Použitelný android cca 2tis.

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Reku 27. 6. 2015 08:27

Petr - lepší typ bohužel teď nemám, Op3n dott už se neprodává, ten by vše splňoval.
Problém je těch 8GB do 2500.....
Bohužel opravdu asi v tomto případu Lumia 532 dual sim za 2000 korun. S WP systémem.
Nebo třeba ještě někdo napíše, já teď nemám čas hledat.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Petr336 27. 6. 2015 08:39

Op3n dott je teď v akci v tescu za 2299,- Myslíte že by se ještě vyplatit než zmiňovaný Prestigio 5453?
Ano, prostě android musí být ;-)
Petr336
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 27. 6. 2015 08:41

https://mega.nz/#!UZAE0DgL!UemNeHj3q87B ... 9XPeo7qKRo
to je pro hotovy rado, specialne , na rozdil od nej jsem jich mel v ruce cca 20, vsech dvacet je doposud v provozu, na vsech dvaciti jela navigacka v autech, to na okraj.tesco krapu jsem mel priznavam v ruce jenom cca 5, nesrovnatelny des a bes..pokud by si nekdo myslel ze obrazky nejsou moje, pastnu screeny s platbama, bohuzel nekdo mluvi protoze slysel, nekdo protoze dany model, modely mel ve fyzickem vlastnictvi a v ruce.do 100 dolaru nenajdete nic lepsiho nez je thl t6.tecka.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotovyrado 27. 6. 2015 08:46

I kdyby tam GPS jela, tak při 80USD (nejnižší cena na Ali) ceny a výpalném jsi rozhodně přes 2500, navíc s mizivou vymahatelností záruky. Zde uvedený Acer je jednoznačně lepší kup za nižší prachy a s neoddiskutovatlenou zárukou.
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 27. 6. 2015 08:57

re rado :proc ali? sem na hlavu tam nakupovat? euwarehause, coz ti nic nerika..na ali nakupuji zoufalci, ber to jako nabubrelost.jo nechybi mně, ja nemluvim, podle katalogu a obrazku, jaty veci mel v ruce.tesco jsem vzpominal protoze tady padlo a srovnani jako clovek kterej mel v ruce vice modelu a to jak thl tak brandovany tesco vim o cem mluvim.ty cerpas z for a obrazku, bohuzel na fora pisou lidi co koupi na ali a prodejce je schopnej tam prdnout klidne napriklad klon lewarom, viz narky na lenova a potom se divi a divi jaktoze jinej tvrdi ze s tim nema problem.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotovyrado 27. 6. 2015 09:00

oooooooooo píše:re rado :proc ali? sem na hlavu tam nakupovat? euwarehause, coz ti nic nerika..

Euwarehause jako obchod s mobily pod tímto názvem NEEXISTUJE
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmen201 27. 6. 2015 09:06

Hele proc za kazdou cenu android,porad si neodpovedel?vsadim se ze to budou nejake pseudo duvody:).za 2000kc proste normalne pouzitelny dualsim android nekoupis:).wp je daleko lepsi volba ale ty proste sve tajne android duvody za zadnou cenu neuvedes:).
xmen201
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 27. 6. 2015 09:08

xmen > protože na Android si všechny aplikace ukradou na warezu? Ruku na srdce..
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cint 27. 6. 2015 09:12

Petr336 27. 6. 2015 09:39
Op3n dott je teď v akci v tescu za 2299,- Myslíte že by se ještě vyplatit než zmiňovaný Prestigio 5453?
Ano, prostě android musí být



Vezmi Tesco.Je schopný, GPS funguje, fotoaparát dobrý, svižný, plná dostupná záruka, brand Lenovo.
Bez problémů. ;-)
cint
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod xmen201 27. 6. 2015 09:19

hotovyrado píše:xmen > protože na Android si všechny aplikace ukradou na warezu? Ruku na srdce..


Hele at mi odpovi on.navic na takovem srotu stejne rozjede jen nejake ***** hry.na wp je dost akci kdy jsou AAA hry zdarma staci sledovat akce...Xiaomi Redmi 1s je taky zajimava volba...
xmen201
Junior

Odeslat příspěvekod domcek 27. 6. 2015 09:33

Já bych přitlačil na 3000, pak máš výběr poměrně velký...

Jmenovitě iGet Blackview V3, THL 4000 (brutální výdrž na baterku) nebo Xiaomi Redmi 1S
Nokia 3310 - SE K750i - SE K550i - Nokia 5130 - HTC Touch Pro - Motorola Defy plus - Sony Xperia V - LG G2 32GB
domcek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 27. 6. 2015 09:34

hotovyrado píše:
oooooooooo píše:re rado :proc ali? sem na hlavu tam nakupovat? euwarehause, coz ti nic nerika..

Euwarehause jako obchod s mobily pod tímto názvem NEEXISTUJE

spravne, zkus to jinak..celni sklad v evrope, zbozi tudiz se bere stejne jako kdyz kupujes kdekoliv v eu..z deklarovane ceny jde pokud unis cist srazit od 10 dolaru vys..jeste neco ?
Naposledy upravil oooooooooo dne 27. 6. 2015 09:42, celkově upraveno 1
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotovyrado 27. 6. 2015 09:41

domcek píše:Já bych přitlačil na 3000, pak máš výběr poměrně velký...

Jmenovitě iGet Blackview V3, THL 4000 (brutální výdrž na baterku) nebo Xiaomi Redmi 1S

Jaký by mělo smysl platit o 1/4 až 1/3 více za Tebou jmenované? Vždyť ani jeden z nich není hardwarově lěpší v zásadních věcech (LTE, RAM) než třeba ten ACER...Buď je to póza, nebo regulérní diagnóza vnucovat někomu tyhlety čínské strojky značek nemajících v ČR ofiko zastoupení, upřímně....
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 27. 6. 2015 09:44

Adi bych bral ten Op3n dott nebo přidat peníze
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hotovyrado 27. 6. 2015 10:10

oooooooooo píše:
hotovyrado píše:
oooooooooo píše:re rado :proc ali? sem na hlavu tam nakupovat? euwarehause, coz ti nic nerika..

Euwarehause jako obchod s mobily pod tímto názvem NEEXISTUJE

spravne, zkus to jinak..celni sklad v evrope, zbozi tudiz se bere stejne jako kdyz kupujes kdekoliv v eu..z deklarovane ceny jde pokud unis cist srazit od 10 dolaru vys..jeste neco ?
Aha, takže zboží pochybného původu absolutně bez záruky a to vše "kdoví jestli"... Takže zůstaneme u toho že THL 6 stojí 80 USD, ne? Nevím, zda se Ti smát, nebo nad Tebou zaplakat, protože větší blábol v tomto tématu nikdo nenapsal.... :-)
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků