chybějící logo Nokia

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod orion1.6 27. 9. 2015 09:35

Přišla mi eshopu nová Lumia 830 Gold. Na celni strane,ale chybí logo Nokia,není tam žádné logo. Je jen na zadním krytu. Není to CZ distribuce,ale na jiných distribucich by taky logo chybět nemelo,ne?
orion1.6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 27. 9. 2015 09:50

Jestli opravdu vpravo nahoře není logo NOKIA tak v nejlepším se jedná o neoriginální DIGITIZER na kterém to logo je fyzicky natištěno, přes nej je pak už jen ochranné sklo.
Já osobně bych telefon do 14 dnů vrátil, vzal si peníze zpět...a koupil jinde.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 27. 9. 2015 10:40

Co je to za eshop?
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod orion1.6 27. 9. 2015 10:42

Je to Esomobil.
orion1.6
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod _Rocco_ 27. 9. 2015 11:00

Chtelo by si to precist recenze. Nejspis se jedna o nejaky repas, kde byl meneny display.
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod orion1.6 27. 9. 2015 11:12

No to je síla! ESOMOBIL JIŽ 10LET S VÁMI. Jsem naletěl. V úterý jim to otřískám o hlavu.
orion1.6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 9. 2015 11:16

Je také docela možné, že reklamace nepůjde tak hladce, jsou tam ale Esa v tom Esomobilu :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 27. 9. 2015 11:29

orion1.6 píše:No to je síla! ESOMOBIL JIŽ 10LET S VÁMI. Jsem naletěl. V úterý jim to otřískám o hlavu.

Proč by jsi jim to "třískal o hlavu" ?!

Přečti si bod 4.2:
http://www.esomobil.cz/cs/obchodni-podm ... areklamace

A podle toho se v klidu zachovej, čas a právo je na tvé straně.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod orion1.6 27. 9. 2015 12:37

No jo,hlavně v klidu. Doufám,že mi nesníží cenu výrobku,viz poučení na jejich reklamačním protokolu:
Poškození nebo i minimální použití zboží nemá vliv na možnost odstoupení od smlouvy. Pro tento případ kupující nese odpovědnost za snížení hodnoty vráceného zboží. Jako důsledek snížení hodnoty vráceného zboží a jeho uvedení do původního stavu lze obecně mj. považovat i nutnost nainstalovat nový sw, diagnostiku, opětovná instalace ochranných prvků, popř. krytu či obalu, aby bylo vrácené zboží skutečně uvedeno do stavu zcela odpovídajícímu novému zboží.


U takového prodejce je všechno možné.
orion1.6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 28. 9. 2015 06:24

orion1.6 píše:V úterý jim to otřískám o hlavu.

Hlava o kterou bys měl občas něco otřískat sedí na tvém krku.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 28. 9. 2015 08:06

Nevim, ja bych ty sedive kramy zakazal prodavat. I kdyz je to vetsinou napsane v obchodních pod. Tak je to porad nekaly prodej. Aby mi dosel mobil pro Turecky trh a jeste zablokovany? Nemelo by to byt...
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 9. 2015 08:17

Tak mě by třeba nenapadlo nakoupit něco dražšího u firmy o které vůbec nic nevím.
myšpulín
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron