Poškození telefonu bez mechanického poškození

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lenka123456789 8. 8. 2016 15:57

Dobrý den, prosím mám dotaz jak by šel zničit nebo poškodit telefon, bez mechanického poškození (aby nebylo vidět poškození) ?? Jde o chytrý telefon. Smartfone.

CHci to udělat pro to že telefon byl několikrát na reklamac iobvikle přeinstaují software a je v pořádku taky už měnili display. Ale telefon se mi pořád seká, Vždy ho mám tak 2 - 3 dny a jdu ho zase reklamovat ale vždy že je to opraveno tak bych ho chtěla zničit ideálně aby mě museli dát nový. Myslím si že mám štěstí na špatný kus takže ani nechci jiný telefon ale dostat ten samý nový.

Napadlo mě budtot oh přehřát ale mám strach aby nebouchla baterka, nebo zmrazit???
Popřípadně vyskratovat třeba přepětí nebo něco ?? Nekdonkěde psal že se dá nějak použít piezoelektrický zapalovač a tou jiskrou to zničí hardware . Co mě kdo poradíte??

Díky
lenka123456789
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod R.EE 8. 8. 2016 16:50

Spatnej umysl. Prokazou ti to a automaticky prijdes o zaruku.
Pokud je tak poruchovy ten telefon, tak porad reklamuj. 3x stejna zavada nebo 4x ruzne zavady ...
R.EE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lokomot1 8. 8. 2016 17:36

Hoď ho na minutku do mikrovlnky na 800(ne grill). V případě, že máš radši více propečený, tak na minutu třicet.
V žádném případě ne déle! Pak už by mohl zasmrádat spáleninou, to by v servise poznali (teda pokud bys náhodou nenarazila na servisáka silného kuřáka...). Pokud je ta možnost, zaslat doporučuji do Britexu, léty ověřený servis, který má orientačně 2-3 odborníky a zbytek zaměstnanců je brigáda prvního ročníku střední školy humanitárních oborů...
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lenka123456789 8. 8. 2016 17:41

A to nevadí když je v telefonu baterie???
lenka123456789
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lokomot1 8. 8. 2016 17:49

Radši bych zkusil tu opětovnou reklamaci (viz R.EE)a nehrál si s mikrovlnkou, nebo to ještě špatně dopadne;-)
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod beat 8. 8. 2016 17:49

lenka: Dělá si z tebe legraci...
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 8. 8. 2016 18:00

Nepopularni nazor - pokud ti jede vzdy 2,3 dny vporadku, pote co ho mas v ruce ty za 2 dny zacnou problemy, je vadnyho neco uplne jineho nez hardware telefonu, bezna vec s rozsirenim chytrych telefonu mezi lid. :-)
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lenka123456789 8. 8. 2016 18:05

NO ono ten níní vždy po2-3 dnech nekdy okamžitě co ho zapnu tak to začně tak ho obnovím do továrního třeba den to jde a tak furt :D
lenka123456789
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod melipa 8. 8. 2016 18:08

A co kdyz das tovarni nastveni a nic neinstalujes, jen nastavit a používat, zlobi to? Napis, co je to za telefon, typ myslim. Ohlednw servisu to proste 4x reklamuj a hotovo, moc neriskujes...
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 8. 2016 18:10

Lenka: to bych teda praštil s tím Aligátorem o zem :D
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 8. 8. 2016 18:27

Lenko, jestli to nebude tím, že s telefonem neumíte a ani se neumíte vyjádřit do reklamačního protokolu...protože to co píšete sem se opravdu nedá číst a ani stále není jasné o jaký telefon jde, jaký model, verzi operačního systému, používané aplikace atd...
Jestli nejste rodilý Čech, tak se omlouvám.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod lenka123456789 9. 8. 2016 16:57

Ted po 4 té reklamaci telefonu Mnou udaná závada zamrzání, sekání telefonu, nereagování na dotyk, občas mě nesliší druhá strana při telefonování nekdy neslyším já. Vše občasné nekdy nekolikrát deněn někdy jednou za 3 dny. Mám telefon doma zase reklamace zamítnuta, že fungje perfektně a není s ním žádný problém, Akorát že mám zase vše smazané a je v továrním nastavení a samozřejmě se seká stále. pomůže jen restart.

Záruku mi neuznvají čili mi nevrátí peníze už mě to štve chtěla bych dostat nový kus, nebo vrátit peníze. ale nevím jak to prostě udělat pro mě je to telefon nepoužitelný akorát že mám kvůli tomu 6 tis kč v pr.... A furt jen starosti a hromadu kilometrů naježděno. Takže tak
Proto bych ho chtěla nějak vyskratovat nebo něco abych je donutila s tím něco udělat. Ale nesmím ho mechanicky poškodit no.
lenka123456789
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 9. 8. 2016 17:07

Neuznana reklamace se nezapocitava do limitu pro vraceni penez.
Prodej to na aukru od 1 Kc a zaloz si tema na vyber noveho telefonu.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lenka123456789 9. 8. 2016 17:12

Jo ale když ho prodám na aukru tak cena bude tak 50 % a to se mě moc nelíbí. Když to vezmu tak ten telefon jsem nepoužívala asi týden jen je na reklamaci.
lenka123456789
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 9. 8. 2016 17:18

Budiz ti ponaucenim pro priste. V tematu se dozvis vhodny telefon i overeneho prodejce (kdyz se na to zeptas).
ze.us
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků