Vectone Mobile v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 15. 5. 2016 10:55

https://www.facebook.com/VectoneMobileCzechRepublic/

:?:

Asi bychom se měli stát followery Vectonu na Twitteru. Vím, že je tam ta informace už z dřívějška, ale mohlo by to něco přinést ne ?

"Již brzy startujeme v ČR! Nepropásněte naše exkluzivní startovní tarify jen pro followery!"

https://twitter.com/vectonemobilecz

:hm
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 15. 5. 2016 11:12

Twitter? To jsem v životě v PC nebo mobilu aktivní neměl, stejně jako nějaký ty fejsbůky (tam teda mám jeden fake účet, když už někde nelze bez něj jinak, přihlásím se na tu chvíli na něj) a podobný svinstva :-)
Bude to exkluzivní stát za to, ohnout hřbet ? :-)
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 15. 5. 2016 11:25

http://www.cnews.cz/do-ceska-miri-novy- ... velke-veci

z tohoto zdroje plyne, že nabídka exklusivních startovních tarifů bude jen pro 50 prvních followerů ( což už je několikanásobně překonáno ). Ale tak třeba to platí pro 50 prvních followerů se SIM :D

Každopádně při spuštění by nějaká akce mohla být, a tak nebude špatné stepovat u Twitteru, SIM Vectonemobile mít v telefonu a bankovní kartu v pohotovosti pro dobíjení. :D o<:)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 15. 5. 2016 11:49

No vzhledem k požadavkům jen na nick a nějaký email (použit odpadní s posíláním kopií na hlavní, ,kde filtr případný provoz z twitteru přes míru snadno utne) jsem účet založil, klik na to SLEDOVAT, a tedy uvidíme :-)
Vlastně bych asi možná měl do profilu vyplnit to vectoní číslo, ne? (podobné drzé požadavky jsem přeskakoval), i když to vlastně asi Vectoni ani nevidí, to bude jen interní věc Twitteru.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 15. 5. 2016 12:17

Teď se mi ta SIM hlásí v Lumii 535 DS jako - Vectone Word a asi jsem bez signálu nebo lépe řečeno jsem bez přihlášení do nějaké sítě.

:hm
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 5. 2016 12:43

Zajímavé, koukám, že každému to vypisuje něco jiného. Já signál mám, ukazuje se "My Home - Vectone Mobile". Dívali jste se někdo do nástrojů SIM karty? V některých telefonech položka SIM toolkit. Nemáte někdo v položce "manual" nastavené zahraničí? To by pak vysvětlovalo ten roaming. Zkuste přenastavit na "Česká republika". První volbu nechte na "automatic".
anonymni

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 15. 5. 2016 12:50

Přesně jak píšeš. Už jsem přihlášený do sítě. Bylo tam nastavené Roaming a nastavil jsem ČR a už to sviští. Zvláštní, že před tím jsem s tím nic nedělal a jelo to taky. Jen dnes to chvíli v síti nebylo. Takže pravděpodobně o žádný roaming nejde, jen v některých telefonech to prostě blbě ukazuje nebo je to blbě nastavené.

Teď jsem - Vectone Mobile :D a jsem v síti přihlášený. Přihlásí se jen do T-Mobile ( My Home ) , O2 a Vodkafone sim odmítnou. Pravděpodobně s tím něco dělají.

Že by to zítra spustili ? :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 5. 2016 18:42

Ono totiž se někdy u Vectone stane, že když člověk přijede že zahraničí, tak se doma SIM automaticky nepřihlásí do domácí sítě, pak je potřeba to udělat ručně. Někdy zase opačně, přijedeš do zahraničí, síť žádná - opět je potřeba ručně navolit zahraničí. Takhle jim blbnou některé SIM. Hlavně UK, NL a AT. A koukám, že CZ bude to samé.
anonymni

Odeslat příspěvekod Happygo 18. 5. 2016 09:35

Včera zmizla vlaječka Kypru z webu :oboze :-)
Happygo
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 18. 5. 2016 15:02

Dobil už někdo, nějak? :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 5. 2016 15:42

Tak už funguje web na české doméně vectonemobile.cz
anonymni

Odeslat příspěvekod Mangalica 18. 5. 2016 16:15

Ta nabídka balíčků za 100 nebo za 250 je dost dobrá (y)
Naposledy upravil Mangalica dne 18. 5. 2016 16:50, celkově upraveno 1
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod jůzr 18. 5. 2016 16:33

Vypadá to zajímavě. A v jaké síti jedou.
Závislost na moderních technologiích, může být stejně příjemná i nepříjemná, jako závislost na sexu.
jůzr
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 18. 5. 2016 17:59

T-Mobile.

Tak podle mě 100 minut, 100 SMS, 100 MB + volání v síti grátis za 100 Kč nemá v ČR konkurenci ve veřejných nabídkách. Ale vypadá to, že web je pořád ve výstavbě. :D

http://www.vectonemobile.cz/sluzby/nabi ... ernet.aspx

Balíček 100 MB za 50 Kč --- 200 MB za 75 Kč ----- 300 MB za 100 Kč to jde. :-))
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djdekl 18. 5. 2016 18:54

Tech chyb na webu :roll: Vecone... atd...
Samsung S7 7.0 ETL + T-Mobile
djdekl
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků