Lenovo S60 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod darwcz 19. 5. 2015 07:51

Dobrý den,

co říkáte na mobil tento mobilní telefon? (Lenovo S60) Má někdo již zkušenosti?

Nějaká malá recenze.

v katalogu na MM ještě není.

děkuji moc.
darwcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 5. 2015 08:11

Recenze tohoto fonu je na Fony.sk
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nery 19. 5. 2015 09:20

záleží co od něj očekáváš. Jinak fotí nicmoc.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod darwcz 19. 5. 2015 09:36

No očekávám informace od lidí kteří tento mobil již mají.

Jinak na fony.sk je opravdu pěkná recenze.

Třeba klady/zápory, výdrž baterie při používání, sekavost atd.

Foták pro mě není priorita, budu jej popřípadě používat k práci : hovory, maily, internet, poslech hudby atd.
darwcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nery 19. 5. 2015 09:56

jo tak na tohle by urcite stačil. Chvili jsem ho mel, ale vratil jsem ho, neboť nemá v rozporu s údaji výrobce kompas.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod xxLubosZxx 20. 5. 2015 11:55

Budu prodávat úplně nový nepoužívaný Lenovo P70 kupovaný na Mall.cz za 5500kč původní cena 6999,- pokud by jsi měl zájem :)
Samsung Galaxy S7 Edge
Xiaomi Mi Max
xxLubosZxx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ferda896 20. 5. 2015 13:55

Ja ho mel a vratil ho porad se zasekaval a nedetekoval sluchatka pak uz se po zapnuti jen ukazalo logo Lenovo a nic vic...nikdy vic tento telefon
ferda896
Junior

Odeslat příspěvekod Zkorumpovanaliska 21. 5. 2015 09:57

ferda raději huawei :-D :-D
Zkorumpovanaliska
Junior

Odeslat příspěvekod Taurus1116 23. 5. 2015 20:33

Mám jej ode dneška, ano fotky by mohly být lepší ale při dobrých světelných podmínkách obstojné.
Recenze jsou zatím zde, je to stále ještě novinka
http://www.fony.sk/clanky/9861-lenovo-s ... nej-triede
http://www.shark.sk/najnovsie-clanky-a- ... u-vydrzou/

Diskuze androidforum:
http://androidforum.cz/post934516.html#p934516

S přístrojem jsem spokojen, za 6k jsem dostal odpovídající výkon a kvalitu, co se týká oné sekavosti, je to blbost a pisatelům ty řeči nevěřte, telefon šlape jak po másle.
Je možní že jste měli přístroj z první série a případné problémy odstranily aktualizace systému resp. vibe ui, já nic nepozoruji.
Taurus1116
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal1312 23. 5. 2015 22:28

co kvalita fotiek mozes updnatut na nejake ulozisko a hodit link rozgodujem sa medzi lenovom s60a huawei p8lite a neviem sa rozhodnut huawei asi bude mat lepsi fotak
michal1312
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Taurus1116 24. 5. 2015 01:52

Fotky podle nekterych recenzi dobre, podle jinych ne, zatim mrkni sem: http://zajp.sweb.cz/Lenovo/ je to z androidfora, prislusneho tematu, dneska pres den, dam svoje.

Myslim ze ty fotky z odkazu, vubec nejsou spatne a poplatne tride, kam telefon spada a take kolik stoji.
Lenovo v podobe S60, nabizi hodne nabuseny foun s x64 snapdragonem a 2GB RAMky, nekde usetrit museli, kdyby melo 1GB byla by optika trebas lepsi fakt nevim, me se tyhle fotky celkem libi a tak casto fotak zase nepouzivam, aby mi to vadilo.
Mel jsem A536 a fotky nebyly valne, nicmene se mi libily a mely dobre barevne podani a uchazejici prokresleni a ostrost,S60 oproti acku foti o rad lepe.
Ja radeji lepsi HW a hlavne ty 2GB jsou paradni, za 6k tohle nabidne malokdo, tohle je pro me uzitecnejsi nez fotak ktery ale take nefoti zle, takze asi tak.

Pokud ti fotky vyhovuji, libi se ti a tolik jako ja na kvalite zase nelpis (cim vice svetla tim ale budou lepsi), bral bych Lenovo S60 huawei je asi o 1k drazsi a me se treba designove prilis nelibi.
Srovnani P8 lite a S60, mas trebas zde:
http://www.gsmarc.com/lenovo/s60/compare/p8-lite/

HW jsou si velmi podobné, huawei ale tuším nemá x64bit cpu navíc ani sdg ale kirina téhož výrobce, ty moc kladně hodnoceny nebývají ale může to být už jinak.
Mezi náma x64 co mám je fajn, ale reálné využití nějak nevidím, možná časem.
Za tisícovku víc u H dostaneš dvojnásobnou porci uložného prostoru, tedy 16GB oproti 8mi u S60 a foták netuším, recenze zatím nejsou.

EDIT: hodně se mi u S60ky líbí, možnost v nastavení aktivovat rozsvícení displeje v pohotovstním stavu, dvojitým poklepáním na něj, je to výborná vychytávka a nevím o jiném výrobci kromě lg který by toto v telefonech měl, snad jen xperie z3 a z3c ale ty jsou cenově uplně jinde.
Není to však dotažené do konce a k zamknutí z launcheru, musíte použít zapínací tlačítko, to ale nevadí, je přesně tam kde má být a palcem jste na něm krásně.
Naopak když přes den chcete zkontrolovat novinky, dvakrát tuknete, tel naběhne na lockscreen a dvojitým poklepáním ho zase uložíte k spánku.
Tuhle vychytávku tuším huawei u svých telefonů nepoužívá, pokud se nepletu.

EDIT 2: Jinak musím vyzdvihnout a to doslova do nebes, zvuk linoucí se z pravé mřížky vespod, levá je vyhrazena mikrofonu.
Kvalita je tak akorát, tedy výšky/středy (basy nečekejte i když náznak tady je), ani na maximum nijak nechrčí ani není více zkreslený, ale hlavně vážení HLASITOST na maximum, prostě nemůžete nikdy přeslechnout! je to do slova a do písmene ŘVOUN a málokterý mobil dnes, hraje takhle nahlas a že to je jedna z věcí na které se při koupi mobilu zaměřuji.
Díky umístění hlasitého repro, není nikdy ztlumen, pokud jej tedy do kapsy nedáte vzhůru nohama ale když jej zasouváte klasika spodními tlačítky nahoru.
Kvalita zvuku při hovoru je také velmi dobrá, hlasitost dostatečná ani na max. nic nechrčí a protistrana mě taktéž slyší jasně, čistě a srozumitelně, za tohle tedy základní a nejduležitější vlastnost, při použití smartphone k tomu, k čemu je telefon vlastně určen, inženýry a vývojáře z lenova prostě chválím.
Naposledy upravil Fíla dne 24. 5. 2015 04:36, celkově upraveno 5
Důvod: příspěvky sloučeny
Taurus1116
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod darwcz 26. 5. 2015 09:35

Děkuji moc za informace, telefon kupuji :) fotky nejsou to hlavni co potřebuji.
darwcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lembi 26. 5. 2015 11:53

Telefon mám už měsíc, jsem s nim opravdu spokojenej, žádné sekaní se nekoná, proti mému předešlému telefonu LG L7 II, je opravdu rychlý, krásný displej, sluchátka v balení hrajou velmi dobře, GPSka funguje taky rychle, foťák celkem ujde, ale není to nejlepší, ale u telefonu za 6 tisíc je dobrej :) pro mě je výhoda 2 sim karet. Bateka v klidu 2 dny, někdy i 2, ale to už se člověk musí snažit :D
Lembi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 27. 5. 2016 15:33

Jakou kartu nejvíce zvládne? Je pravda, že jen do velikosti 32GB?
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků