android mobil 8500+/-

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kobukson 5. 11. 2015 19:16

Zdravím vás. Dva měsíce jsem byl majitelem Huawei P7 z bazaru. Po reklamaci displeje mi vrátili plnou částku. Proto opět řeším otázku, co koupit. P7 byl dobrý, ale trochu pomalejší.
Poohlížím se po: Lenovo Vibe P1, Honor 6, Honor 7 - tam už je problém cena.
Lg-nelíbí se mi vzhled, Sony - zbytečně drahé.
Poradíte? popř. doporučíte ještě něco jiného?
Preferuji - Navigace /nevím, jak si s GPS vede Lenovo../, rychlost systému, výdrž...a pokud možno kombinace kovu a skla:)
Díky za info.
kobukson
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 11. 2015 19:27

Jsem pro Lenovo Vibe P1, ale počkej si na recenze
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vojta_L 6. 11. 2015 12:03

Jednoznačně vítězí P1 :-) Jak píše Nick, počkej na recenze, nebo si ho skoč osahat někde do kamenného obchodu. Mně přijde fajn :)

Vojta, Lenovo Ambasador
Vojta_L
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kobukson 7. 11. 2015 21:25

Ahoj, díky za tip. Dnes jsem jezdil po Brně a osahal jsem pár telefonů, nicméně na Lenovo P1 jsem nenarazil. Nakonec mě ještě přesvědčil můj nejprve nechtěný telefon LG G3 http://www.max-shop.cz/lg-d855-g3-32gb-gold
a také jsem si říkal, jestli 1000kč nepřiplatit a koupit Huawei P8 http://www.max-shop.cz/huawei-p8-mystic-champagne

Nic jiného mě nezaujalo. Honor 7 mě pocitově v ruce a vzhledem neseděl..
Váš názor na LG g3 a P8? šlápnu vedle za ty peníze? Jak si vede P8 s výkonem a výdrží? není to bolest jako u P7?
Ve srovnáním s tím lenovem?
kobukson
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 11. 2015 22:09

Vezmi LG G3 32GB
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kobukson 7. 11. 2015 22:18

Ještě mi prosím tě napiš důvod. Asi ten výkon procesoru...že? výdrž bude +- stejná.
kobukson
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 11. 2015 22:21

Lepší displej, fotoaparát, vyměnitelná baterie ap.
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vojta_L 8. 11. 2015 11:14

P1 se ještě neprodává, bohužel. Jestli týden vydržíš, tak počkej :) Vojta, Lenovo Ambasador
Vojta_L
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zafata 8. 11. 2015 12:28

Radite mu P1 podle ceho ? Podle specifikaci? Tak at dotycny take vi, ze je to 1cm siroka a 190 gramu vazici obluda.
Zafata
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 11. 2015 12:30

A kam by se u P1 vešla 5000 mAh baterie? Někde to musí být znát..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kobukson 8. 11. 2015 18:15

díky za info. Ještě mi hlavou vrtá jedna věc, a to parametr SAR. Ten P8 mi začal "nahánět hrůzu:)"
viz. odkazy
http://www.devicespecifications.com/en/ ... r/c09033a6

http://www.devicespecifications.com/en/ ... r/6da82bff

To LG G3 má poloviční, až třetinové záření. Né že bych z toho panikařil, ale přece jen ten foun budu mít dost často v kapse a u ucha a nerad bych měl v budoucnu nějaké problémy.
Jaký je váš názor na věc?
kobukson
Junior

Odeslat příspěvekod martin.blader 8. 11. 2015 18:29

To znamená, že bude absorbováno více energie záření, tedy v podstatě že tam bude větší schopnost zahřát tkáň. Nicméně při výkonech mobilů to je zcela zanedbatelné a jsou na to samozřejmě normy takové, aby to byl jen malý zlomek nějaké rizikové hodnoty.
Podstatné je, že mikrovlny nejsou ionizující záření, ba naopak mají ještě mnohem nižší energie než normální viditelné či infračervené záření. Každopádně i tak byly studovány některé možné další vlivy a dosud se nic neprokázalo.
martin.blader
Junior

Odeslat příspěvekod Nechic 8. 11. 2015 18:41

Malinko OT: Zajímavé, jak lidi při hledání Android střední třídy už lide uvažují takřka vyhradně o Číně. Dá se říct, že výrobci z jiných zemí se u levnějších kategorií takřka nechytají.

Osobně furt věřím spíš tomu LG G3.
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kobukson 8. 11. 2015 18:55

Mně je v zásadě jedno jaký výrobce to bude. Když mi někdo doporučí mobil kolem 9000kč kde budou tyto vlastnosti- /android/ - rychlost, kvalitní GPS, kovové tělo, výdrž, čitelný displej na slunci a bude trochu líbivý, tak ať je to třeba z "Ruska"
Pravdou z mého pohledu je, že Huawei v poslední době šlape všem předním výrobcům na paty.
kobukson
Junior

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 8. 11. 2015 19:10

Podívej se ještě na LG Flex 2 na czc.cz ho mají za sakra dobrou cenu.
FatalError.cz
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků