Nabídka IPhone 6 z Datartu za spec. cenu

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 12. 2016 14:27

Chci poradit, měl jsem jeden čas telefon Lumia 550, následně Android, kde i využívám služby GOOGLE. Telefon od Androidu mě moc dlouho nevydržel, neboť se mi třeba za 1rok začal zpomalovat.

Byl jsem v Datartu a tam mi mladý prodejce cca. hodinu probíral se mnou výhody x nevýhody Androidu x Apllu a sám říkal, že měl několik Androidů a nakonec přešel na IPhony a má pokoj. Telefon je svižný již 3 roky a vše je jak na začátku a pořád se dělají nové a nové aktualizace. Prý nehorozí žádné viry, malware, systém je uzavřený a bezpečný, jen bohužel nejde vložit paměťovka.

Nabízel mi telefon Iphone 6 16GB Silver. Za speciální cenu 9 856,- Kč, neboť je to nabídka pouze pro zaměstnance a jde o telefon vystavený v jiné prodejně Datartu v regále, ale platí na něj záruka normálně 2 roky. Klidně ten telefon přepošlou k vyzvednutí.

Chci se zeptat, jaký na to máte názor?
Zda se to vyplatí přejít na Iphony?

Díky za rady.
anonymni

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 31. 12. 2016 15:06

Iphone 6 je už starý model.

Prodejce v Datardu se ti snaží prodat staré vystavené zboží a ještě se tváří, že dělá pro tebe dobrý skutek....Myslím si že dát 10000 Kč za 2 roky starý model je blbost a je jedno jestli je to Iphone nebo třeba Samsung.
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 31. 12. 2016 15:08

kecal .. potrebuje prodat .. 16Gb je malo ;-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepan_22 31. 12. 2016 19:41

Datart takhle prodává za dobré ceny svoje demo zařízení. Pokud ti nevadí, že dva roky byl permanentně zapnutý a fungoval jako demo, běž do něj. Zase k němu dostaneš 2 roky záruky.
Takže pokud je cena dobrá v porovnání se zánovním iPhone 6 z mobilní pohotovosti, tak bych na rozdíl od předchozích příspěvků se toho zase tolik nebál.
Pepan_22
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 31. 12. 2016 19:54

Ja bych to za tu cenu nevzal, prijde mi to drahe.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bennybull 1. 1. 2017 10:22

Dobra cena vezmi to a příplatky si potom u Apple 50gb jejich úložiště je to asi 300korun ročně já bych do toho šel
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 1. 1. 2017 11:05

.. a k tomu cloudu ještě připlať pořádný datový tarif ať nejsi jak kdejaka socka odkázaný jen na wifi ;-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cajky 1. 1. 2017 11:53

Kdo nema poradny datovy tarif, tak je socka jo? Takhle se to urcuje? Panecku, to je logika.
Jeste nedavno jsem pouzival roky a roky 300MB a z toho mi 200 jeste zbylo a nejak jsem nepocitoval, ze by mi neco chybelo nebo dokonce, ze bych byl socka.
Myslim, ze je lepsi teda zustat "sockou", nez byt tak bllbej jako ty.
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 1. 2017 13:31

Cajky: pořádný datový tarif potřebuješ k plnohodnotnému používání smartphonu, to že jsi někde věčně visel na wifině, je celkem buřt :-D
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cajky 1. 1. 2017 13:40

Rekl bych, ze jsem svuj smartphone plnohodnotne pouzival.
Ze to tak potrebujes ty znamena, ze to tak musi mit kazdy? Inteligentni komentar stejne jako vsechny rady, ktere tu davas a za ktere sklizis posmesek uz od mnoha lidi.
Nejaky dalsi pokus?
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 1. 2017 13:45

Člověče, ty jsi musel včera notně přebrat.. :-D plnohodnotně používat smartfon se 100MB na měsíc :-D :D
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 1. 1. 2017 13:49

sry ale kdyz nekdo poradi 16Gb a k tomu datove uloziste buh vi ve ktere pr*eli tak proste data potrebujes ;-)

nick: co nadelas no :-D
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cajky 1. 1. 2017 13:51

Tak znovu pro ty mene chapave, cili pro tebe. To, ze ty nejakym zpusobem pouzivas mobil a rikas tomu plnohodnotne neznamena, ze to tak plati pro vsechny.
Nebo myslis, ze tvuj zpusob uzivani je ten jediny mozny plnohodnotny? Podle tebe se mame vsichni ridit?
Ja nepotrebuji pouzivat takovou hovadinu, jako je fejzbuk, instagram apod.
Jak rikam, tvoje rady a nazory sklizi posmesky vsude kam prijdes a stejne nedas pokoj.

PS: nezapomen dat ke kazde vete dvacet smajliku(facepalm).
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 1. 1. 2017 14:09

Co je to "plnohodnotné používání smartfonu"? Muška jenom zlatá a prázdná fráze.
Internet mimo wifi některým lidem stačí na Opera mini. Mapy offline jsou plnohodnotné také....
A co ještě?!?
Prostě slovo "plnohodnotně" je nesmysl, protože každý pod ním může mít něco jiného.
Někdo třeba "musí" mít zapnuty trvale automatické aktualiza ce a cloud. Jiný ani jedno nepotřebuje..... atd...
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 1. 2017 14:19

Jo? a to mi teda pověz, jak rychle se ti načtou stránky na libovolném prohlížeči s minimem dat, o desktopové verzi ani nemluvě.. i ta Opera mini od té doby, co ji koupili číňani, není tak rychlá jako dřív
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků