Lenovo Vibe X2 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dzankey 9. 6. 2015 14:48

Ahoj,

máte prosím Vás někdo zkušenosti s telefonem od Lenova, model Vibe X2?

Koupil jsem ho tátovi, který zatím nepoužívá data a wifi taky moc ne. Většinou po nějakém brouzdání po netu ji posléze vypne, aby šetřil baterkou.
Nicméně se stává, že za půl dne je telefon vybitý aniž by na něho sáhl a to připomínám, že má opravdu vše vypnuté.
Přes noc se mu vybije třeba až o 40%.

Máte prosím Vás s tímhle nějakou zkušenost. Popřípadě s jiným modelem.

Děkuji.
dzankey
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 6. 2015 16:05

Že by vadná baterie? Zkus Hard reset, jinak reklamace
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zkorumpovanaliska 9. 6. 2015 21:24

Neběží mu nějaká žravá aplikace na pozadí?
Zkorumpovanaliska
Junior

Odeslat příspěvekod markm.free 25. 6. 2015 06:41

Ahoj,
mam dotaz ohledne koupe nového mobilu v Australii. Když si mobil koupim v AU, bude me fungovat zpatky v CR?
Dekuji.
Naposledy upravil Fíla dne 2. 7. 2015 12:51, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu
markm.free
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Refael 25. 6. 2015 08:19

Záleží na tom, jaký model máte na mysli. Většinou ano. Ovšem např.chcete LTE, frekvence 800Mhz se tu(v Austrálii) těžko shání. Tady je navíc 3G(850Mhz) a LTE frekvence 700 a 2300Mhz kromě klasických, které jsou známé z EU.
Refael
Junior

Odeslat příspěvekod markm.free 2. 7. 2015 05:24

Našel jsem tento mobil
http://www.everbuying.net/product669046 ... ArcL8P8HAQ
Bude funkční?
Díky
markm.free
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 2. 7. 2015 09:38

Fungovat bude ale zrovna LTE moc nevyužiješ.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxLubosZxx 28. 10. 2015 21:39

Zdar mám dotaz kteréj jsem nevěděl kam zařadit. Už druhý den mám problém s domácí WiFi sítí a zjistil jsem, že pokaždé co se připojí přítelkyně do WiFi sítě se svým výše zmíněným telefonem, tak ostatní zařízení (tablet a další smartphone) se razantně zpomalí připojení a nejde prakticky vůbec surfovat a to ani když s tím Lenovem nic nedělá a je pouze položený na stole a má jen zapnuté WiFi.

Jakmile WiFi na Lenovo vypnu tak všechny ostatní zařízení v pohodě jedou a to i když je na tu WiFi zapojeno 5 přístrojů. Může mi někdo poradit kde v nastavení hledat nebo co nastavit, aby mi to nezpomaloval?
Samsung Galaxy S7 Edge
Xiaomi Mi Max
xxLubosZxx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod haxor.cz 30. 10. 2015 14:49

Dobrý den, doporučuji ověřit si, zda neběží nějaké aplikace (často se vyplatí je vypínat). Stačí podržet levé kontextové tlačítko telefonu na několik vteřin a objeví se spuštěné aplikace. Ty můžete snadno vypnout přetažením prstem. Pokud se nachází v oblasti se slabým signálem, za velkou spotřebou může být například i anténa, která musí běžet na plný výkon.
František Bielik, Lenovo Ambasador
haxor.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pospichx 24. 1. 2016 13:46

Zdar, chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví, zda funguje OTG na Lenovo Vibe X2.
Děkuji.
Pospichx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 1. 2016 13:52

Chceš se zeptat, ale nezeptáš se..
Odpověď je v recenzi http://smartmania.cz/recenze/recenze-lenovo-vibe-x2-tribarevny-dravec-9897?chapter_id=899&chapter_url=uvod-klady-a-zapory-a-obsah-baleni

:wink:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 24. 1. 2016 16:39

haxor.cz píše:Dobrý den, doporučuji ověřit si, zda neběží nějaké aplikace (často se vyplatí je vypínat). Stačí podržet levé kontextové tlačítko telefonu na několik vteřin a objeví se spuštěné aplikace. Ty můžete snadno vypnout přetažením prstem. Pokud se nachází v oblasti se slabým signálem, za velkou spotřebou může být například i anténa, která musí běžet na plný výkon.

On ma ale problem s domaci wifi :-)..Neboli v okamžiku kdy lenovo se připoji na router,všechny ostatni zařizení jsou v kelu protože mu evidentně lenovo vytiží a vyžere drtivou většinu konektivity,to neni standartni chovaní.Pokud zapoji tablet nebo cokoliv mimo daneho Lenova nema problem.Jde to řešit nastavenim routeru,přidělovaní a řizení provozu pro jednotlivy zařizení kolik si může ukousnout - filtrace na MAC atd,jenže v prve řadě bych se mrkl do logu na routru pokud ma zaply logovani,potom na sitovej provoz lenova pokud na něm je zapla wifi.Vaše rada byla mirně řečeno uplně špatná...
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirka7711 15. 2. 2016 14:19

Ahoj,nevíte někdo,jestli tento model dostane aktualizaci na Marshmallow?Nebo to zůstane jen u 5.0?
jirka7711
Junior

Odeslat příspěvekod franni1828 15. 6. 2016 21:42

zdravim,,,mam zapnutou wifi,,ale stale mi to pise "problem s overenim",tak uznevim cim toje,,ani ikonka se neobjevi,,dekuji za pripadne info
franni1828
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod freddy158158 16. 6. 2016 05:53

jirka : zatim podle tabulky na ofiko strankach zustava X2 na pětce ..
https://support.lenovo.com/cz/cs/Solutions/HT101396
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků