Lenovo A536 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Michal Chroust1 1. 1. 2015 14:37

Dobrý den, potřeboval bych pomoct
když jsem koupil telefon Lenovo A536 tak šel v pořádku i beterka málo klesala.
ale asi po 3 dnech začal telefon blbnout.
když jsem kliknul na ikonku fotoaparát tak mi to kliklo automaticky na Facebooku.
je to v dolní čaasti telefonu četl jsem že to může být baterkou nebo špatnou sim kartou telfon je 4 dny nový kupoval jsem ho v chomutově v Planeu.
prosím o pomoc.
Michal Chroust1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 1. 1. 2015 14:41

Jestli máš pořád ten stejný problém, reklamuj
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod WolfN 22. 3. 2015 21:21

Reklamuj, mam jej take a podobny problem jsem zatim nevidel.
jen se zeptam, sundaval jsi z tovarny nalepenou folii na disleji? ona je nalepena dost precizne a vim ze s ni jsem musel tisknout pomerne presne briskem prstu jinak se stalo neco jineho, potom byla citlivost v poradku.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tobbycz 23. 3. 2015 14:55

Ahoj, A536 jsem měl na testování (www.lenovoblog.cz/2014/10/recenze-lenovo-a536.html) a podobnou reakci jsem nepozoroval. Může to být právě onou fólií, jak píše WolfN, případně také hrubší kůží na prstech.

Model, který jsem testoval byl ale citliví dostatečně, takže i přes oboje výše zmiňované reagoval.

Zkusil bych tedy uvést telefon do továrního nastavení a vyzkoušet, zda bude problém přetrvávat. Pokud ano, volil bych cestu okamžité reklamace.
Tobbycz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod WolfN 23. 3. 2015 19:14

Vidim to spus na tu folii, bud jsi si ji nevsiml nebo ji stejne jako ja nechces sundat a pokud to neni nejak zle, zvyknes si.
Bych ji tam nejradsi nechal, jenze ona ma ta svine bohuzel vpravo nahore zobacek ke snazsimu odlepeni no a jak mobuil davam do, nebo taham z kapsy, roh se zacina odchlipovat a kdyz jej prilepim, jsou videt diky vsudepritomnemu prachu bublinky.
Ochrany polykarbonatovy ci to je silikon nezkoumal jsem, kourovy kryt na zada velmi vitam, vypada to spolu s bilou naramne stejne tak folii, ktery z vyrobcu je tak stedry? nejde o cenu tyhle blbiny stoji 2-300kc ale na mene zname znacky a nove je to problem sehnat.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod moser5 17. 5. 2015 17:19

Zkus tovární nastavení. Mělo by to pomoc.
moser5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukk0 24. 8. 2015 22:32

Dobrý večer, dneska jsem si koupil nové mobil Lenovo a536. Všechno funguje tak jak má až na zvuk. Zjistil jsem, že když se třeba koukám na videa na yt tak začne video a hned na 1 sekundě se to sekne na 1s a zvuk jde do předu a obraz je pozadu. Mám zkusit obnovit mobil ? A nebo není to třeba aplikací Nova Laucher? Bohužel to není jen u youtube ale třeba na twitch.tv.
EDIT: Zjistil jsem, že normálně když dám video z pc do mobilu tak se to neděje.
lukk0
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zkorumpovanaliska 25. 8. 2015 15:25

Obnova do továrního nastavení nepomůže?
Zkorumpovanaliska
Junior

Odeslat příspěvekod lukk0 27. 8. 2015 16:36

Pomůže, ale zase se to stane po nějaký době.
lukk0
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zkorumpovanaliska 28. 8. 2015 13:45

A není ten telefon něčím zabordelený? Nemáš tam nějaké zbytečné aplikace, které by mu vyžíraly grafický výkon?
Zkorumpovanaliska
Junior

Odeslat příspěvekod DennyNet 20. 1. 2016 21:20

Zdravím,

dostal jsem telefon Lenovo A536.

Kde je možné stáhnout návod v češtině nebo v Angličtině.

Dotaz: Když píšu sms tak bych rád někde vypnul slovník T9, protože mi to opakovaně
mění slovíčka za již použitá slova.

Dík D.
DennyNet
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 20. 1. 2016 22:22

třeba na ofiko strankach?
www.lenovo.cz
v sekci tveho mobilu ..
http://shop.lenovo.com/cz/cs/smartphones/a-series/a536/
přesněji zde ..
http://support.lenovo.com/cz/cs/product ... Track=Solr
,
jinak T9 vypnes v nastaveni/jazyk zadavani/klavesnice ..
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DennyNet 1. 2. 2016 00:49

to freddy158158: velice děkuji!

doplním ještě dotaz k Lenovo A536.

Během hovoru bych potřeboval, aby se mi automaticky zablokoval celý display.

Opakovaně se mi stává, že při hovoru se omylem doktnu (uchem) volby nahrávání a hovor si neúmyslně nahraju.
jednou se mi dokonce stalo, že při stihnutí nějaké klávesy (uchem) jsem probíhající hovor přepnul do čekajících a telefon začal volat někomu jinému.
Potřebuju takové volby prostě vypnout a zablokovat display pro další volby.

Díky D.
DennyNet
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 1. 2. 2016 07:28

proximity je kličovy slovo a bylo to řešený odhadem milionkrat..u telefonu co danej senzor nemaji - automate app ,jako uživatel taskeru se moc o ostatni app na automatizaci čiností už nezajimam.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků