Vodafone vánoce 2016

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod opasino 15. 11. 2016 21:09

Nick Cave píše:Tady máš celé téma :)
viewtopic.php?f=1&t=1235957

Jo, to jsem vlastně četl, dárky dávali, ke svému výročí, jen si k tomu vybrali pár věrných. :D
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod osobne2 16. 11. 2016 05:13

opasino píše:
osobne2 píše:Uz tu ale vanocni tema mame.
http://superforum.zive.cz/viewtopic.php ... #p11354518


Chcete to sloučit?

Jo! 8-S
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod xixo 16. 11. 2016 08:05

Těch 500MB za polovic by se bývalo hodilo... měl jsem si před aktivací napřed zrušit data, škoda :-)
xixo
Junior

Odeslat příspěvekod Virtual2015 17. 11. 2016 23:15

Nabídku Vodafone neberu jako Vánoční dárek, ale velmi výhodnout nabídku 10 GB dat za cenu 99 Kč... Takovou nabídku dnes od žádného operátora nedostanete (pro předplacenky vím o nejlevnější od Kaktusu 500 MB za 50 Kč, tudíž toto by vyšlo na 1000 Kč - desetkrát tolik), takže jsem si ihned koupil SIM a aktivoval FIX tarif se 150 MB + 10 GB zdarma na 2 zúčtovací období za 99,-

Dobrá nabídka. Kdyby to ovšem měl být avizovaný Vánoční dárek, podmínky by musely být jiné. Pokud vím, za dárek se neplatí.

Už asi lépe nebude, loňských 100 GB jen tak zdarma bylo velmi příjemných, s tím už se ovšem můžeme rozloučit. Zatímco 100 GB i pro uživatele, co běžně používá mobil bylo velmi těžké překročit, u 10 GB už je to za měsíc pro nás co sledujeme na datech i videa apod, o dost lehčí.

O vozíčkářích radši nemluvím - pochybuju, že šéf, co něco takového vymýšlel, měl za život možnost přijít do styku s povahami lidí na vozíku. Je to něco neuvěřitelného napsat, že data věnují vozíčkářům. Hnus a trapas.
Virtual2015
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 18. 11. 2016 07:18

Tak vozíčkáři mají zcela jiné možnosti na pevné lince od O2 - doma internet 2Mb plus neomezené volaní (10000 minut do všech sítí v ČR) za cca 200 korun včetně DPH - od státu dostanou 200 korun a od O2 další slevu. Kdo z vás to má?
Takže jim stačí předplacenka k tomu a těch 10GB zdarma na rok bude super.
Takže buďte opatrní s těmi soudy. To co jsem napsal, mám z vlastní zkušenosti z okolí.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mikemiky 18. 11. 2016 09:11

Ale ten fakt, ze kdyz chteli neco udelat pro vozickare, tak mohli sami. Ja jsem jim tech 10giga postoupil a rad, jen mne to prijde takovy divny.....
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 11. 2016 09:25

Chtějí zjistit a zároveň učinit průzkum výše míry solidarity mezi svými zákazníky (a zároveň také u jiných OP) :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 18. 11. 2016 11:23

Podle mě to žádná solidarita ani dobrodiní od Vodafone není. Bude v tom něco jiného. Je to reklama, reKlamština a hlavně kšeft, kterému jen nerozumíme. Alespoň zatím.....
Jinak souhlasím, když už to tak je, tak poslat vozíčkářům těch 10GB, ať se mají dobře alespoň v něčem... :-)
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 18. 11. 2016 11:23

máte už to tedy někdo v pořádku aktivované na předplacené kartě s balíčkem fix za 99 kč? já to zkoušel včera asi 5 krát a vždy po pár hodinách sms, že se požadavek nepodařilo provést z technických důvodů ... dnes na pobočce snad aktivováno, po pár minutách i sms, že se aktualizovaly služby, ale aplikace u čerpání dat ukazuje stále limit 150 mb, vy tam někdo vidíte těch 10 GB navíc?

-- 18. 11. 2016 12:35 --

tak po několikátém restartu již vidím i zvýšený datový limit, ale místo původního balíčku 150 mb + sms v síti mi to dalo nějaký hybrid a ukazuje mi to 10 740 MB + volání v síti neomezeno + sms v síti neomezeno a zároveň to vzalo kredit
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod xtonda 18. 11. 2016 13:52

To sou ku*vy. Mám v šuplíku již dříve aktivovaný Tarif na míru, aktuálně nastavený na nulu. Předevčírem sem ještě v Můj Vodafone viděl balíček 100 MB/měsíc za 49 Kč a zeptal se na MM pod článkem zda dárek bude fungovat i s tímto balíčkem. Odpovědi sem se nedočkal, zato balíček zmizel. Tak se těmi daty vy sv*ně zadavte.
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 18. 11. 2016 16:04

tak při druhé návštěvě pobočky snad konečně vyřešeno (jeden telefonát na infolinku + 2 návštěvy + nejprve několik vlastních pokusů)

měl jsem na kartě fix za 99 se 150 mb, ale při aktivaci dárku si to samo změnilo tarif na 500 mb za 124,5 a znovu odečetlo peníze ... při druhé návštěvě pobočky mi vrátili kredit 124,5 za nechtěný tarif, nechali ho aktivovaný a snad je vše již v pořádku, peníze nechybí, 10 gb připsaných, ale teda patlání s tím bylo velké a zdlouhavé, vědět to předem, tak se na to vykašlu, protože reálně využiju stejně max 2 GB odhaduju
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 18. 11. 2016 16:54

Já hlavně nechápu, jak tomu někdo může říkat vánoční dárek, když podmínkou je zaplatit peníze, aby byl ten dárek dostupný. Dárek by měl být něco víc, nad rámec něčeho a ne podmíněn určitou útratou. Takhle to je prostá reklama. A řeči o solidaritě ať si nechají, z jejich strany tam žádnou nevidím. No ale je mi jasné, že stydět se za to nebudou.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 18. 11. 2016 17:48

Cituji z Vodafone Facebooku :

"Jan Fogaš : Teď asi mnoho lidi pobouřím, ale musím to napsat. Jsem asi rebel, ale sám mám otce na vozíčku. Vyrůstal jsem v Hrabyni. Kdo nezná, ať si sám vygoogli - komu je líno, tak je tam ústav pro tělesně postižené. A abych byl upřímný, tak polovina tamních lidí ani neví co mobil je, ti co to vědí a mají to štestí ho vlastnit, tak rozhodně nemají "dotykáče", protože by jim tak nějak byli na ho... Když mají to štěstí a dokážou se vlastníma rukama najíst, tak si určitě nebudou přat data. Takže to je pro velmi omezenou skupinu lidí, už tak z malé skupiny. Kdyby jste raději v nominální hodnotě dat pořídili dárky (tito lidé se dokáží radovat i z maličkostí, ale data to opravdu nejsou), tak by jste jich potěšili mnohem více. Mrkněte třeba na **** a pokud chcete opravdu pomoci, tak tam kontakt najdete. Emotikona wink"
Naposledy upravil mople71 dne 19. 11. 2016 00:00, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněn odkaz
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 18. 11. 2016 17:57

Tak ne vsichni vozickari jsou takovi, urcite se najde spousta tech, kteri akci s daty vyuziji a kdyz ne oni, tak jejich pribuzni.
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 18. 11. 2016 23:09

Ta akce dopadne takto: Vozíčkáři podarují většinou své bližní "svým" tarifem. Tak se budou mít dobře stejně jiní... Ale vozíčkáři budou mít radost, že pomohli někomu v rodině.
Reku
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků