veliko finale - LG G2 nebo co?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod krtenek 26. 12. 2014 20:19

Z3 nikdy, nejsem milionář. Jinak u Chocholouška jsem byl, ale nechtěli mě. Prej takovýho magora ještě neviděli.
Rád bych zdůraznil, že nějakých 9 -10 tis. je pro mě opravdu hodně a zároveň vybírám telefon na příštích min. 5 let, proto pořád váhám co a proč.
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 26. 12. 2014 20:22

Na příštích min. 5 let?, chlape Silvestr ještě není, natož první duben.....
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod krtenek 26. 12. 2014 20:26

Jsem konzervativní starej kořen, neměním co funguje. Kdybych takhle jednou nedostal jistého Samsunga zadarmo, jel bych pořád na N6303c.
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DRSG 26. 12. 2014 20:36

Když si kůpím G2 za 8, milionář nejsem, ale z3c za 10, pak ano ;-) vskutku logické ...
DRSG
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 26. 12. 2014 20:40

Nj jenže smart ti za pět let nepojede tak aby se dal používat, uvidíš, hloupý ano i ta tvoje nokia by jela ještě dnes, ale smarty z roku 2009 mají problémy.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mahoner 26. 12. 2014 21:13

Rozhodně zvol model huawei ascend G7 - KOV , LTE , KVALITA
Mahoner
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 12. 2014 21:31

krtenek píše:Z3 nikdy, nejsem milionář. Jinak u Chocholouška jsem byl, ale nechtěli mě. Prej takovýho magora ještě neviděli.
Rád bych zdůraznil, že nějakých 9 -10 tis. je pro mě opravdu hodně a zároveň vybírám telefon na příštích min. 5 let, proto pořád váhám co a proč.

On ale píše o Z3 COMPACT !!! "Stejná" cenovka jako u G2

Jak jsem psal v úvodu:
Další diskuze LG G2 nebo něco jiného ?
Neskutečné .....

A dodávám .... měl jsem pravdu, zbytečná diskuze, kde potenciální kupec ve velkém finále řeší opravdu koko....y a diskutuje se tom samém jako ve 3 vláknech, kde diskutoval před velkým finálem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
anonymni

Odeslat příspěvekod krtenek 26. 12. 2014 21:52

Z3c stojí 13 000, G2 stojí 9 000 (namátkou http://www.ispace.cz/sony-xperia-z3-com ... 803-black/ nebo http://www.sunnysoft.cz/zbozi/062ZSO-31 ... cerna.html).
Šedivky mě nezajímají.
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmen201 26. 12. 2014 21:53

Je to troll a hlupak...jedine co by splnovalo jeho podminky je iPhone6 ale na nej zase nema superman penize...:)Jinak jeho nick odpovida jen bych tam dodal pismeno e:))
xmen201
Junior

Odeslat příspěvekod sata007 26. 12. 2014 22:07

Jestli chceš podporu alespon 4 roky tak si budes muset koupit iPhona bohužel :)
Ze chces mobil na 5 let jsi měl zmínit jako první protože v dnestni době to uz neni normální.
Naposledy upravil sata007 dne 26. 12. 2014 22:09, celkově upraveno 1
sata007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bolojang 26. 12. 2014 22:08

No on je to takovej papirovej kovboj. Teoreticky rozumí mobilum, focení, audiu, sluchatkum. Ale vlastně nerozumí ničemu, zkušenosti nula. Nedávno tady placal něco o hroznejch fotkach ze sony a ze vybírá tel v ceně do 6000. No a kam se teoretik posunul. Teoreticky k G2 a možná k Z3c. Za měsíc zase bude banovat nad dalším telefonem za 15 a pak....
Ztráta času všech, ale na druhou stranu, umí pobavit. A to se cení.
bolojang
Junior

Odeslat příspěvekod krtenek 26. 12. 2014 22:21

To je tak, když člověk sosá jen z recenzí. Skutečné fotky z praxe jsem právě ze Z1c viděl až dnes. Navíc mi ten člověk dal školení o rozdílech ve fotkách z obou přístrojů. Nemám důvod mu nevěřit, je to prof. fotograf.
Já jsem rád za vaši podporu tohoto fóra, jelikož reklamní banery se úspěšně točí.
Iphone fakt ne, já ty peníze nekradu.
Teoreticky elektronice bohužel nerozumim, to bych tu netrávil čas. Jsem zkrátka stará škola.
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bolojang 26. 12. 2014 22:33

No vidíš a o hroznejch fotkach z Z1C jsi me nedávno přesvědčoval. No nic, tak aspoň někdo te přesvědčil když jsi me nevěřil. Doufám ze už aspoň ty nebudeš šířit tyto nesmysli.
bolojang
Junior

Odeslat příspěvekod krtenek 26. 12. 2014 22:38

Nebudu, kaju se. :-[
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mcsafety 26. 12. 2014 22:40

Asi si rád povídáš, co? :D já to chápu, udělej to pro sebe a výběr si. Já jsem si vybral Ve asi po měsíci a i to je trochu moc. Stejně se v tom člověk nakonec ztratí a už to vybírání nemá smysl. Já stejné vždycky nakonec vezmu to co.jsem vybral ze začátku :D. Btw. Úplně nemůžu souhlasit s tím že ti smart nemůže vydržet 4-5 let. Když se k němu chovas slušně. Třeba máma má sgs1, kterou jsem koupil 2011 z třetí ruky a pořád jí slouží ikdyz je to pomaly jak peklo, moderní app to prostě nezvládá..ale volat muze..
mcsafety
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků