S4 mini, S3 Neo nebo jiny pro holku

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Budrumi 11. 3. 2015 00:10

Zdravim vsechny, kamaradka si chce koupit novy tel. Doted mela starsi dotykac od Samsungu (S5230 Star). Uz ji 2x odesel displej (nyni po zaruce), tak se rozhodla pro vymenu.

Zakladni pozadavky:
- displej max. 4.3"
- dobre GPS
- slusna vydrz baterky (telefonovani)
- bluetooth
- cena zhruba do 5k, max. strop je 6k

Vyuziti:
- telefonovani, sms
- navigace
- ostatni okrajove

Jak vidite, tak zadne extra naroky. Hlavne aby zvladal navigovat a telefonovani soucasne (coz snad dnes taky zvlada kazdy mobil). Vzhledove se ji libi S4 Mini a vyhovoval hlavne co se velikosti tyce.

Prodejce v obchode ji vsak od S4 mini zrazoval, ze pry ma radsi koupit S3 Neo. Ten je sice novejsi a potencialne rychlejsi, ma vsak (oproti S4 mini) obrovsky displej.

Sam nemam se Samsungem zadne zkusenosti, ale taky jsem neco cetl o pomalosti TouchWiz, nicmene se mi zase moc nechce verit, ze by to nezvladalo navigaci (dejme tomu Here+ port na Android) spolecne s telefonovanim.

Pripadne je nejaky podobny novejsi tel. v nabidce, ktery by vyhovoval (vetsi displej opravdu jen v nouzi). Je to pro holku, takze ve vysledku stejne bude hrat velkou (subjektivni) roli vzhled.

Predem diky za rady
Budrumi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 11. 3. 2015 00:15

Buďto S4 mini, ale je tam bohužel TouchWiz, nebo odladěný HTC One m7 mini, možná jde už za dobrou cenu koupit Xperia Z1 Compact. Z těch nejlevnějších LG L65
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Budrumi 11. 3. 2015 00:30

Dik, nicmene jak One Mini (1) (predpokladam, ze to je ten "one m7 mini"), tak i Z1 Compact jsou oba pres limit. Z1c jsem nasel nejlevneji kolem 7k, One mini za cca 6800.
Nicmene dik, navrhy predam, kdyby byly dalsi, tak je uvitam.
Budrumi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 11. 3. 2015 00:39

Ty dva nejdražší jsou cenově nejníže od zahájení prodeje, a proto jsem je uvedl, jde o velmi dobrou volbu :) Ještě se podívej na Huawei G6 LTE, LG Optimus F6 u MP za 3tis.
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod metyn 11. 3. 2015 06:05

lg f60,sice má 4,5 ale velikosťů by odpovídal, Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod johnier 11. 3. 2015 12:52

S3 neo jsemkoupil asi pred mesicem zene a myslim ze je to pomer cena/vykon dobrý kup. Co mam feedback tak se ženskym libí, pro me to byla takova sazkana jistotu ze to bude slusne fotit, 1,5GB RAM a qualcomm chipset bude šlapat rozumě, a display s dobrým rozlišením + obecne mam rad super amoledy.
Každopadne žena je spokojena a kdykoliv jsem navrhl že to mužem vymenit ve 14 denni zkusenbni dobe za neco jineho me razantne rekla ze ne, že je spokojena a nevi co by ji melo chybet nebo vadit.
Jediny co je menši nevyhoda je absence LTE ale do 5000Kč s podobnymi parametry snyd jen LG G2 mini ale tam jsem radsi uprdnostil notifikační diodu vetší RAM, protože žena ma furt nějakou udalost zmeškanou a je na diodu zvykla + internet v mobilu nema a popřípadě na bezne chatovani neni potřeba LTE.
johnier
Junior

Odeslat příspěvekod domcek 11. 3. 2015 16:09

Co Huawei G6? Displej 4.5 což je lehce přes, ale moc velký mobil to zkrátka není. Jinak v bílé je to stylovka ;-)
Nokia 3310 - SE K750i - SE K550i - Nokia 5130 - HTC Touch Pro - Motorola Defy plus - Sony Xperia V - LG G2 32GB
domcek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Budrumi 12. 3. 2015 10:29

Diky vsem za navrhy.
Budrumi
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků