Vodafone vánoce 2016

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod melipa 15. 11. 2016 13:32

Pro OneNet zákazníky to taky není...
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 11. 2016 13:37

http://smartmania.cz/vodafone-rozdava-10-gb-dat-muzete-si-nechat-darovat-dobrou-vec/

-- 15. 11. 2016 13:46 --

http://www.mobilmania.cz/clanky/vodafon ... fault.aspx
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 15. 11. 2016 14:42

dle chatu s operátorkou přímo na webu vodaofnu stačí zakoupit 150 mb balíček včetně neomezených sms v síti za 99 kč na měsíc s předplacenou kartou ... snad to brzo někdo potvrdí
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 15. 11. 2016 15:43

Pred Vanoci bude jeste Mikulas ;)
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod qwerticek 15. 11. 2016 15:53

Nick Cave píše:Na kterých SIMkách Vodafounu jde toto aktivovat?


Na jakekoliv prepaidce, kde nemas aktivni zadny mesicni datovy balicek.

-- 15. 11. 2016 16:55 --

Ředitel ČTÚ píše:Taková nabídka potěší. Kvůli 2 x 10 GB mít závazek na 2 roky. Tak Vodafone zklamal. Dárek inzeruje jako 10 GB. A až v podmínkách se člověk dozví, že je to dodatečných 10 GB k základnímu datovému balíčku. Jinými slovy to je lekce zákazníkům z reklamštiny.


Ta cena 500MB za 125kc je beze smlouvy...
qwerticek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod osobne2 15. 11. 2016 16:22

Jde se zaregistrovat jako vozickar, aby mi darovali 10 GB mesicne na cely rok? Kopii prukazu ZTP/P mam od sve tety.
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 15. 11. 2016 16:22

Tak proč je tam napsané "po dobu dvou let" ? Njn asi to jde vypovědět.

Vánoční dar nedar nejde aktivovat ani na té SIM zdarma co aktuálně posílají, kde už není ani ten malý balíček 150 MB grátis - https://www.vodafone.cz/predplacene-kar ... ta-zdarma/

Takže jedině 10 GB za 124,50 Kč s nějakým tím FIXem s datama.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomikm 15. 11. 2016 16:47

Melipa: onenet zákazníci tyto srandy nepotřebují :-D
tomikm
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 15. 11. 2016 16:59

Ředitel ČTÚ píše:Slučte ty topicy, toto je snad ještě horší než plyšák od T-Mobile. :-[

:-D :-D :-D

Jinak ja nevim kdo co cekal, ale me to vubec neprekvapuje. Dobre akce jsou minulosti.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod osobne2 15. 11. 2016 17:06

Zadarmo darky nedavaji, jen kdyz jim platis jak mourovaty, tak neco dostanes.
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 15. 11. 2016 17:15

Njn tak to Vodafone pokálel. Dárky za peníze nejsou dárky. Tablet mi nedali, i když jsem používal jejich sim kartu ještě když to ani oficiálně nefungovalo, teď si za vánoční dárek nechají platit, no už mě u nich nic nedrží. Jak přijde v roce 2020 nový operátor do ČR, tak jim s klidem udělám pááá. A snad do té doby k něčemu kloudnému bude i zrušení roamingu. 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwerticek 15. 11. 2016 17:59

Ředitel ČTÚ píše:Tak proč je tam napsané "po dobu dvou let" ? Njn asi to jde vypovědět.

Vánoční dar nedar nejde aktivovat ani na té SIM zdarma co aktuálně posílají, kde už není ani ten malý balíček 150 MB grátis - https://www.vodafone.cz/predplacene-kar ... ta-zdarma/

Takže jedině 10 GB za 124,50 Kč s nějakým tím FIXem s datama.


Protoze se pouziva komponenta Sleva 50% na 24 mesicu, tech 500MB pak muzes zrusit kdykoliv a udelat z toho zpet treba Nulovej tarif..
qwerticek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod opasino 15. 11. 2016 18:24

Ředitel ČTÚ píše:Tablet mi nedali, i když jsem používal jejich sim kartu ještě když to ani oficiálně nefungovalo

Oni davali tablety??

Take jsem pouzival/mel jejich SIMku, kdyz snad nebyl ani Oskar oficialne spusten. Ani nevim, jak jsem se k tomu tenkrat dostal. Co to mohlo byt za rok :hm ?
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 11. 2016 18:35

Tady máš celé téma :)
viewtopic.php?f=1&t=1235957
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 15. 11. 2016 20:38

Ředitel ČTÚ píše:Taková nabídka potěší. Kvůli 2 x 10 GB mít závazek na 2 roky.

Dobrý večer, nejde o závazek, ale o slevu, která má platnost 2 roky. Datový tarif je ale možné zrušit i dřív. Vše vysvětlujeme v Centru péče. Ondra

-- 15. 11. 2016 21:41 --

tomasvlasak píše:dle chatu s operátorkou přímo na webu vodaofnu stačí zakoupit 150 mb balíček včetně neomezených sms v síti za 99 kč na měsíc s předplacenou kartou ... snad to brzo někdo potvrdí

Dobrý večer, na předplacené kartě stačí mít jakýkoliv Balíček ke kartě FIX (obnovující se po měsíci), který obsahuje volná data. Ondra
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků