Datová předplacená SIM karta v Polsku

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod arcon 29. 6. 2015 10:33

Prosím, dokázali byste doporučit ze zkušenosti nějakou polskou předplacenou SIM kartu na datové přenosy, cca alespoň 500MB, na desetidenní cestu...?
Děkuji
arcon
Junior

Odeslat příspěvekod ktjunior 29. 6. 2015 11:13

Operator Play. Je treba zapnout roaming, protoze nejspis vyuziva i pokryti dalsich operatoru. S vypnutym roamingem je mimo velka mesta mizerny signal, roaming uvnitr Polska nema vliv na cenu. http://www.play.pl/oferta/play-karta/pl ... -na-karte/

Karta stoji 5zl s kreditem 5zl a ted je nejaka akce 1GB internetu na mesic zdarma, jinak stoji 1GB 10zl.

Edit: Maji vice ruznych tarifu predplacenych karet.
Play na Kartę: zdarma volani v ramci site, je potreba dobit alespon 10zl, aby byla platnost odchozich volani (a dat) 10dni, jinak to je jen 5dni
Play na Kartę Rok Ważności Konta ma platnost rok po dobiti 5zl, je tam drazsi internet, nevim jestli se ta akce 1GB internetu vztahuje i na tenhle "tarif"

Kazdopadne Play na Karte s dobitim 10zl (tedy celkem 15zl) poskytne 1GB internetu na 10dni.

-- 29. 6. 2015 12:21 --

Jo, tak to plati i pro ten na 365dni. http://www.play.pl/oferta/kampanie/stan-darmowy-ewa/
Takze za 5zl bude internet 1GB na 30dni.

PS: Ewa Farna ted v Polsku leti.
ktjunior
Junior

Odeslat příspěvekod JáHledač 29. 6. 2015 11:54

to ktjunior: Taky díky za info . Mám několik otázek ;-) :
1. kde všude se to dá pořídit a je k tomu nutný pas, OP, nebo si to jen někde na "pumpě" koupím.
2. Jak si zapnout - aktivovat roaming (stačí jen v telefonu?)
3. Pokud si nic nedobiji, tak za těch 5 zl mám na 5 dní internet a volání v síti Play zdarma?
4. Pokud si pořídím kartu s "Ewou" - Play na Kartę Rok, tak mám 1 GB na měsíc + hovory a SMS v Play grátis ?

Díky za upřesnění
JáHledač
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ktjunior 29. 6. 2015 14:06

1. Kde všude se to dá pořídit a je k tomu nutný pas, OP, nebo si to jen někde na "pumpě" koupím.
Zadna registrace neni treba, proste clovek prijde a koupi si kartu. Na pumpe nevim jestli bude k dostani, spise ne. Ja to kupoval ve Varsave, v jejich pobocce. Pobocky jsou vsude mozne:
http://www.play.pl/pomoc/salony-play2/ (vybrat Pokaż salony z ofertą: Play Karta)

2. Jak si zapnout - aktivovat roaming (stačí jen v telefonu?)
Ja mel euro roaming (ceny jsou na tom limitu danym EU) aktivni hned pri koupi, nic jsem neaktivoval. Jo a ten narodni roaming jsem jen povolil v telefonu.

3. Pokud si nic nedobiji, tak za těch 5 zl mám na 5 dní internet a volání v síti Play zdarma?
Pokud se nic nedobije, tak tam zustane kredit 5zl, ale po 5dnech ta karta prestane fungovat, pokud se nedobije. Pro 10dni platnosti je treba dobit 10zl, ktere pribudou na kredit. Ten internet tam ted je diky te akci, jinak se bezne za 1GB internetu na mesic strhne 10zl.
Ja dobijim 50zl, ktere mi pridaji 100dni a vzhledem k tomu, ze si platim jen internet, tak se mi tam ten kredit hromadi a neprisel jsem na to, jak ten kredit na neco pouzit (jako treba MHD, DMS tu nejsou).

4. Pokud si pořídím kartu s "Ewou" - Play na Kartę Rok, tak mám 1 GB na měsíc + hovory a SMS v Play grátis ?
Volani v play zdarma je u karty "Play na Karte" a tam se to musi pravidelne dobijet, aby fungovala. Play na Karte Rok nema zadnou vyhodu jako volani zdarma, ale nemusi se dobijet a ted je tam ta akce 1GB internetu na mesic zdarma (dle podminek je ta akce do konce srpna).

-- 29. 6. 2015 15:14 --

Tak ten 1GB stoji 9zl a aktivuje se pomoci *111*532*1# Jinak data po kilobajtech jsou dost draha...
ktjunior
Junior

Odeslat příspěvekod JáHledač 29. 6. 2015 19:42

to ktjunior: moc díky za veškeré informace. Já tam jedu jen na 5 dní, tak by mi mohlo stačit jen základních 5 zl. Na to volání zdarma mezi play jsem se ptal jen proto, že bychom si jich koupili víc a volali si mezi sebou ;-)
JáHledač
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Letadlo 5. 11. 2015 00:48

Máte někdo zkušenosti s nabídkou Internet na kartě na celý rok za 50 zlótych? Bydlím v místě, kde venku chytnu PLAY 4G bez problémů a v domě v některých místech. Za tu cenu se mi to na keškování zdá jako dost výhodná nabídka. Problém je, že se s polštinou moc nekamarádím a číst v ní cokoliv delšího mi dělá docela velký problém.
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ktjunior 4. 1. 2016 13:58

To je docela dobra nabidka. Pouzivam Play, nejsou s nim problemy, platim mesicne 9zl/GB. Takze nemam duvod neverit 12x1GB kazdy mesic za 50zl. Jen bych si zkontroloval, jak dobry je signal, v tom Play zrovna nevynika.
ktjunior
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron