Sony Xperia Z3 Compact - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod roddy 27. 1. 2015 14:26

Jsem se Z3 Compact zatim maximalne spokojeny.
Funkcnost je bezchybna a vydrz zcela necekana.

Co mi nevyhovuje, to jsou vetsinou jen nektere veci dane androidem, za ktere ale Z3C nemuze.
Treba velke ikony, malo moznosti na upravu plochy, atd. , ale na to mam Nova launcher ;-)

Samozrejme me taky dost vadi nemoznost ukladat radu veci na SD kartu a neschopnost nekterych aplikaci pracovat s SD kartou, ale to je zase vec KitKatu.

Co mi ale pripada na Z3C dost neprehledne je radio.
Nevim, jestli to nelze nebo jsem na to jen neprisel, ale nemuzu si seradit stanice podle sveho poradi (vzdy vyjede jen seznam oblibenych, ktery nemohu upravovat) a take temer nejde jednoduse preskakovat z jedne stanice na druhou (napr. nejakym vyrtualnim tlacitkem "sipkou" a nebo jen prejetim prstem). Vzdycky to pri posunu projizdi tuner a zastavuje se to na zachytitelnych stanicich a tedy nejen na tech, ktere mam ulozene (posloucham treba 10 stanic, ale v dosahu jich je 20 - pokud chci preskocit z jedne na druhou prejetim prstem po plose, tak jsem nucen projet i tech dalsich deset stanic, ktere neposloucham a nemam je ani ulozene).

Navite nekdo o nejake vhodne aplikaci na upravu radia? Prosel jsem v Google Play vsechno mozne, ale nic jsem nenasel.

Diky za odpovedi.
roddy
Junior


Odeslat příspěvekod Pipinnn 2. 2. 2015 17:26

Zdravím všechny majitele Xperie z3c. Mám otázku, je tady někdo s oranžovou variantou telefonu? A jak je spokojen? Byl jsem celou dobu presvedcen pro bilou, nakonec jsem si tu oranzovou objednal. Tak bych rad slysel nejaky ohlas na tuhle barvu. Diky moc!!
Pipinnn
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 3. 2. 2015 03:07

Přítelkyně má oranžovou Z3C a vypadá moc luxusně. Nevím co víc chceš slyšet. Jinak je to špičkový telefon. :-)
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrazakkuba 4. 2. 2015 14:31

Ahoj lidi, chci se zeptat těch, kteří Z3C máte 2 měsíce a více... Jak vypadají vaše záda? Samozřejmě neberu v potaz žádný obal... Já jí mám asi od října, měl jsem měsíc obal, ale vzhledem k tomu, že nemám obaly rád, tak jsem to sundal. Nicméně na telefon si dávám celkem pozor, nepadá mi na zem, pokládám opatrně, určitě s nim nešoupu po stole nebo tak něco....přesto ty záda vypadají otřesně, mnohem hůř než třeba na iPhonu 4/4S po stejné době, co jsem ho používal. Jak jste na tom vy?
Apple iPhone 6
Mrazakkuba
Junior

Odeslat příspěvekod beat 4. 2. 2015 17:20

Nemám rád klouzavá záda.. Takže na telefonu Skinzone. Předek bez ochrany a žádný problém.
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 4. 2. 2015 17:38

Máme doma Z3 a Z3C a pro jistotu jsme aplikovali na záda i displej Invisible sheald. Fólie není vůbec vidět že tam nějaká je a ochrání i před případným prasknutím skla na zádech pri hrubším pokládání na stůl atd. Doporučuji :-)
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod amonra11 4. 2. 2015 22:36

Má z Vás niekto s kúsenosti s touto "fóliou" a obchodom?
http://www.ipshop.sk/amazing-h-sklenena ... _7387.html
amonra11
Junior

Odeslat příspěvekod Mrazakkuba 5. 2. 2015 12:02

No s tou fólií jsem to asi pokazil... měl jsem si jí tam dát na začátku, teď už je to celkem jedno vzhledem k tomu, jak ty záda vypadají :) ale tak aspoň si z toho třeba vezme poučení někdo další a tu fólii si koupí hned na začátku :)
Apple iPhone 6
Mrazakkuba
Junior

Odeslat příspěvekod Tom Pospil 5. 2. 2015 13:27

Osobní zkušenost s fóliemi - na Z3C jsem použil fólii od SkinZone (průhledná fólie + skin), na základě předchozích zkušeností. Fólie na displeji bez problémů, klouže méně než displej bez ní. Skin na zádech - vzhled mne moc netrápil, ale skin neklouže, což je pro mne rozhodující. Jistota úchopu se skutečně razantně zvýšila, nemluvě o odstranění klouzání po stole apod. Pro zajímavost jsem po 2 měsících vyměnil fólii na čele za Panzer Glass - prst po něm klouže výrazně lépe než po Screenshieldu, docela funguje i oleofobní vrstva. Teď rozeznám čelo a záda telefonu po hmatu i v kapse, ještě před jeho vytažením - pro mne to bude asi ideální kombinace.
Tom Pospil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Backgramond 11. 2. 2015 18:44

Prosím o radu vybírám nový telefon a můžu mít u vodafone Z3 compact za hoooodně luxusní cenu a tak prosím o radu, jelikož ho musím rychle objednat. Pokud chápu tak když si koupím toto:
http://www.sonymobile.com/cz/products/accessories/wireless-charging-plate-wch10/#tabs
tak nemusím oddělávat jakékoliv krytky a můžu nabíjet bezdrátově za více než tisícovku anebo znáte lepší řešení.
Děkuji Tom
Audinst MX1 + AKG 271MKII
Sony STR-DE 495 - zatím 5.1 Sony plast
Tesla NC 440
Backgramond
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 11. 2. 2015 19:28

Bohužel to nepůjde. Z3 Compact nemá integrované bezdrátové nabíjení přímo v sobě. Potřebuješ kryt pro bezdrátové nabíjení WCR14, který má v balení i tuto podložku. Ale bohužel ten kryt je jen pro větší Z3.
http://www.sonymobile.com/cz/products/a ... ver-wcr14/
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filom3n 11. 2. 2015 20:06

Já mám ten nabíjecí dock, prindu cvaknu a je to, v pohodě, nevím jak rychle nabíjí ten bezdrat, četl jsm že to je pomalý, a v docku jsou dva držáky, můžeš but nabíjet v obale, nebo bez...mám z1 velkou, dock stal pár susnu
filom3n
Junior

Odeslat příspěvekod Backgramond 11. 2. 2015 20:33

A máte origo dock anebo odkud jste ho kupovali?
Audinst MX1 + AKG 271MKII
Sony STR-DE 495 - zatím 5.1 Sony plast
Tesla NC 440
Backgramond
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaroh 12. 2. 2015 06:36

Ja mám nabíjací kábel s magnetickou koncovkou, nabíja to luxusne a nemusím otvárať krytku. A stál pár euro.
jaroh
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků