Véčko,klasický nebo vysouvací telefon?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Jakou koncepci telefonu preferujete?
Klasickou 139 %  68%  [ 139 ]
Véčko 38 %  18%  [ 38 ]
Vysouvací 26 %  12%  [ 26 ]
Otočnou 1 %  0%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 204

Odeslat příspěvekod Bart 21. 4. 2005 19:17

Který tip telefonu je pro vás oblíbenější?
Véčko, klasický nebo vysouvací? A proč?

Anketa byla vytvořena.
Bart
Junior

Odeslat příspěvekod Bart 21. 4. 2005 19:20

Mi vyhovuje klasický styl. Protože mi jde hlavně o to, aby něco přežil.
A véčkům moc nevěřím. A vysouvací ten jsem neměl.
Bart
Junior

Odeslat příspěvekod Murmi 21. 4. 2005 19:23

Zatím jsem véčko nepoužíval, ale má něco do sebe. Když jsem měl poprve v ruce Samsung E700, byl jsem z něj uchvácen. Vysouvací telefon se mi moc nelíbí, zatím u mně vyhrává klasika, ale kdo ví?
Murmi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vipburgr 21. 4. 2005 19:44

Véčka mi přijdou stylovější, zatímco klasická konstrukce je spíše praktická.

Osobně mám konstrukci "jiná" - S700i a vyhovuje mi.

Každá konstrukce má nějaké obecné výhody:

véčko: větší prostor pro klávesy i displej, na druhou stranu musíte dost často odklápět, protože nevidíte na hlavní displej

klasická: všechno máte pohromadě, nejlépe se ovládá jednou rukou, předpoklad pro nejmenší velikost

jiná: tady je jasné designové zaměření, zatím to většinou není okoukané
výhoda u S700i má hlavní displej svou vlastní "stranu" telefonu a tudíž může byt velký, klávesnice se musí vyklápět

vysouvací: podobné jako u "jiné"
SE rulezzzzz SE S700i rulezzzzz
vipburgr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gloe 21. 4. 2005 22:08

Mne vyhovuje klasika - mate jistotu ze se vam nestane neco s konstrukci (u vecka cast s dysplayem, u vysouvaci se vam ochodi to vysouvani) a takyjsou oddolnejsi.
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 21. 4. 2005 23:19

Dbám trošku na styl, takže klasika u mě moc neboduje. Véčka jsou stylová oblíbená, ale co je moc to je moc, takže už jsou také docela okoukané, ale Preferuji je. Vysouvací kontrukce je podle mne asi nejnáročnější. Ty kolejničky. Ale velmi se mi líbí, a doufám, že kvalita zpracování půjde k lepšímu a třeba takový telefon jednou budu mít. :)
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morki 21. 4. 2005 23:45

vecko je reprezentativnejsi
City: Praha
morki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filda 23. 4. 2005 06:54

mě by vyhovoval nejvíc asi vysouvací ale mám i budu mít nový s klasickou konstrukcí.
Ericsson A1018S, Siemens C35i, Siemens C60, Siemens CX65 ,Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson K800i, Sony Ericsson W580i
Filda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratu 23. 4. 2005 07:21

Véčka jsou prostě zajímavá a řekl bych, že i docela praktická ;) po vysouvacím telefonu jsem toužil, ale už to pominulo, když jsem si to vyzkoušel, tak mě nadšení přešlo : /
vratu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 23. 4. 2005 07:27

doteraz som mal klasiku, ale v sucasnych dobach pidi klavesnic, dalsi telefon bude skoro urcite nejake vecko. a dufam ze smart phone.
a
Junior

Odeslat příspěvekod dolnajs 23. 4. 2005 08:34

Já preferuji klasickou koncepci telefonu. Véčka mě zatím nijak nechytly. I když je pravdou, že ergonomicky jsou na tom lépe než stávající stále více se miniaturizující telefony klasické koncepce.
dolnajs
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 23. 4. 2005 09:38

Ja take mam radeji klasickou
Nejak me vecka nesedly nevim proc nebo z jakeho duvodu ale nejak jsem si k tomu vytvoril odpor mam radeji klasicke mozna bych jeste zkousl vysouvaci ale nevim nevim
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 23. 4. 2005 10:15

IcemanCZ: Ale MPX220 nema konstrukci klasickou a cekal jsi na ni skoro rok ;) Az se nakonec rozhodnuti zmenilo ve prospech K700.
Daft
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 23. 4. 2005 11:15

Ano uvazoval jsem o ni ale nikdy jsem nebyl 100% rozhodnut porad jsem mel nejeke pochybnosti
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Asspenn 23. 4. 2005 16:27

Mám své první véčko a jsem mile překvapen. Pominu-li styl, ochranu displeje a klávesnice (nezamykám), velmi mi vyhovuje velká vzdálenost mezi mikrofonem a reproduktorem po rozevření a kloub nejevící ani po roce intenzívního užívání sebemenší vůli. Podmínkou je samozřejmě dostatek čitelných informací na vnějším displeji a v mém případě odlišení skupin vyzváněním. U klasické konstrukce mi vadí miniaturizace, s vysouvací nemám zkušenosti.
Prý je chytré učit se z vlastních chyb. Přijde mi chytřejší učit se z chyb jiných, nejlíp pak z chyb těch chytrých, a vlastní radši nedělat.
Asspenn
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků