6" Full-HD IPS | i5-3230M | nVidia GT 640M | 8GB RAM
Intel 320 80GB SSD | 1TB UltraBay HDD
SteelSeries 6Gv2 | Logitech MX518 | Zalman NC2000
• ThinkPad T61p
K4m1k4z3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 1. 2017 16:17

Vodafone Smart Ultra7 po aktualizaci umožní volání přes Wi-Fi a VoLTE
https://mobilizujeme.cz/clanky/vodafone-pridava-u-smart-ultra-7-moznost-volani-pres-wi-fi-a-lte/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod moonbase 3. 2. 2017 17:25

Ahojte :) Mám tento tlf hned od začátku co se začal prodávat. Výkonem a parametrama mi dostačuje, ale po cca půl roce se začínají projevovat nešvary. Dotyk začal po cca třech měsících špatně reagovat, před měsícem se mi povedlo udělat lehkou prasklinu dotyku i přes ochranné sklo a silikonový obal (ochranné sklo neprasklo, ale touch screen jo). To by mi ani nevadilo, protože to skoro nejde vidět, ale co mě štve, tak že začal chrastit spodní reproduktor (buzzer) a teď už nejde vůbec... Samo, že do reklamace ho dát nemůžu kvůli prasklého dotyku. Automaticky by to bylo neuznané... Proto bych se rád poptal, jestli umí někdo sehnat ten spodní buzzer, případně radu kde by se to dalo sehnat... Koukal jsem i na jiné značky, které mají ten stejný typ (alcatel pop 4s a pak nějaké od TCL, ale všechny mají buzzer směrem na zadní kryt a né dolů na hranu jako Ultra7. Proto jsem rád za každou radu :) díky a pěkný den. Leoš
moonbase
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikemiky 26. 4. 2017 11:25

Prosim vas, muzete mi někdo poradit ochranne sklo, mám nějakého číňana a to sklo je výrazně menší, pro me zklamání, tak jestli ma někdo konkrétní vyzkousene, dejte prosim tip.
Moc díky.
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod popikul 2. 5. 2017 20:53

Jak vám fotí přední foťák? Já mám vrchní čtvrtku fotky rozostřenou. Je to jen u mě nebo máte někdo podobný problém?
popikul
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikemiky 3. 5. 2017 19:57

Já mám fotky dobré, teda nemám problem, který máš ty...
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod popikul 23. 5. 2017 07:45

popikul píše:Jak vám fotí přední foťák? Já mám vrchní čtvrtku fotky rozostřenou. Je to jen u mě nebo máte někdo podobný problém?

Přikládám foto, takže půjde na reklamaci
Přílohy
IMG_20170523_084419.jpg
popikul
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikemiky 24. 3. 2018 20:37

Nevite prosim, co obsahuje nova aktualizace, ktera se nyni nabizi?
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod popikul 26. 3. 2018 17:37

popikul píše:
popikul píše:Jak vám fotí přední foťák? Já mám vrchní čtvrtku fotky rozostřenou. Je to jen u mě nebo máte někdo podobný problém?

Přikládám foto, takže půjde na reklamaci

Reklamace vyřízená kladně, výměna základní desky.
popikul
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků