Vectone Mobile v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 25. 4. 2016 18:35

speedy píše:Tak v tom základním "bez balíčkovém" tarifu je cena za spojení hovoru běžná skoro ve všech zemích. V Dánsku třeba 0,99 dánských korun. V Rakousku 12centů. Takže u nás taky něco bude, pokud by to bylo 0,99Kč, tak ta cena už moc zajímavá nebude pro krátké hovory. Což by bylo cca 2,8Kč za první minutu.
Balíčkových tarifů, tedy i toho za 100Kč se tento fakt netýká.



Ta cena za sestavení hovoru mimo balíček se naúčtuje i při volání do vlastní sítě, které má být "zdarma" ? :hm
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Letadlo 25. 4. 2016 20:11

amexblack: Díky za informaci. Asi ještě většinu funkcí nemají plně odladěnu. No, podle zvyšujícího se čísla objednávky bych ale řekl, že se to alespoň někam ukládá. Tak uvidíme. Maximálně nic nepříjde.

Ten spojovací poplatek se mi zdá jako pohrobek po cizojazyčných mutacích. To by ta cena za minutu musela být trochu někde jinde a ne na úrovni standardu tuzemských virtuálních operátorů.
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speedy 26. 4. 2016 17:00

Tak se trošku změnily ceny základního tarifu. Volání a SMS za 1,50Kč a žádný spojovací poplatek. Jak už jsem psal, tak ho Vectone v některých zemích má, ale v některých ho neuplatňuje. Takže se u nás nejspíš uplatňovat nebude. Data už nejsou za 10Kč/MB, ale za 0,8Kč/MB.
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 26. 4. 2016 17:38

A už tam není volání v síti grátis.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 26. 4. 2016 17:51

A je nejake minimalmi plneni? Jaka je platnost kreditu?
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 4. 2016 19:04

To zrušení "free" z Vectone2Vectone je pořádný Fail. A když jsem si prolezl na netu recenze a zkušenosti lidí s Vectone, tak už tu SIM ani nechci.
anonymni

Odeslat příspěvekod speedy 26. 4. 2016 19:57

Co jsem ještě procházel web, z mobilu, tak tam jsou VOP v angličtině. Jestli jsem to správně pochopil, tak podmínkou by mělo být čerpat nějaké služby aspoň jednou za 180dní. Je možné, že v českých podmínkách se to změní ne z čerpání služeb čistě na platnost kreditu. Čerpání služeb by se mi líbilo víc.
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 4. 2016 20:00

Tak je hovor v síti free, nebo není? V ceníku 1,50 a tady free.
Přílohy
Screenshot_2016-04-26-20-57-58.png
anonymni

Odeslat příspěvekod xlendi 26. 4. 2016 21:56

To je naprosto fuk. Na Kaktus tohle pořád nemá. Tam volám za reálných cca 80 haléřů za minutu a pod 40 hal. za SMS. Pošítání po vteřinách od první vteřiny. I data s balíčkem jsou také levnější. Samozřejmě vše nakupováno v happy days a na první a druhé dobítí navíc další 100% bonus. Jo, a při dobití taky VPN zdarma. Reálně, po zaběhnutí, celá rodina platíme 50 Kč za měsíc za pro mě neomezené volání a SMS.
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 30. 4. 2016 02:01

Xlendi: Jo, ale to VPN zdarma po dobiti je u Kaktusu jenom nejaka casove hodne omezena akce a nestaci pro tu vyhodu dobit jen mininalni sumu, nebo se pletu?
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 30. 4. 2016 07:02

VPN u Kaktusu je POUZE volání a je na 30 dnů od dobití minimálně 200 korun.
Časové omezenosti bych se v reálu nebál.
Pokud u Vectone bude opravdu 100+100... a VPN v siti včetně smsek, tak Kaktus už tak výhodný není ..... Jedině, pokud člověk potřebuje hodně dat, tak Kaktus.... Ale je to zatím jen KDYBY, dokud nebude jasné, co člověk za tu stovku tady doopravdy dostane...
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 30. 4. 2016 07:13

To u Kaktusů omezená akce není, a dostáváš to na 30 dní vždy po dobití aspoň 200 Kč (za kaktusí minimum 50 Kč ne). A při dobíjení v hepydejs viewtopic.php?f=1939&t=1200358 tě bude přibejvat kredit po 400 :-)

EDIT: Než jsem to dopsal, REKU mě zas s vysvětlením předběh :pozor :grr: :-)
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonyni 30. 4. 2016 09:25

Nenašel jsem informaci o účtování hovorů a platnosti kreditu. Koukám, že mnohé informace jsou v angličtině, zřejmě postupně překládají do ČJ.
anonyni

Odeslat příspěvekod osobne2 1. 5. 2016 17:02

Jo maji to dost nepripravene.
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod lukas1107 1. 5. 2016 19:08

Maji to nepripravane, protoze to stale pripravuji na spusteni, ale nevim proc to delaji na verejnych strankach.
lukas1107
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků