Nokia naviguje zdarma

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 16. 6. 2015 19:38

Rozumím tomu dobře,že i tobě to dříve šlo, a teď to nejde?

Dříve kde jsem klikl, vytvořil se bod, který šel uložit. Teď ne.
GeneHawkins
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod siol.a 17. 6. 2015 12:38

On uložit jde, ale pouze do jedný ze sbírek, ne netříděně.
Here v prohlížeči používám výjimečně, takže nevím.
Dálniční predátor
siol.a
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 17. 6. 2015 14:58

Aha, mluvím o prohlížeči. Nejde.
Ale jde to vochcat.
GeneHawkins
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 18. 6. 2015 10:30

Dneska vyslel na WP free navigace https://www.windowsphone.com/en-us/stor ... 4c114e1ede pokud by to umelo prujezdne body, tak bych i presel z Here Drive..
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 18. 6. 2015 13:12

A co tam nastavuješ za region, aby to šlo nainstalovat? Razovity?
GeneHawkins
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 18. 6. 2015 20:21

ČR vypadá to dobre, zítra zkusím zda to i naviguje
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 19. 6. 2015 06:24

Slawall píše:Dneska vyslel na WP free navigace https://www.windowsphone.com/en-us/stor ... 4c114e1ede pokud by to umelo prujezdne body, tak bych i presel z Here Drive..


Zatim to moc pouzitelne neni. 1. pokus nevysel vubec, bylo to jak diacky, obnoveni obrazovky kazdych 30s :)
Druhy pokus byl uz lepsi, ale nepodarilo se mi rozchodit hlasovou navigaci pres BT radio. Po vypnuti BT to zacalo hlasit prekroceni rychlostnich limitu, ale hlasova navigace stejne mlcela (doma na necisto to pritom fungovalo). Behem 40minutove jizdy to sezralo 15 % baterie, coz je asi OK.

Mapy jsou graficky divne, ovladani navigace taky, za jizdy neco zmenit je hruza.

Placena Aponia je mnohem lepsi, ale verim ze i toto se casem zlepsi.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotovyrado 19. 6. 2015 07:38

Ten MapFaktor vypadá jako kdysi Smartmaps pro Windows Mobile nějakých 10 let zpět.... O ovládání ani nemluvě. Investovat do CoPilota rozhodně chyba nebyla.
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petison 19. 6. 2015 17:13

Mám WP krátce ,ale navigací zdarma je žalostně málo.To na Androidu jich je plno a kvalitních.Kolik stojí ten CoPilot?Ve windows store to ukazuje zdarma.Aha už to vidím europe za 1239Kč.
petison
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotovyrado 19. 6. 2015 17:20

No nevím, Android má zdarma (když nepočítám Here, které je i pro WP) snad jen něco s Open Street Mapami, což je zde ten Map Factor taky. Bavím se samozřejmě o OffLine navigacích. těch 13 stovek za doživotní celoevropskou navi je prd... Navíc koupíš druhý telefon a pod stejným live účtem si ji nainstaluješ na druhý přístroj :-) CoPilota doporučuji, je srovnatelný s Navigonem
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petison 19. 6. 2015 17:31

Na androidu je zdarma plno off line navigací jako např. MapFactor,NAcesty,Here,BE-ON-ROAD,Navmii GPS ,OsmAnd .To je sedm free kvalitních off line navigací.Na WP jsem použitelnou nainstaloval pouze Here.Jinak bída.
petison
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotovyrado 19. 6. 2015 17:33

ale vše s OSM mapami, což má do kvality daleko, upřímně..... Ani jedna navigace gratis nemá mapy Navteq nebo TeleAtlas.... Zadarmo ani kuře, za kvalitu se holt platí.... Android má tu "výhodu" (a tak jej i hodně uživatelů vnímá) že si tu (nejen) navigaci prostě upirátí na warezu.
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petison 19. 6. 2015 17:37

Mám koupenej Osmand+ a cena byla pouze 180Kč celý svět.Mapy tam jsou kvalitní a updaty každej měsíc.Na WP si koupím asi Navitel.Zatím budu testovat ve zkušební verzi.
petison
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotovyrado 19. 6. 2015 17:43

Navitel mám taky (protože bydlím půl na půl v CR a v RF) a pro Východ je bezkonkurenční. Najde vše i na Kavkaze nebo v Dagestánu. Čísla popisná má v ČR i pro největší díry, nebo naopak i pro baráky v průmyslových zónách, které nenajde ani Google, ani mapy.cz. Logika navitelu je někdy divná, ale já to mám tak, že hrubý směr cca 50km k cíli jedu pdle značek a až ve finále koukám na navi. Mám zaplacen CoPilot i Navitel a těžko říct, která je lepší, koupit obě nebyly vyhozené peníze. K Navitelu mám i Kazachstán, Gruzii a Azerbajdžán :-)

-- 19. 6. 2015 18:45 --

Osmand je taky na Open Street mapách, jako Map Factor, nebo Be-on-Road...
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scotch11 29. 6. 2015 15:10

Dobrá zpráva pro ty co používají HERE na iOS. Právě vyšla aktualizace v 1.0.66, ve které dochází k počeštění app a přidána také čeština do hlasové navigace. Co víc si přát! No, někdo si jistě něco najde např. průjezdní body atd. Osobně jsem velmi spokojený již se stávajícím stavem.
scotch11
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků