iPhone 6 z Datartu

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod honzatrx 3. 1. 2015 13:55

Vrátit do 10 dnů lze když už věc rozbalenou, tak pokud možno téměř nepoužitou. Zásadní je ovšem se nezmiňovat o závadě. Jakmile udáte závadu, už to prodejce může vzít jako reklamaci a pak (záleží i na náladě prodavače) může klidně udělat to, že využije na vyřízení 30 denní reklamační lhůtu. Pak klidně dostanete nový přístroj, ale holt si jako projev zákonné buzerace měsíc počkáte.Obecně vše záleží na vůli, vstřícnosti a ochoty prodejce,zda a do jaké míry využije důsledně svých zákonných práv, jen aby zákazníka vydusil.
honzatrx
Junior

Odeslat příspěvekod Nikkky 5. 1. 2015 13:46

Děkuji Všem, dneska ho odnáším.. Nějak jsem se k tomu dříve nedostala.. S těmi 10ti dny jsem to četla, každopádně mobil je vybalený a sejmuta folie.. Zkusit to můžu, ostatně dělá mi to, když je telefon v teple.. Když je v chladu, tak to nic nedělá.. Do Českého jsem to odnést chtěla, ale dělám v práci tak, že nemám šanci stihnout se tam dostat. Takže to odnesu do toho Datartu.. Každopádně pak dám vědět, jak to dopadlo :) Děkuji moc všem
BlackBerry Bold 9700, iPhone 3GS, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 6
Nikkky
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sune2009 5. 1. 2015 14:25

a co zkusit kontaktovat Apple? měla by na to být i roční záruka od nich a prý přijede technik za tebou a většinou to řeší výměnou kus za kus...
sune2009
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nikkky 5. 1. 2015 14:32

O takové možnosti jdem nevěděla. Přemýšlela jsem že zkusím ten iPhone vrátit do Datartu, v 10ti denní lhůtě.. Ale bojím se, že by ho nevzali nazpátek, když má sundanou folii z krabice.. Každopádně kdyby jsi mi napsal víc info k této možnosti budu velice vděčná. Děkuji moc ;-)
BlackBerry Bold 9700, iPhone 3GS, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 6
Nikkky
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sune2009 5. 1. 2015 14:53

Zavolej na tohle číslo zdarma 800 700 527 (připrav si Seriove číslo)a zkus se na to poptat,ale Datart by měl být premium reseller,takže by se na to ta Apple záruka měla vztahovat.
sune2009
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bjack 5. 1. 2015 15:40

Na Apple nemá smysl volat, pokud není telefon zakoupen přímo přes e-shop Apple, tak se s váma ani nebudou na infolice bavit. Zkušenost z nedávné doby, iP6, zakoupeno v iStores.cz.
bjack
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ahoj1234 18. 1. 2015 00:00

Je to obecná vada iPhonů u české distribuce, psalo se o tom na jedné jablečné stránce. Mělo by to jít rychle, ale samozřejmě je to nepříjemné reklamovat takhle drahý telefon.
ahoj1234
Junior

Odeslat příspěvekod Cajky 18. 1. 2015 05:56

A jaké z toho plyne ponaučení? Pokud to člověk nedostal, tak kupovat zásadně přes internet kvůli 14ti denní lhůtě na vrácení.
Cajky
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků