Tarifomat - slevy na Vodafone tarify

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bikeforyourlife 30. 9. 2014 11:28

Zdar. Taky jsem měl za 524,- ale pak mi to zvedli na 750,- jako za každou neomezenku na RED LTE. A udělali to automaticky, vůbec se mě neptali, jestli chci nebo ne, sice mi zavolali, ale to jen proto, aby mi to oznámili, což není dvakrát dobrý přístup.
Bikeforyourlife
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod R.a.l.f 30. 9. 2014 12:09

Nesmysl, pochybuju ze by ti to jen tak zmenili, zvlast pokud mas smlouvu....Nikdo jiny o teto zmene nepsal.

(Koukam, ze nova registrace... :-)
R.a.l.f
Junior

Odeslat příspěvekod Bikeforyourlife 30. 9. 2014 12:27

Jo, jsem tu novej. Třeba se někdo ozve se stejnou zkušeností.
Bikeforyourlife
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Spike26 30. 9. 2014 13:17

Nevim, taky se mi to moc nezda. vzdyt ty 524,- davaji porad jako retenci. naposledy par dni zpet to tady někdo psal. leda, ze by se jim povedlo ti vnutit něco nového a ty jsi to odsouhlasil. jinak si myslim, ze nemluvíš trikrat pravdive :)
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod milan.44 30. 9. 2014 13:53

Zdravím a dovolím si vstoupit do této diskuse, je to cca 15 minut co mi volali z O2 . Slečna mi nabízela buď - FREE O2 Plus Neomezeně 120+80minut +200MB data za 399 Kč, nebo FREE CZ neomezenku + 1,5 GB dat za 649 Kč. Na moji poznámku, že toto VF to nabízí za 524 Kč (retence) mi sdělila, že mám sice pravdu," ALE cca PO PŮL ROCE TO ZNIČEHO NIC ZVEDNOU NA PŮVODNÍ HODNOTU TARIFU COŽ JE 749 Kč a TO I PŘES TO, ŽE MÁ ZÁKAZNÍK PODEPSANOU SMLOUVU NA ONĚCH 524 Kč. " Tím to reaguji na příspěvek " Bikeforyourlife" .Tak vážení opravdu nevím co si o tom myslet, zda VF či potažmo TARIFOMAT opravdu dělá takové prasárny, nebo se jedná ze strany O2 o nekalou soutěž, či jak to nazvat...
milan.44
Junior

Odeslat příspěvekod Bikeforyourlife 30. 9. 2014 14:01

Ha, tak v tom je zakopanej pes! Vodafon se fakt chová strašně. A Tarifomat mi prasárnu neudělal, spíš naopak - pomohli mi přejít na novej tarif, do dvou dnů by to mělo být hotový (Sdílenej tarif od TM).
Bikeforyourlife
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milanBrno 30. 9. 2014 14:03

Ano, tarif za 524kč zvedají na původní cenu, ale jen těm co nemají smlouvu (dobře jim tak).
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bikeforyourlife 30. 9. 2014 14:28

Ale to není prostě fér.
Bikeforyourlife
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ng900 30. 9. 2014 16:09

Manželka má tuhle retenci za 524,- podepsanou na dva roky a zatím se cena nehla a věřím, že do vypršení smlouvy ani nehne.
ng900
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Novotak33 2. 10. 2014 12:15

Ahoj, chci se zeptat, dostal nekdo v posledni dobe od taeifomatu nabidku na Fer 599 s 50% slevou ? Tuhle nabidku jsem mel, presel jsem na CD (hloupost), ale rad bych se vratil. Vcera jsem volal na VF, tam mi rrkli, ze mi mohou tenhle tarif mabidnout, ale za 305 s 24 mesicnim uvazkem ... Ja bych to bral bez uvazku, 100 kinut staci, jde hlavne o SMS ... Jd3 mi hlavne o to, jestli to jde od nich vytriskat formou tarifoma, i za cenu prechodu ke konkurenci na den . Diky
Novotak33
Junior

Odeslat příspěvekod .357. 2. 10. 2014 13:40

Mně z Tarifomatu nabízeli v pondělí Fér 799 za 399 Kč.
.357.
Junior

Odeslat příspěvekod Bikeforyourlife 6. 10. 2014 10:50

No já když jsem si vyřizoval přechod z VF na T-Mobile u Tarifomatu, tak mi tam vyšli vstříc se vším. Když jsem jim říkal, že bych chtěl co nejlevnější neomezený volání, něco jako předtím Vodafone, tak mi sice dali tarif za normální cenu, ale prej mi proplatí dva měsíce. Má to taky někdo takhle?
Bikeforyourlife
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 10. 2014 14:04

Bikeforyourlife:
Asi ne. Tak nevýhodný tarif by tady nikdo nevzal :D
anonymni

Odeslat příspěvekod mobilman 6. 10. 2014 14:46

Tak nevim ale mam pocit ze Tarifomat je dnes uz des a bida s trochou nouze k tomu, jinak to neumim popsat. Minuly tyden mi dobehla vypoved u Vodafone na RED a tak jsem zkusil zjistit co by kde bylo s nejakym rozumnym internetem (rozumej budto 1,5GB s trochou volani a sms za slusnou cenu s moznosti navyseni FUP nebo primo vyssi FUP).
No a vysledkem je tarif od TMO za 749 (tedy o 50 Kc drazsi nez RED) s tim ze mi daji 2 mesicni pausaly slevu. To je teda terno...
Pak jsem mluvil s nekym kdo dela virtualy a tam byla nabidka na 4GB internet za 449 Kc, zadne volani ani sms. Jako sorry tohle zlvadne treba i Tesco Mobile karta levneji (4GB za 325 a jeste bez zavazku).
Takze nabidka Tarifomatu velmi chuda. Nabidli nekomu ted nekdy vubec neco zajimaveho, co stalo minimalne za uvahu?
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bikeforyourlife 7. 10. 2014 12:37

Mibilman: No jo, ale když si to spočítáš, tak když Tarifomat proplatí 4 měsíce a T-Mobile 2 měsíce (dohromady 6 měsíců), tak ti to vychází nějak na 560 korun za neomezenej tarif. Proto jsem to vzal - žádnou lepší nabídku jsem nikde nenašel.

-- 7. 10. 2014 13:46 --

A pořád lepší, než Vodafon, kterej teda udělal na mě hnusnej podvod (mně to tak alespoň připadá)
Bikeforyourlife
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků