Nokia Lumia 830 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod uiqjirka 8. 11. 2014 11:08

Ozareni pixely při GS je samozrejme nesmysl, ten displej není cerny ani při zobrazeni uplne cerne tapety.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimonaut 8. 11. 2014 12:40

Myslel jsem si to.
Už třetím rokem lumia 920 a jako pracovní průběžně různé androidy i lumie.
mimonaut
Junior

Odeslat příspěvekod kiki_88 7. 12. 2014 21:20

presiel niekto z lumie 920 na 830 ? ak ano tak ako hodnotite prestup ? klady zapory oproti l920 , hlavne ma zaujima displej , ako je natom s ciernou farbou ? lepsie horsie alebo tak isto ako L920? dik
Nokia Lumia 830 White
kiki_88
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vojta66 7. 12. 2014 22:29

Tak jsem objednal v akci od Mrkvosoftu a hle nejde spustit foťák a je to HW problém . To nám to pěkné začíná
vojta66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paul Saunders 14. 12. 2014 09:30

Mám dva dny L830 a také máte problém s ostřením za slabého světla? Všiml jsem si, že kde je méně světla, tak blesk se spustí, ale když chci fotit "tmu" - tak to ostří bez blesku a výsledná fotografie je nezaostřená
Paul Saunders
Junior

Odeslat příspěvekod mimonaut 14. 12. 2014 11:00

to si myslím že je naprosto normální u většiny telefonů. Ostří se na základě porovnání kontrastu a když telefon nemá čeho se chytit, nezaostří. Jisté řešení je ostřit růčo (např. přes one shot nebo lumia camera)
Už třetím rokem lumia 920 a jako pracovní průběžně různé androidy i lumie.
mimonaut
Junior

Odeslat příspěvekod Paul Saunders 14. 12. 2014 11:11

Tak se zdá, že jsem problém vyřešil (naprosto náhodou). Všiml jsem si, že v telefonu jsou dvě aplikace pro fotoaparát. Nokia Camera a Fotoaparát ( asi od MS). Když používám Fotoaparát, tak zaostřování funguje dobře i ve tmě.
Paul Saunders
Junior

Odeslat příspěvekod nordles 18. 12. 2014 12:44

čau, po dvou týdnech užívání L830 jsem narazil na první problém - Lupa obrazovky. Někdy funguje a někdy ne, jak se tomu chce. Někdy zareaguje napoprvé a někdy do displeje klepu pul minuty než zareaguje a pak zase nejde vypnout :-) používám folii na displeji ale to si nemyslím že by to bylo folii, setkal jste se někdo s tím?
nordles
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k.o.v.b.o.j 30. 12. 2014 10:21

Nazdar ve spolek. Včera jsem si pořídil tento telefon. Mate někdo zkušenosti s vhodným pouzdrem či bamprem na 830?? Žádné se mi na netu nelíbí.
k.o.v.b.o.j
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xsys 30. 12. 2014 10:34

v bezejmennym kramku s prislusenostvim jsem poridil obycejny, typu pytlik, z falesne kuze za 200kc. Takovy ty ktery nechrani rohy jsou uplne nahouby, jako treba origo http://www.microsoft.com/en-ie/mobile/a ... fications/
xsys
Junior

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 30. 12. 2014 11:07

Máma dostala k Vánocům rovněž (bílou) 830ku. Jako pouzdro nejdříve dostala Krusell MALMÖ TEXTURECOVER ale ten hned při první velmi opatrné instalaci praskl od jednoho rohu směrem do středu.
Tak jsme na rychlo v bezejmeném stánku sehnali TPU "kondom" od CELLY za 200,- a je spokojená ...
To pouzdro originál od nokie ani pouzdro vlastně není, jen zadní kryt s flipem.
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kiki_88 5. 1. 2015 12:30

kiki_88 píše:presiel niekto z lumie 920 na 830 ? ak ano tak ako hodnotite prestup ? klady zapory oproti l920 , hlavne ma zaujima displej , ako je natom s ciernou farbou ? lepsie horsie alebo tak isto ako L920? dik


takze uz mam Lumiu 830 White , cize si mozem odpovedat sam na svoje otazky :D

takze prve pocity su skvele , telefon krasny , tenky , lahky a pevny ,

displej je lepsi ako na L920 , teda podanie farieb a citatelnost na slnku , cierna je kus horsia oproti L920 , glance screen svietie tiez slabsie ako na L920 , HD rozlisenie na 5" uplne postacuje ,

ak mate nejake otazky typu aky je rozdiel oproti L920 kludne sa spytajte , zatial mam este oba telefony doma,
Nokia Lumia 830 White
kiki_88
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yees 5. 1. 2015 13:47

Jak hodnotis rychlost v porovnání s 920? Myslim tim hlavne spousteni aplikací a resume z uspaného stavu.
yees
Junior

Odeslat příspěvekod kiki_88 5. 1. 2015 15:56

rychlost je trosicku lepsia , teda spustenie aplikacii je o nejake milisekundy rychlejsie , resum s uspaneho stavu mi tiez pripada rychlejsie, celkovo telefon je velmi svizny ,
Nokia Lumia 830 White
kiki_88
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotovyrado 9. 1. 2015 06:25

PetrKR píše:telefon (díky "obnovení" nastavení z L620 byla konfigurace rychlovka)..
Prosím Tě, pokud máš (měl jsi) dvě Lumie a do L830 jsi nacpal zálohu z L620, jak je to s placenýma aplikacema? To je můžeš mít na obou? Je to nějak ošetřeno, nebo prostě když si jako uživatel s MS Live účtem zakoupíš dejme tomu Navigon, tak jej můžeš používat na více přístrojích přihlášených pod jedním Live ID? Díky
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků