Samsung SM-G900F Galaxy S5 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cz pida 29. 1. 2015 19:02

ta složka smazat jde...jen trochu bádej :-)
cz pida
Junior

Odeslat příspěvekod MHertel 29. 1. 2015 19:16

Jo uz to mam to byla zatim nejvetsi vyhra :D Teda nemazal jsem ji jen prejmenoval a hodil tam co potrebuju ted jsem spokojeny :-)
MHertel
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 29. 1. 2015 20:37

Taky to vidím na ETL, ale pořád váhám :/
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MHertel 29. 1. 2015 22:39

Jsem spokojeny telefon jede krasne je to na tobe :-)
MHertel
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 30. 1. 2015 05:19

Tak nahozeno ETL a super, svižnost parádní asi lepší jak kitkat, žádné lagy vše šlape. Jinak nechápu kde zmizlo gesto při přecházení stránek v prohlížeči mávnutím ruky na jinou kartu. V nastavení těchto gest je pouze jenom hudba a galerie? Proc? Toť nechápu. .. jinak v poho zatím; )
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 30. 1. 2015 08:08

Kdo má Slovenskou ORX, vyšel update pro 5.0
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 30. 1. 2015 08:51

Tak jsem přešel na lizatko a celkově spokojenost. Bila barva a novy font vypadaji moderněji jen si budu muset zvyknout protože většinou a to nejen u telefonu použivam tmave temata. Vydrž baterky sice ne nějak vyrazně ale zlepšila se. To same svižnost a reakce telefonu ne nějak zasadně protože už u KK nebyl problem ale celkově je system rychlejši. Větši rozdil v rychlosti je patrny hlavně u foťaku a hlavně což mě až zaskočilo při načitani APK např. SuperForum. Jinak APK ktere použivam jedou všechny až na Horizon GO ale to je problem UPC.
Co se mi naopak nelibi tak je novy ukazatel baterie kde nelze přesně odečist jak dlouho je foun v akci. Ne že by to bylo nějak životně duležite ale člověk měl trochu přehled a takhle musi odečitat z nějakeho grafu a to ještě nelze zjistit uplně přesně.
A pak je tu věc kde nevim jestli je to chyba lizatka nebo jen u mě. Při probuzeni a aktivovanem automatickem jasu se displej nerozsviti uplně ale ve dvou krocich. Neděla to pokažde ale je to tak v 80% odemečeni. Při vypnutem automatickem jasu je vše v pořadku a displej se ihned rozsviti na hodnotu kterou ma.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chuckymichal 30. 1. 2015 11:03

Ukazovateľ batérie tam je. Ukazuje sa pri využitý batérie a otvor si "Pohotovostný režim batérie " ten ti presne ukáže koľko je mobil zapnutý.
chuckymichal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 30. 1. 2015 12:25

technikus: copak tam je nového?
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MHertel 30. 1. 2015 14:53

Jednela vec mi vadi proc pri neotevrenych udalostech v notifikaci kdyz stahnu roletku vse pise Obsah je skryty jak zpravy tal volani tak fb nenasel jsem moznost jak to vypnout abyt to bylo videt co od koho prislo?
MHertel
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 30. 1. 2015 15:38

Taky jsem to nenašel :/
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MHertel 30. 1. 2015 15:56

Doufam ze to vypnout jde povazuju to trochu za peklo dost me to obtezuje navic to nema zadny smysl :/
MHertel
Junior

Odeslat příspěvekod Suky. 30. 1. 2015 15:57

Nastavení -> Zvuky a oznámení -> Je-li zamknuté -> Zobrazit vše
Suky.
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 30. 1. 2015 16:03

Suky.: dík moc hlavně že jsem to tam hledal :D
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MHertel 30. 1. 2015 18:09

super diky jeste mam problem se zalozkama vsechny se ukladaji do jakesy podslozky a nemuzu je vyndat a zrusit ty podslozky abych mel na plose jen nastroj se seznamem zalozek jak na KK :/ uz to nekdo zkousel?
MHertel
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků