Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Oops! 25. 10. 2016 16:04

Snapsik píše:Lze toto nějak obejít nějakou náhradou příchozí obrazovky co by to uměla?
Jdi do kontaktů, rozklikni nějaký kontakt a musíš povolit historii zobrazování kontaktu...marshmallow, no...
Oops!
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bastien 25. 10. 2016 17:36

Nějak tu Historii zobrazování kontaktu nemůžu najít...
bastien
Junior

Odeslat příspěvekod nevericitomas 25. 10. 2016 17:44

jaaro píše:Dobry den.Mozem sa Vas ako uzivatelov spytat ako to je s tym hybridnym slotom v tomto telefone.Vraj sa da pouzit aj ako dual sim ak sa to slotu na SD karty vlozi druha sim karta.Je na tom nieco pravdive?Nasiel som tu to v tomto katalogu ,ale neviem ako mam tomu rozumiet.Mozte mi to niekto ozrejmit?Ma slot na SIM aj na micro SD ale moc sa mi nezda ze sa po vlozeni z toho stane zazracne dual sim...
https://mobilenet.cz/katalog/samsung-galaxy-s7/specifikace
Dakujem

U nas prodavany S7 neni dualsim, ale da se sehnat dualsim S7 z hongkongu pres prekupniky. Napr. tady:
http://www.mobil-brno.cz/vyhledavani/?i ... d&act=srch

-- 25. 10. 2016 18:52 --

bastien píše:Nějak tu Historii zobrazování kontaktu nemůžu najít...

Taky nic takoveho nevidim.
nevericitomas
Junior

Odeslat příspěvekod jaaro 25. 10. 2016 18:56

Asi sme sa zle pochopili.Dual SIM čo dá kúpiť cez Heureka od priekupníkov aj za hranicami je ten poctivý Dual SIM čiže má 2xslot na SIM +1xslot na Micro sd kartu.
Ale myslel som či sa dá aj s tejto eu.verzie spraviť dual tým že do šachty na SD kartu vložím druhu SIM kartu.
Aj priamo tu na mobilmanii píšu v recenzií k tomuto Samsung,že obsahuje "hybridný slot"...
Alebo co si mam o tom mysliet?Iba to ze je spolocny slot v spolocnej sachte?
Myslim ze to kdysi davnejsie prezentoval Huawei ,aj to pouziva a tam ta moznost bola aj je cize bud dve sim ,teda dual sim alebo do jedneho sim,do druhe kartu.Proste bolo vyber...
Naposledy upravil jaaro dne 25. 10. 2016 19:46, celkově upraveno 1
jaaro
Junior

Odeslat příspěvekod Oops! 25. 10. 2016 19:22

bastien píše:Nějak tu Historii zobrazování kontaktu nemůžu najít...
Poprvé to chce povolit práva, pak už se historie zobrazuje během hovorů.
Screenshot (25. 10.jpg
Screenshot (25. 10.jpg (35.22 ) Zobrazeno 12214 krát
Oops!
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robsol 25. 10. 2016 22:52

No ale to přeci neřeší to, že když mi někdo volá z nějaké firmy tak tu firmu mi příchozí hovor vedle jména taky zobrazí ne?

Nebo jsem něco špatně pochopil?
Samsung Galaxy S9, S7, Iphone 6, Iphone 5 SE
robsol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nevericitomas 25. 10. 2016 23:15

jaaro píše:Asi sme sa zle pochopili.Dual SIM čo dá kúpiť cez Heureka od priekupníkov aj za hranicami je ten poctivý Dual SIM čiže má 2xslot na SIM +1xslot na Micro sd kartu.
Ale myslel som či sa dá aj s tejto eu.verzie spraviť dual tým že do šachty na SD kartu vložím druhu SIM kartu.
Aj priamo tu na mobilmanii píšu v recenzií k tomuto Samsung,že obsahuje "hybridný slot"...
Alebo co si mam o tom mysliet?Iba to ze je spolocny slot v spolocnej sachte?
Myslim ze to kdysi davnejsie prezentoval Huawei ,aj to pouziva a tam ta moznost bola aj je cize bud dve sim ,teda dual sim alebo do jedneho sim,do druhe kartu.Proste bolo vyber...

Tak jeste jednou, S7 co se da normalne sehnat u nas neni dualsim, tzn do telefonu lze dat jen jednu sim a 1 sd kartu ne 2 sim najednou. Do dualsim verze S7 z hongkongu lze dat bud 2 sim nebo take 1 sim a jednu sd kartu, tzn zlot na druhou sim je hybridni. Jinymi slovy pokud das do normalni S7 do slotu na sd kartu druhou sim nebude to fungovat.
nevericitomas
Junior

Odeslat příspěvekod Oops! 26. 10. 2016 03:21

robsol píše:No ale to přeci neřeší to, že když mi někdo volá z nějaké firmy tak tu firmu mi příchozí hovor vedle jména taky zobrazí ne?

Nebo jsem něco špatně pochopil?
Nepochopil si to, že jsem reagoval na jiný dotaz než na tvůj.
Oops!
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bastien 26. 10. 2016 09:56

Robsol: Já si také myslel, že Oops! reaguje na zobrazení firmy u příchozího hovoru.
bastien
Junior

Odeslat příspěvekod jaaro 26. 10. 2016 20:11

nevericitomas,Dakujem za dovysvetlenie.Dik
jaaro
Junior

Odeslat příspěvekod ok 29. 10. 2016 21:48

Tak konečně mám folii na S7, která dokonale sedí. Naprostá spokojenost.
(.)(.)
neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí CARPE DIEM
ok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr.c75 30. 10. 2016 07:07

A byl by na fólii odkaz?
Petr.c75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guiz 30. 10. 2016 08:20

Tahle fólie sedí výborně a zatím byl každý spokojen i já.
http://m.sunnysoft.cz/zbozi/197PVM-244/ ... -cira.html
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 10. 2016 05:12

Fotoaparát S7 vs. iPhone7
https://mobilenet.cz/clanky/kdo-foti-lepe-apple-iphone-7-vs-samsung-galaxy-s7-galerie-31452?desktop
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 31. 10. 2016 12:09

Poslední aktualizace FW pro český T-Mobile (TMZ) - asi 3 dny zpět, cca. 150MB přidává podporu pro VoWiFi. No, to to trvalo, milý T-Mobile :tleskani . Ale funguje jak má, což o S6 Edge říct nemůžu, protože tam se mi VoWiFi neustále odpojovalo. Jinak zabezpečení je 1. října 2016.
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků