Samsung N9005 Galaxy Note 3 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cartee 18. 6. 2015 13:52

jen v tichým režimu nebo když máš root tak to jde vypnout, jinak ne..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 18. 6. 2015 14:24

Chjo, root se zatím obávám dělat :(
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fverny94 18. 6. 2015 21:24

Nebo si kup tasker, nebo sežeň nějakou alternativu a nastav pravidlo při zapnutí foťáku se vypnou zvuky telefony a při výstupu opět aktivují.
Výměny prasklých skel, další drobné HW opravy, opravy IMEI, S/N, unbrick a další SW opravy.
fverny94
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod preludeman 18. 6. 2015 21:28

Tak soft brick je pryc, další romky raději zkoušet nebudu, zůstanu u 4.4.2 :-))
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod Nagano80 27. 6. 2015 12:08

Od včera aktualizace na 5.0 od O2
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cartee 27. 6. 2015 12:31

koukal jsem ze ta O2 má sestavení E9,to by mělo být něco novějšího.. tak uvidíme :-) jinak jsem zpátky na KK.
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod carda21 27. 6. 2015 15:39

A kdo otestuje ? Udělal bych to sám ale nevím jestli se z těhle operátorských ROM dá přejít zpět na nebrand bez toho abych řešil nějaký kraviny jako je PIT soubor a tak.
carda21
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 27. 6. 2015 16:01

vzal jsem to na sebe, už to tam mám a zda se mi to plynulejší a rychlejší než ta D6..a na nebrand jde pak přijít v pohodě zpět bez problémů ;-)
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod carda21 4. 7. 2015 23:25

Tak už vyšla i verze pro volný trh a sestavení je stejný jako u O2 kterou jsem zavrhl jelikož i na ní byly ty samé nedostatky jako u BOB6 za mě furt nic. Tak asi už jen čekat na 5.1 jestli vůbec bude.
carda21
Junior

Odeslat příspěvekod ToxicTears 9. 7. 2015 08:53

Zdravím, vyřešil už někdo na NOTE 3 android 5.0 to přepálené bílé pozadí v nastavení? Wallpaper je v pohodě na ikonky jako background, světlá klávesnice mi také vyhovuje, ale v nastavení to bílé pozadí to je teda vypalovačka očí. Zkoušel jsem různé launchery, ale ty spíš řeší ikony, pozadí jako takové, ale v nastavení je to prostě pořád bílé. Děkuji za info.
ToxicTears
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod smates 9. 7. 2015 11:28

Chci si koupit bezdratovou nabijecku na Note 3 mam koupeny ty zada s nabijenim a i tu civku co jde nalepit.Jde mi o to jestli mam koupit nejakou origo za cca 700Kc a nebo obyc za 105Kc http://www.ebay.com/itm/Qi-Wireless-Cha ... 27e915dec0 Jde mi o funkcnost jestli bude nejakej rozdil a vyplati se investovat do drazsi.
smates
Junior

Odeslat příspěvekod mfrolka 9. 7. 2015 18:52

Dnes jsem tak aktualizoval a su z toho trochu rozpacity ... docela rychle to vycuclo baterku nekdy se facebook nenacte na poprvni a prestala chodit opera clasic a ty ostatni opery me nezobrazuji bez reklam a to svetle ve vsem nepasuje
mfrolka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dawa80 9. 7. 2015 21:41

Nevíte někdo jak odstranit tu notifikaci o stažení nového FW..? Stáhl se mi 5.0, ale nechci ho instalovat - radši ;-)
Potažmo, jak se lze po jeho instalaci vrátit ke 4.4.2?
Dík.
Dawa80
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fverny94 9. 7. 2015 22:17

Tu notifikaci neodstraníš.
A měl by stačit flash přes Odin + obnova továrního nastavení.
Výměny prasklých skel, další drobné HW opravy, opravy IMEI, S/N, unbrick a další SW opravy.
fverny94
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marten881 9. 7. 2015 22:41

Ahoj, jen pro info: mám Note 3 z volné CZ distribuce, aktualizoval jsem před 3 dny poté, co mi telefon sám nabídl aktualizaci na 5. Udělal jsem tovární nastavení před i po aktualizaci a běhá naprosto bez problému. Nové prostředí je hezké, modernější. Líbí se mi více než to tmavé před tím. Nepozoruju žádné problémy se stabilitou atd., ani snížení či zvýšení kapacity baterie. Takže zatím spokojenost 8-)
marten881
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků