Mobil a přesný přechod na letní čas

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod petrB 29. 3. 2005 05:06

Můj 735i mění čas z 23:59 na 01:00, tak bacha na hodiny po půlnoci!
Mění váš mobil z 2h na 3h nebo kdy?
Naposledy upravil petrB dne 29. 3. 2005 14:16, celkově upraveno 1
petrB
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loco(smazano) 29. 3. 2005 06:03

Moje S65 to zvládla naprosto v pohodě, i když jsem dneska ráno nevěřil tomu kolik je hodin při takové tmě :lol: :lol:
Loco(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fales 29. 3. 2005 06:09

Tak na me T630 se cas sam nezmenil ale nevim cim to bylo nejspis chyba v nataveni protoze kamosum se vse zmenilo v pohode.
fales
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 29. 3. 2005 07:53

to ja to nejak nevychytal, kdyz jsem si jeste v zimnim case nastavoval hodiny na k700, tak jsem zaskrt i polozku Daylightsaving s tim, ze by tel mel cas sam posunout, az saving nastane, ale ono prd, clovek aby to nastavoval manualne, protoze volba tyhle polozky mi posunula hodiny rovnou.. anebo druha moznost, ze jsem natolik blbej, ze jsem tohle proste nevychytal :)
Daft
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Hajn 29. 3. 2005 07:54

Mě změnila čas jen 9300, ostatní zůstaly nedotčené a musel jsem to udělat sám...
"Dobrá nálada vaše problémy nevyřeší, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet."
Marek Hajn
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 29. 3. 2005 07:55

Sem to změnil ručně, nějak mě nenapadlo, že by se to změnilo automaticky :-)
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Marek Hajn 29. 3. 2005 08:23

dejvidek píše:Sem to změnil ručně, nějak mě nenapadlo, že by se to změnilo automaticky :-)
dejv-/quote]


No, 9x00 aktualizují veškeré údaje samy při připojení k netu. U Series 40 a 60 lze nastavit automatickou aktualizaci času, ale čert ví jak to funguje. Jestli jen při připojení k netu, tak je to na prd.
"Dobrá nálada vaše problémy nevyřeší, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet."
Marek Hajn
Junior

Odeslat příspěvekod Daft 29. 3. 2005 08:26

Marek Hajn píše:
dejvidek píše:Sem to změnil ručně, nějak mě nenapadlo, že by se to změnilo automaticky :-)
dejv-/quote]

No, 9x00 aktualizují veškeré údaje samy při připojení k netu. U Series 40 a 60 lze nastavit automatickou aktualizaci času, ale čert ví jak to funguje. Jestli jen při připojení k netu, tak je to na prd.j/quote]

Parkrat se mi ukazalo (kdyz jsem nastavil aktualizaci s potvrzenim), jestli chci cas updateovat z prijate sms.... cert vi.
Daft
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 29. 3. 2005 08:35

Marek Hajn píše:No, 9x00 aktualizují veškeré údaje samy při připojení k netu. U Series 40 a 60 lze nastavit automatickou aktualizaci času, ale čert ví jak to funguje. Jestli jen při připojení k netu, tak je to na prd.j/quote]

Mám teď 6600, 8310 a 6630 (kravne jako bejk, sem línej to poslat do servisu) a první dvě jmenovaný ani nevim jestli se zvládnou přepnout automatïcky, no co hlavně že sem to změnil já :D
8310 sem k netu nepřipojil asi 2 měsíce a 6600 je připojená skoro pořád když nejsem u compu, běží na ní ICQ.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Snowman (novy) 29. 3. 2005 10:05

K700i to sama nazvládla, musel sem to udělat ručně...
Snowman (novy)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 29. 3. 2005 10:18

to jsem rad, ze nejsem jedinej :)
Daft
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radegast 29. 3. 2005 12:44

fales píše:Tak na me T630 se cas sam nezmenil ale nevim cim to bylo nejspis chyba v nataveni protoze kamosum se vse zmenilo v pohode.


Kámošům se to změnilo tak, že v Menu>Nastavení>Čas a datum>Upřesnit>Letní čas a ručně vybrali "1hod. letní čas".
Jen Ti to neřekli :D , automaticky to bohužel nejde.
radegast
Junior

Odeslat příspěvekod Ryba 29. 3. 2005 12:59

Na mobilu ručně, ale na hodinky jsem úplně zapomněl a posunoval je až v pondělí :D

Ryba
<*)(((<
Ryba
Junior

Odeslat příspěvekod mmates 29. 3. 2005 13:06

Tak ja mam Siemens C65 a prehodil se me uplne sam.
mmates
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrB 29. 3. 2005 13:44

HEZKÝ A KDY PŘESNĚ?
petrB
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků