Samsung Galaxy A5 (2016) vs. Honor 8

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Batkatica 4. 9. 2016 14:44

Ahoj, potřebuji se s vámi poradit. Chci si kupovat nový telefon a rozhoduji se mezi těmito dvěma -Samsung Galaxy A5 (2016) vs. Honor 8. Už několik dnů se rozhoduji, dívám se na recenze a porovnávám parametry. Ve finále už jsem z toho úplně blbá 8-S , takže budu ráda za vaše názory ;-)
Batkatica
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mst3891 4. 9. 2016 15:23

Jake jsou pro tebe priority? Design, baterka, vykon, fotak...??
mst3891
Junior

Odeslat příspěvekod Bobolit 4. 9. 2016 15:56

Srovnávat tyto telefony je jako rozhodovat se mezi trabantem a oktavkou. Honor je ve všem lepší.
Bobolit
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 9. 2016 16:18

Jsem také pro Honor8, ovšem záleží na využití a také na tom, zda tazatelce stojí za to připlatit za něj 2tis. Nejlépe oba někde porovnat osobně
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batkatica 4. 9. 2016 16:24

Tak určitě baterka, foťák, výkon .... tak všeobecně všechno. Hodně přemýšlím nad Honorem, ale ten Samsung je taky zajimavý. Nechci si kupovat telefon na jeden nebo dva roky. Chci ho na delší dobu. No prostě mám dilema. Holt jsem ženská, no.
Batkatica
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bobolit 4. 9. 2016 16:33

Foťák má Honor stejný jako P9, takže parádní, lepší má už jenom S7 a výkon má znatelně větší jak A5. A společnost Honor slíbila pro telefon aktualizace po dobou dvou let, což je super. Nechci Ti nutit Honor, klidně vem A5, ale připlatit si za Honora se vyplatí, je o třídu výš....
Bobolit
Junior

Odeslat příspěvekod Batkatica 4. 9. 2016 16:35

Taky si to říkám, plus ta cena není zase až tak rozdílná. No čím dál více se přikláním pro ten Honor. Děkuji :-)
Batkatica
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jan23 4. 9. 2016 21:19

Take se mi zamlouva spise Honor 8. :-) ma toho urcite vice.

Co se tyce cenz u A5 2016, tak ta vychazi cca na 5,5 tis. Samsung dava 2 tis. cash back a CSOB zaplati 2500 za placeni kartou pres NFC.
jan23
Junior

Odeslat příspěvekod mst3891 4. 9. 2016 21:20

Vykon - jasne Honor 8, ale vyuzijes ho? Reakce A5 jsou taky bleskove. Baterka - A5, realna vydrz je 2dny i vic, dle vyuziti... Fotak - asi Honor, ale A5 je v beznych podminkach i za sera fakt super, horsi je to za tmy. Nevim jak Honor za tmy, ale spousta lidi P9 kritizuje a fotak je stejny. Design - subjektivni, ale A5 dle me pusobi lepe nez Honor.. Nevim, kecy typu Octavia vs Trabant nejsou moc na miste, kazdy tel ma v necem navrch... Idealni je si je osahat a dat na svuj dojem, ani s jednim neslapnes vedle..
mst3891
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 4. 9. 2016 22:11

Mezi temito dvema je volba jasna Honor.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 9. 2016 22:42

jan23 píše:Samsung dava 2 tis. cash back a CSOB zaplati 2500 za placeni kartou pres NFC.

Ten cashback u Samsungu A5 už bude možná vyčerpaný, akce běží od 15.7. 2016 a platí pro prvních 2100ks, i když na druhé straně proč by Samsung tuto akci prodlužoval až do 30.9. 2016?
http://mobilizujeme.cz/clanky/cashback-u-samsungu-ziskejte-zpet-az-2-600-kc-u-rady-galaxy-s7/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mst3891 5. 9. 2016 06:57

K datu 18.8.2016 zbývalo v akci cca 800 míst galaxy A5. Odpověd přímo od Samsung-bonus. Pokud jim někdo napíše, odpoví ohledně aktuálního stavu zbývajících zařízení.. Já jsem akci využil a vše bez problémů.
mst3891
Junior

Odeslat příspěvekod RoSch 6. 9. 2016 12:48

H8 vypadá určitě dobře a výkonově na tom bude i o něco lépe než letošní A5, takže jeho pořízením určitě neprohloupíš ;-)
I když já mám A5 2016 jako služební a rozhodně si nemůžu stěžovat ... neseká se, fotí obstojně a dokonce bezchybně chodí i e-mailový exchange účet, což jsem měl dříve občas trochu problémy (SII a S4).
Jen ještě doplním, že dle dostupných informací (různě na netu) nemá H8 FM rádio a USB/OTG ... ale to nemohu 100% potvrdit :roll:
Jak už bylo uvedeno v některém příspěvku výše ... nejlepší bude si oba telefony někde na prodejně odzkoušet a rozhodnout se dle svého uvážení :D
Apple iPhone 15 Pro 512GB/Natural Titanium | iOS 17.4 || Apple Watch Ultra 2 | watchOS 10.4 ||
Apple AirPods Max | Apple AirPods Pro 2 (2022)
RoSch
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobolit 6. 9. 2016 17:42

USB/OTG Honor 8 má.
Bobolit
Junior

Odeslat příspěvekod Aloha 6. 9. 2016 19:57

Tak ja mam Honora od patku a zatim spokojenost. Telefon v modre vypadá fakt super, konstrukce je luxusni, ale je treba davat pozor a pevne drzet telefon pusobi kluzkym dojmem. Baterka bych rekl typicka jednodenni v zavislosti na pouzivani, rychle nabijeni je super do hodiny je nabito naplno. Podle me.o neco lepsi telefon nez A5 tam uz bych pockal na model 2017 co ma byt naprelomu roku
Aloha
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků