Vodafone tarif Odepiš

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Elv01 16. 7. 2014 08:57

Mirek.P: Nemáte náhodu v PR oddělení Vodafonu nějaké volné místo pro manželku?

Než tarif Odepiš, tak to už je lepší předplacena karta za 99 s neomezeným voláním do VF. Má totiž rozumnější sazby pro volání do ostatních sítí.
Naposledy upravil Fíla dne 16. 7. 2014 10:03, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek
Elv01
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek.P 16. 7. 2014 09:13

Nepotřebuji volat z mého telefonu do ostatních sítí. Na těch 5 minut měsíčně použiji služební mobil.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod DRSG 16. 7. 2014 13:55

A proč nepoužíváte pouze služební mobil? :shock: Já mám služební a pak Nulový na míru pro sms k bank. účtu. 8-) ... a na vše ostatní mám MasterCard :mrgreen: :love:
DRSG
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek.P 16. 7. 2014 14:08

Protože na služebním nemám neomezené volání a kdybych povolal 3 až 4 hodiny měsíčně soukromne, nevím nevím resp vím přesně co by následovalo na firmě. To toho půl sta mě opravdu netrápí.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod DRSG 16. 7. 2014 14:16

Tak to potom ja :-)) Mně stačí 300 minut sakum prdum 8-)
DRSG
Junior

Odeslat příspěvekod GymmiCZ 17. 7. 2014 08:42

Já bych řekl, že Vodafone potřebuje zrušit tarify:
Řekni mi; Povídej; Nezavěšuj; Odepiš; Mezi námi; Na jistotu; Na zisk; Naplno; Nabito; Tarif na míru; Fér
protože chce všechny převést na tarify RED a nové předplacenky.
GymmiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 17. 7. 2014 12:11

Elv01 píše:Než tarif Odepiš, tak to už je lepší předplacena karta za 99 s neomezeným voláním do VF. Má totiž rozumnější sazby pro volání do ostatních sítí.
Proč platit 99,-, když můžu platit 49,-? Předplacenka je mi k prdu, páč do ostatních sítí je drahá. Jinam volám za 1,25 z jiný karty.
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DRSG 17. 7. 2014 12:50

to GymmiCZ: to si piš, že jde o to, co nejvíce starých tarifů zrušit, u nás v rodině jsme nechali zrušit 3x odepiš + jeden jsem prodal, zbývá dalších 5 a ty rušit/prodávat nebudeme (teda minimálně do doby, než si VF zase vymyslí nějakou 3,14čovinu)
to martinsip: naprostý souhlas :-)
DRSG
Junior

Odeslat příspěvekod www.the-s.i.d.y 18. 7. 2014 14:36

minuta volani do vdf site je fakt vyborna, vse ostatni resit pres callback doporucuju cb naopak a net ? ten doufam ze se zlepsi na 500mb za 89 bez retencnich kecu a voala mame nej reseni proc mit odepis.. trololo
www.the-s.i.d.y
Junior

Odeslat příspěvekod Mangalica 31. 7. 2014 09:32

Zdravíčko!

Dneska mi měl proběhnout přenos čísla z Odepiše na Oskartu. Ještě včera mi chodili sms z VF, že přenos proběhne mezi půnocí a šestou ranní, ale teď je 10:30 a moje číslo se tváří jakože neexistuje a sim, na kterou jsem přenášel má stále svoje původní číslo.

Je to normální, že to trvá takhle dlouho nebo se mám na někoho obrátit (asi VF)?
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod DRSG 31. 7. 2014 09:49

Jen hloupý dotaz, proč jste přecházel :?:
DRSG
Junior

Odeslat příspěvekod GymmiCZ 31. 7. 2014 09:52

Mangalica: Hezký den, protože Oskarta je vlastně předplacenka Vodafone stává se, že v den přenosu někdy fungují 2 SIMky. Z Vodafone i Oskarty půjde volat na Oskartu přijímat hovory i SMS, ale ten Vodafone vám vypnou. Jinak zavolejte na Oskarta tým *30 v tomto případě je hovor bezplatný. Přeji hezký den.
GymmiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Mangalica 31. 7. 2014 09:55

Tak to je celkem jedno, ne? Prostě za 50Kč 400min do VF mi bylo k prdu a Oskarta byla ideální, protože se tváří jako VF a dá se do ní volat z manželčina Odepiše.
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod Beavers 31. 7. 2014 10:04

Pokud jsi měl v úmyslu volání ze svého čísla Odepiš již nepoužívat, nemusel jsi přecházet na Oskartu, ale nechat si svůj Odepiš převést na nulový tarif. Manželka by ti tak mohla volat klidně dál, ale kdybys chtěl volat ty z tohoto nhulového tarifu, tak tě hovor přide na nějakých 6,50 / min., což je sice v praxi rozmařilost, ale pokud nebudeš volat, neplatíš nic. Jen jednou za 13 měsíců musíš někomu poslat SMS (1,50 Kč cca) případně uskutečnit jeden krátký hovor, aby Vdf viděl, že je číslo v používání. Každopádně by tě to za rok nestálo ani desetikorunu. Oskartu budeš muset chca nechca dobíjet pravidelně. A kdybys chtěl volat manželce, stačilo by ji prozvonit, jejích 400 minut by bylo až až pro dva lidi :-)
Beavers
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mangalica 31. 7. 2014 10:12

Tohle všechno vím, ten nulový tarif mi nabízeli i s 50% slevou a účtováním po vteřinách, ale já z toho potřebuji volat i jinam. Sice málo, ale potřebuju. Většinu často volaných čísel mám na callback u Voocallu. U Oskarty mi vyhovuje net 1Kč za 1Mb. Ty 200 za půl roku provolám.

Teď fakt řeším, proč není číslo přenesené a tváří se, že neexistuje. >:-(

-- 31. 7. 2014 10:15 --

GymmiCZ píše:Mangalica: Hezký den, protože Oskarta je vlastně předplacenka Vodafone stává se, že v den přenosu někdy fungují 2 SIMky. Z Vodafone i Oskarty půjde volat na Oskartu přijímat hovory i SMS, ale ten Vodafone vám vypnou. Jinak zavolejte na Oskarta tým *30 v tomto případě je hovor bezplatný. Přeji hezký den.


Díky za odpověď. Mně se moje číslo ale tváří jako neexistující, původní VF sim je už neaktivní a Oskarťácká, na kterou se číslo mělo přenést stále funguje pod svým původním číslem...

EDIT: Tak hovor na linku, vše zadáno dobře, předáno technikovi, za 4 dny se to vyřeší = 4 dny bez svýho čísla - paráda >:-(
Mangalica
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků