Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Dj Addams 5. 4. 2016 21:56

Ako je ten bocny displej nocne hodiny.daju sa tam dat paneli.na s7 edge este len budu pribudat?na videach som videl napr ze to ukazuje sms od koho je a ak zmeskany hovor s ikonkami.no videl som to na s6 edge a s6.dalo sa tam nastavit aj ake oznamenia presne ma ukazovat.tu je sice v nahlade ze ma ukazovat zmeskane udalosti hovor a sms ale mne neukazuje.po doruceni sms alebo zmeskaneho hovoru to v tej aplikacii nocne hodiny po prejdeni prstom ukaze ziadne oznamenia.. tie notifikacie mi teda neidu.pocet krokov ci yahoo news ide.len udalosti sms hovor nie.poradite?
Dj Addams
Junior

Odeslat příspěvekod cz pida 6. 4. 2016 08:35

Ahoj, asi blbej dotaz, ale všimnul jsme si že po restartu telefonu se mi chvíli jakoby zavádí respektive připravuje Android (zelený pozadí, prostě jako při aktualizaci) mezitím než mi naskočí logo Samsung....není to ale pravidelně, prostě jen někdy, když udělám restart 2x po sobě, tak druhej už je klasickej .....je to nějaká novinka nebo to mám jenom já ? :-) Telefon jinak funguje od prvního dne bezproblémově, tak se ptá spíš ze zvědavosti
cz pida
Junior

Odeslat příspěvekod aqualife 6. 4. 2016 09:12

Dobrý den. Mám Galaxy S7 edge a už přicházím o nervy při pokusech o nastavení odesílacího serveru emailu. Nepomohli mi v Samsungu ani v O2. Před dvěma roky stejná situace s S4 mini. Tam mi trvalo týden než se to podařilo díky jednomu informovanému člověku,jehož jméno jsem zapomněl.
Jedná se o doménu xxx@telecom.cz Příjem už jsem vyřešil, ale odesílání nejde, smtp.etmail.cz s portem 25 se nedaří, stejně tak ani smtp.email.cz s portem 645.
Pendlování mezi Samsungem a O2 už nechci zažít znovu.
Děkuji.
Naposledy upravil aqualife dne 6. 4. 2016 09:33, celkově upraveno 1
aqualife
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M.BoBo 6. 4. 2016 09:32

aqualife: A zkusil si nějakou jinou mailovou aplikaci?
iPhone 7>Samsung Galaxy S7 Edge>iPhone 6s>iPhone 6>iPhone 5s>LG G2>Samsung Galaxy S4>Blackberry Z10>Samsung Galaxy NOTE2>Nokia Lumia 920>Asus Padfone>Samsung Galaxy S3>iPhone 4S>Samsung Galaxy S2>Toshiba TG01>
M.BoBo
Junior

Odeslat příspěvekod aqualife 6. 4. 2016 09:38

Nezkusil,ae mělo by to pod gmailem fungovat,když to inzerují. To považuji až na závěr za krajní řešení.Nechci si telefon "zahnojit" jako ten předchozí :-)
aqualife
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod coyd 6. 4. 2016 09:45

no hnuj je spise ten gmail, takze ho radeji deaktivuj a stahni nejaky poradky klient ;)
HUAWEI P10 (Graphite Black)
coyd
Junior

Odeslat příspěvekod M.BoBo 6. 4. 2016 09:58

Když už tak spíš používat spíš toho vestavěného Samsung mail klienta, než gMail, ale jsou i kvalitnější aplikace na maily 3. stran.

Hlavně bych toto nekorektní chování nepřisuzoval Samsungu, ale obecnému chování této gMail appky.
iPhone 7>Samsung Galaxy S7 Edge>iPhone 6s>iPhone 6>iPhone 5s>LG G2>Samsung Galaxy S4>Blackberry Z10>Samsung Galaxy NOTE2>Nokia Lumia 920>Asus Padfone>Samsung Galaxy S3>iPhone 4S>Samsung Galaxy S2>Toshiba TG01>
M.BoBo
Junior

Odeslat příspěvekod bennybull 6. 4. 2016 10:10

Většinou je problém s doménou já to udělal tak že založil Gmail a k němu "připnul" starý mail a ten se automaticky stahovál do Gmail a byl klid.
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 6. 4. 2016 10:34

aqualife
ono to funguje kdyz to inzerujou a ja roky pouzivam, mozna misto navstev samsungu mels navstivit webovy rozhrani gmailu, precist si faq, nastavit gmail, vlyzt do founu..Hotovo, navic to ma par bonusu takovy reseni ale ty predpokladaji ze umis se stitkama atd
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod fajn.snek 6. 4. 2016 13:39

FatalError.cz píše:Nemáte někdo ten originální kožený kryt?

Už jsem tady postoval odkaz, ale nekdo to smazal i když nechápu proc !!! Ano video je rusky no a ???

https://youtu.be/4Sk6Vo-wRHc
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod Miquel.1 6. 4. 2016 14:33

Dj Addams píše:Ako je ten bocny displej nocne hodiny.daju sa tam dat paneli.na s7 edge este len budu pribudat?na videach som videl napr ze to ukazuje sms od koho je a ak zmeskany hovor s ikonkami.no videl som to na s6 edge a s6.dalo sa tam nastavit aj ake oznamenia presne ma ukazovat.tu je sice v nahlade ze ma ukazovat zmeskane udalosti hovor a sms ale mne neukazuje.po doruceni sms alebo zmeskaneho hovoru to v tej aplikacii nocne hodiny po prejdeni prstom ukaze ziadne oznamenia.. tie notifikacie mi teda neidu.pocet krokov ci yahoo news ide.len udalosti sms hovor nie.poradite?

Vsak na S7Edge si tam taky mizes precist sms.
Miquel.1
Junior

Odeslat příspěvekod aqualife 6. 4. 2016 19:12

bennybull píše:Většinou je problém s doménou já to udělal tak že založil Gmail a k němu "připnul" starý mail a ten se automaticky stahovál do Gmail a byl klid.

Přesně o tohle se snažím, příjem mám vyřešen,odesílání mi nejde nastavit,prostě nefunguje,prostě nastvuju něco blbě.

-- 6. 4. 2016 19:22 --

oooooooooo píše:aqualife
ono to funguje kdyz to inzerujou a ja roky pouzivam, mozna misto navstev samsungu mels navstivit webovy rozhrani gmailu, precist si faq, nastavit gmail, vlyzt do founu..Hotovo, navic to ma par bonusu takovy reseni ale ty predpokladaji ze umis se stitkama atd

Jsem jen uživatel, ono by mi úplně stačilo kdyby mi někdo napsal ten správný server, číslo portu,jaký nastavit druh zabezpečení,zda vyžadováno ověření atd.
Prostě někdo, kdo už ví jak tuhle situaci řešit. Webové rozhraní gmailu a "lezení do founu" pro mou generaci už není.
Gmailová adresa mi funguje dobře, ale hodne mi jde o tu xxx@telecom.cz
A když pod gmailem funguje na ni příjem,tak musí jít zprovoznit i odesílání,si myslím.
Před dvěma roky mi kdosi poradil,byla to stejná situace jako teď,nevěděl ani Samsung ani O2,protože byť to zní neuvěřitelně,tak oni nespolupracují.
Poté co mi ten někdo poradil,to bylo za minutu vpořádku. A stejně tak bych to potřeboval teď.
Před dvěma roky jsem absolvoval stejnou anabasi s galaxy S4mini,trvalo to dva týdny,potom jsem pěkným pár lidem rychle pomohl.To mistři ve firmách nevěděli, že je potřeba nastavit etmail,port 25 a zaškrtnout ověření. Tak málo stačilo a já tuším,že teď to bude něco podobně.

Edit. Vyřešeno a budiž chvála nákupům přes internet s možností vrácení. Nikdo nebyl schopen poznat jestli je chyba v telefonu nebo pouzdře,doporučen značkový servis,takže jsem vrátil celou sestavu a vzal totéž hned znovu, funguje to skvěle a je to s tím pouzdrem fakt skvostný kousek elektroniky. Prostě to byla jenom smůla na kus, ale na který, to už se nedozvím. Ve finále před vrácením na pouzdru napřed blikaly nesmyslně se měnící časy a pak zhaslo zcela. Tak ještě vyřešit email a budu spokojený.
aqualife
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M.BoBo 7. 4. 2016 06:14

Tak uz jsem na Alze objednal ten kožený kryt na S7 Edge a obratem dorazil mail o odesílání na prodejnu, kde by měl být dnes. Tak uvidíme jestli přijde a potom poreferuju.

Jen doufám, že se jedná o kůži a ne jen nějakou imitaci (to bych rovnou mohl koupit kryt třeba z Aliexpressu).
M.BoBo
Junior

Odeslat příspěvekod cz pida 7. 4. 2016 08:47

tak se mi včera odhlásila bez jakéhokoli varování 14 dní stará MicroSDXC UHS-I 128GB U3 Karta od Kingstonu a je úplně dead....hodím na reklamaci a objednám místo ní teď radši přímo od Samsungu micro SDXC 128GB PRO Plus + https://www.alza.cz/samsung-micro-sdxc-128gb-pro-plus-sd-adapter-d4117677.htm?catid=18855056 ...máte s ní někdo zkušenosti ? Díky
cz pida
Junior

Odeslat příspěvekod M.BoBo 7. 4. 2016 09:16

Já mám Samsung Evo 64GB (taková ta oranžová) a zatím OK. Pak mám ještě asi 6let starou 16GB Kingston a taky po letech ještě v pořádku funkční.
M.BoBo
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka