Sony telefon do 6000kč

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod VolumePlease 14. 7. 2014 18:22

Chci si koupit telefon Sony do 6000kč. nějaké obrovské nároky nemám jen chci ab to plynule fungovalo.Žádné sekání, zamražení atd.

Díky za tipy
VolumePlease
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 14. 7. 2014 18:28

Xperia M2 :) Ale je mírně přes rozpočet. Jinak Xperia L
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 7. 2014 21:49

Tve pozadavky by mohl splnovat Sony CMD J5. Velice slusny a stabilni pristroj s revolucnim ovladacim prvkem na boku telefonu.
anonymni

Odeslat příspěvekod bolojang 14. 7. 2014 22:16

handyouch: pěkně :-)
Tento model jsem měl moc rád, a díky němu držím od té doby tel v levé ruce i když jsem pravák.�
bolojang
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 15. 7. 2014 11:19

Take drzim tel. spise v leve ruce, ale ze by to bylo diky tomu, ze jsem drive chvili pouziva J5, tak to si nemyslim.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod obluda zelená 25. 7. 2014 22:29

Jestli ten telefon ještě nemáš, jdi do Xperia SP, nedávno zlevnila. Taky jsem si ji koupil, mám ji od včerejška a první dojmy pozitivní. A HD displej je super, jiná liga než ostatní zmiňované.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mistrBilla 26. 7. 2014 13:38

No po jednom dnu poznas kvalitu. No ty jsi blbej... SP je nejvic dojebanej tel od Sony
mistrBilla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 7. 2014 23:23

Spíš J6, ta taky splní požadavky. Seženeš za několik málo set. Pokud ji nezamrazíš v mrazničce sám, tak nezamrzne. A pokud by to mělo mít styl, tak Sony CMD-Z7.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 28. 7. 2014 16:32

mistrBilla píše:No po jednom dnu poznas kvalitu. No ty jsi blbej... SP je nejvic dojebanej tel od Sony

Zatím už uběhlo několik dnů a jsem stále
spokojený. A neboj, četl jsem nějaké recenze, takže jsem zhruba věděl do čeho jdu.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků