Vodafone mile překvapil věrného zákazníka

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xondrax 12. 7. 2015 19:27

A ja furt nechapu,proc by nekdo kdo je dyl u VDF /15r Xm Xd napr./ by mel mit smolika ...neco mi evidentne unika
Kamos ma narok a to byl celou dobu na Odepis :p
xondrax
Junior

Odeslat příspěvekod kajer 12. 7. 2015 21:15

mwandl píše: technicky vzato, obdarován není zatím nikdo... ...vyndal tablet na pult a...zas ho vrátil do skříně.


No tak ja problem nemel. Tablet doma. Ctvrtek 9.7.

(Teda problem byl, ale technicky nebot tablet nebyl orig. zapeceten -byl uz rozbalen a ja jej odmitl. Udajne ze vymenit za origo zabaleni nejde, ale nastesti kdyz jsem jej tedy chtel aspon vyzkouset tak nenabehl a ani po chvili nabijeni!!! takze pak najednou vymena mozna byla... )

t >xondrax: pokud splnuje podminky nemel by mit problem viz str.1 -odkaz vodafone

edit: dalsi patnactiley http://www.mobilmania.cz/vodafone-obdar ... EM_1406807
Naposledy upravil kajer dne 12. 7. 2015 22:45, celkově upraveno 1
kajer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sebior 12. 7. 2015 22:22

Poslední tři roky využívám společný projekt Vodafonu a ČD vázaný na In-Kartu. To se asi nepočítá?
sebior
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 13. 7. 2015 06:04

Tezko rict. Zavolej na infolajnu a osonduj to. :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslaný 13. 7. 2015 07:19

Vždyť si to každý může zkontrolovat v internetové samoobsluze, tam mu Vodafone počítá, jak dlouho je zákazníkem.
tslaný
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod olgojchorchoj 13. 7. 2015 09:27

tablet mě byl vydán velice milou a ochotnou slečnou :-)

Ředitel ČTÚ píše:Ta faktura z 10.1.2000 je na sim kartu + se platila záloha 1 000 Kč. Takže používalo se to po tomto datu. Na obálce je napsáno na nálepce telefonní číslo a tarif : Jednička (T1). Vozil to kurýr a říkal jak to aktivovat. Myslím na 99,9 % že dřív jak toho 10.1.2000 se k tomu opravdu žádný smrtelník nemohl běžně dostat ( maximálně zaměstnanci Českého Mobilu ) , objednávalo se možná o den / dva dřív. :-D

http://neobsazena.rajce.idnes.cz/nasten ... 185313.jpg

taky jsem našel tu fakturu. Mám ji z 20,1,2000 číslo faktury okolo 350
olgojchorchoj
Junior

Odeslat příspěvekod pokudos 13. 7. 2015 09:49

První (pouze) telefonní objednávky SIM karet Českého Mobilu byly možné 8. ledna 2000, což bylo přesně 3 měsíce poté, co získali licenci na provozování GSM služeb, k čemuž se zavázali v rámci výběrového řízení, jež i díky tomuto vyhráli. S tím se pojily i oba "výherní" tarify T1 a T2 (později Slyším Vás a Dohoda s Oskarem).

Komerční (tedy i "oficiální") provoz začal 1. března 2000. Od tohoto dne se síť Českého Mobilu (pře)jmenovala (na) síť Oskar. Možná vzpomínáte na dlouhou a vtipnou reklamu Telefonováci s herci divadla Sklep (viz YouTube). :-)

Já měl SIM kartu od 3. února 2000, kterou jsem nepřetržitě využíval až do května 2013, kdy jsem přešel ke konkurenci, takže o tablet jsem přišel... :-)
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod kajer 13. 7. 2015 10:36

Ta uprava tarifu slysim vas mohla probehnout prave aby trochu selektovali pocet llidi. Za 10,-kc to asi drzelo dost lidi coz pro ne neni zadny kseft jen starosti a jeden z duvodu mohl byt i aby za rok nemuseli davat tolik tabletu.
Jeste meli dobrou sluzbu 2in1 - cislo A a cislo B na jedne SIM takze nebyl 2simkovy telefon a prece byl clovek dostupny na 2 ruznych cislech...
Jako omluvu ze sluzbu rusi jsem dostal tenkrat celkem slusnou Nokii
kajer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 13. 7. 2015 11:09

olgojchorchoj píše:taky jsem našel tu fakturu. Mám ji z 20,1,2000 číslo faktury okolo 350


Tak to nabrali za 10 dní +- 200 lidí :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jan-X-Stihomam 13. 7. 2015 11:15

pokudos píše: Možná vzpomínáte na dlouhou a vtipnou reklamu Telefonováci s herci divadla Sklep (viz YouTube). :-)

Jo to byly skvělé časy, kdy reklamy na telefon neměly homosexuální podtext a dokonce nebyly trapné, ale vtipné!
Jan-X-Stihomam
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 13. 7. 2015 13:05

kajer: Podle me tezko rok dopredu vedeli, ze budou davat tablet jako odmenu. Spis jim vadilo, ze z Pausalu za 10 kc nic nemaji jen starosti.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mwandl 13. 7. 2015 20:12

kajer píše:No tak ja problem nemel. Tablet doma. Ctvrtek 9.7.


Já už byl dnes úspěšný taky. I když zas byl problém - prý už tablet mám. A le slečna byla velmi milá a ochotná a nakonec dala :-)
Naposledy upravil Fíla dne 14. 7. 2015 07:49, celkově upraveno 1
Důvod: zkrácena rozsáhlá citace
mwandl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod delvin 13. 7. 2015 21:10

Bohužel zde musím přiznat, že Vodafone udělal z této relativně dobře zamýšlené akce pro věrné zákazníky celkem pěknou "habaďůru". A proč? Protože podle toho co čtu, tak už jsem druhý, komu špatně uvádějí začátek využívání jejich služeb. Došlo prokazatelně v jejich systémech k chybnému převodu data prvopočátku smluvního závazku postupem času v převodech mezi Českým Mobilem / Oskarem / Vodafonem. Proto mi taky žádný dopis od nich nepřišel a já jsem si přitom byl 100% jistý, že jsem stál frontu na SIMku na tarif Jednička (T1) hned jak je začal Český Mobil oficiálně prodávat.

Naštěstí můj domácí archiv obsahoval A4-kovou obálku s 1.fakturou od Českého Mobilu a tam je prokazatelně uvedeno, že jsem začal využívat jejich služby dne 12.1.2000 a přitom na webu "Můj Vodafone" je CHYBNĚ uvedeno až od 2.5.2000 (protože tam uvádějí k dnešnímu dni 13.7.2015 délku využívání účtu 15 let, 2 měsíce a 11 dnů). Takže opravdu buďte hodně ostražití, protože pro ty, kdo si tehdá neschovali první fakturu, tak už teď těžko něco dokážete, protože faktury z Českého Mobilu jsou již jistě skartované a ve Vodafonu Vám budou zcela jistě tvrdošíjně tvrdit, že mají délku využívání účtu správně - NEMAJÍ !

Dnes jsem byl ve VF prodejně a řekli mi, že pokud mi nepřišel dopis, že mám smůlu, že bez zadání toho kódu z dopisu mi tablet vydat nemůže, že mu to systém neumožní. Ale uznal, že dle předložených "historických" faktur na to nárok prokazatelně mám, tak si ty faktury mobilem naskenoval a poslal je na jejich reklamační oddělení a že prý následně po prověření mi ten dopis s kódem pošlou, no tak uvidíme...
delvin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 13. 7. 2015 21:27

Vítej v klubu těch co jsou u Vodafone dýl než ti co už tablet dostali, ale Vodafone jim špatně uvádí délku služby. :)

Je fajn, že taky máš tu fakturu jako já. Já jsem to zatím poslal oskenované na Oddělení péče o zákazníky. Když se k tomu budou stavit zamítavě, tak s tím taky zajdu na prodejnu a pak to ještě všechno pošlu na tu adresu co je uvedená v podmíkách, je tu na ně někde odkaz.

"Pokud zákazník splňuje všechny podmínky uvedené pod bodem 2 těchto podmínek, a přesto mu nebyla nabídka společnosti Vodafone doručena poštou (např. pokud společnost Vodafone nedisponuje aktuální poštovní adresou zákazníka), je oprávněn požádat společnost Vodafone písemně doporučenou poštou do 31. 8. 2015 na adresu Vodafone Czech Republic a.s., Odd. věrnostních odměn, náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5 o to, aby mu nabídka byla zaslána. V takovém případě bude žádost zákazníka posouzena individuálně."
;-]
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bodik 14. 7. 2015 12:43

Ja bych rekl, ze je to tak, ze si "nepamatuji" faktury od Ceskeho Mobilu, ale az od Oskara. Ty prvni holt nekde vytratili....

Jinak 15 let, 3 měsíce a 17 dni, tak by to melo vyjit. Tablet se vzdy hodi. A pokud na nej viz nekde vyse napsano neni zaruka, tak je to idealni prostredek na zkouseni rootu apod. pro mene znale (treba me) techto veci.
Bodik
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků