Servis mobilu v Praze

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod homomorfismus 29. 12. 2015 12:45

Ahoj, sháním nějaký dobrý spolehlivý servis na výměnu dotykového skla u Lumie 620. Prolezl jsem net a tak nějak z těch servisů mám pocit, že šance, že se mi vrátí telefon alespoň ve stejném stavu, v jakém ho tam dám, není zas tak velká. Dobře vypadá snad jen Cellnet, ale mám ho dost z ruky a budu se muset urvat z práce, abych tam do zavíračky dojel. Je v Praze ještě něco? Co třebas takový Mironet, máte někdo zkušenost s opravou mobilu tam?
homomorfismus
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 29. 12. 2015 12:46

Co mp.cz?
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod homomorfismus 29. 12. 2015 12:46

Aha, tak jsem zpátky na nule, Cellnet skončil :/

-- 29. 12. 2015 12:48 --

No tam jsem měl skoro namířeno, ale po přečtení recenzí to na mě dělá skoro dojem, že bych se z toho krámu nemusel ani ve zdraví vrátit :D
homomorfismus
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 29. 12. 2015 16:23

Vždy sem posílal do Arvata, poslední výměna displeje u 1020 byla hotová za 6 dní.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod d.d.t33 29. 12. 2015 18:53

Tak na arvato nevim dle me za to nemuzou ale ma 1020 po vymene displeje i baterky a kdyz neco delam respektive zatezuji tel. tak mi tam vyskoci tzv zrneni nejde jinak vypnout nez jen na tvrdo, ale co je horsi vzdy kdyz telefonuji za pochodu od te opravy tak mi tam snad chrasti uzaverka fotaku coz je stres sem zvedavej co s tim vymysli pac pred tim ani jedna z techto zavad nebyla az po vymene displeje si pripadam jak kdyz tam nekomu vypadl tic tac
d.d.t33
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků