Sony Xperia Z3 Compact - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bacccardi 27. 12. 2014 20:19

Ahoj, co mám dělat když se mi ztratil signál už jsem ho restartoval, vyndal sim? Poraďte a nashle
Bacccardi
Junior

Odeslat příspěvekod Kkozi 28. 12. 2014 23:06

Yeees, tak ho mám konečně taky doma. Jeden rychlodotaz..dá se do notifikační oblasti nastavit jezdec úpravy jasu displeje? díky.
Kkozi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 29. 12. 2014 10:17

Baccardi: Zkus další klasické postupy, jako jiná SIM, ověř si, zda je tam signál, přehraj FW. Jestli to nepomůže reklamace.
Kkozi: Přímo jezdec myslím ne.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas_Jelen 2. 1. 2015 17:13

Ahoj. Mám nový Z3 compact a nevím kde je chyba. V nastavení hlasitosti, jak jsou tam ta táhla si to dám na maximum a řve to pěkně nahlas. Uložím to, ale jakmile mi někdo volá tak to zvoní značně potišeji, než mám nastaveno. Nevíte kde by mohla být chyba? Děkuji
Lukas_Jelen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Picos 6. 1. 2015 14:04

Skusal som v predajni dve Z3c a u oboch pri trochu silnejsom zatlaceni displeja sa robili duhove flaky. Robi to aj na vasich kusoch :shock:
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod oranzova tresen 6. 1. 2015 17:08

To jsou zase dotazy. Tlacim silou na display a dela mi to fleky, ohybam telefon co to jde a on se prohne, boucham kladivem po displeji a on praska...dela to i Vam? :shock:
oranzova tresen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Picos 6. 1. 2015 17:37

Pozor. Ja mozem na svojom ONE tlacit na displej kolko chcem a flaky to nerobi. To iste na na iP6. Tento defekt sa prejavoval na prvej serii HOX a preto som sc jeho kupou pockal, az to vychytali. Na Z3c som nemusel velmi tlacit na displej, uz pri miernom tlaku to reagovalo flakmi a to na oboch skusanych kusoch.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod beat 7. 1. 2015 01:07

To není nic o vychytání. Prostě to má display a na něm hned sklo. Je to LCD a co dělá LCD po dotyku ví asi každý. Když čistím display notebooku nebo televize, dělá to krásnou duhu. Pokud sahám na Z3C, nevidím nic. Když jsem testoval "těsnost krytek pomocí servisního menu" a tlačil na display, tak se drobná duha objevila. Ale to nemělo nic společného s běžným používáním telefonu..
LCD je prostě "liquid crystal display", a to "liquid" je prostě tekuté. S tím neudělá nikdo nic.
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod Picos 7. 1. 2015 16:11

Beat, nemozem s tebou suhlasit. Ja som si to duhovane vsimol pri nie velkom stlaceni displeja Z3c. Ja mam na svojom HTC ONE takisto LCD a mozem nan tlacit, az sa mi robia flaky pod nechtami a nic, ziadne duhovanie. Robili to prve kusy HTC ONE X, ktore reklamovali. Najdi si o tom vlakno. Sam som cakal, az to bude v poriadku a az potom som HOX kupil. Ak je to vlastnost vsetkych Z3c, tak neviem.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod beat 8. 1. 2015 00:06

Každý výrobce to má jinak.. Někdo má mezi displejem a sklem více vrstev, někdo žádnou..
Pak jde o tloušťku skla, kontrukcí pod displejem, velikost displeje, jak moc je náchylný na ohyb...
U HOX to byla vada, tam se to projevovalo při běžném používání, to jsem u Z3C nepozoroval.
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod BLOODEYE 8. 1. 2015 09:19

Mne na pravom kraji displeja vznikol zlty flak a zvacsuje sa... FCK. Uz ma ten telefon unavuje, pockam si na vodeodolny HTC :) lepsi zvuk (repro/vystup), bez krytky a lepsi foto chyba na Z3c
SE-Nokia-Samsung-HTC-SONY-LENOVO
BLOODEYE
Junior

Odeslat příspěvekod Bacccardi 21. 1. 2015 14:26

Dobrej, kdy asi bude aktualizace na androida 5.0? Děkuju
Bacccardi
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 1. 2015 14:28

Cca únor. Prostě až bude.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 25. 1. 2015 18:42

Podle posledního info ma mit Z3 Lolipop hned zacatkem unora a Z3 Compact v druhe pulce unora. ;-)
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikkke 26. 1. 2015 20:43

Ladies and gentlemans, jak jste spokojeni se zvukem do sluchátek, co Vám z toho leze? Je tu někdo, kdo to krmí něčím opravdu kvalitním Flac 24/44 -24/192 Khz a hraje se slušnými sluchátky? Dík.
Mikkke

Nokia 3210, Nokia 6310i, SE D750i, Nokia N82, SGS, SGS 3, SGS 6 64gb pearl white, SGS 9+ 256gb sunrise gold, SGS 10+ white
mikkke
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků